Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Montague Keen - February 17, 2013

Montague Keen - February 17, 2013

Sevgilim, Vatikanın düşmek zorunda olduğunu sana yıllar önce söylemiştim şimdi görüyorsunuz. Bu beklediğiniz zamanın geldiğinin bir işaretidir. Bu piramidin en tepesinde oturan ve dünyadaki kargaşadan sorumlu olan bir sistemdir. Düşüş çok büyük bir boyutta gerçekleşiyor, her ne kadar çocuk istismarı önemli bir rol oynasa da aslında para her şeyin sonunu getiriyor. Büyük bir çoğunluğunuz Vatikanın para ve savaşları kontrol ettiğinin farkına varamadınız. Vatikanın eylemleri yüzünden hayatını kaybeden insanların sayısını bilseniz şoka girerdiniz. Tarih boyunca ki karanlık hareketleri ve yanlış yönlendirmelerin ortaya çıkarılmasının anlaşılması yıllar sürecek. Tüm gerçekler ortaya serilecek. Üzücü olan nokta ise bir çoğunuzun beyinlerinin yıkanması ve ceza alma korkuları yüzünden hala Vatikan hakkındaki eski düşüncelerine sarılmasıdır.

Vatikan yıllar boyunca insanlara korku aşıladı, para konusundaki yozlaşmış yöntemleri bir çok yaşamı mahvetti şimdi artık insanoğlunun Vatikanı yargılamasının zamanı gelmiştir. Tüm insanlığı kontrol eden ve yoksulluğa iten bu sistemin sonuna gelinmiştir. Onlar asırlar boyunca sizlere yaptıklarının cezasını çekecekler, tanıklık edeceğiniz olay sevimsiz olacak fakat evrendeki gerçek yerinizi almak adına dünyanız üzerindeki bu değişiklik gerçekleşmek zorundadır. Birçoğunuz üçüncü boyut yaşama tarzınızı bırakmakta isteksizsiniz, siz hala egonuzun esirisiniz ve haksız olarak para kazanmanın peşindesiniz. Açgözlülük yüzünden birçok insan kolayca yozlaşma içerisine girebiliyor ve tuzaklara düşebiliyor, para hırsıyla bir insanın ruhunu satması gerçekten çok aptalca oluyor.

Sevgilim, bu hafta senin takımında aynı senaryonun uygulandığını görmek seni çok korkuttu, güvendiğin bir kişi maalesef tuzağın içine düştü, bunu yaparak eline hiçbir şey geçmediği gibi ne büyük bir hata yaptığının da farkında değildi. Bunu bir gerileme olarak görme, dünya üzerindeki hiçbir kuvvet bizim misyonumuzu durduramayacak, ekibimizde ego ve kibire yer yoktur. Karanlık taraf kullanabileceği herkese ulaşmaya çalışıyor, problemler yaratarak dünyaya ışığı yaymaya çalışanların önünü kesmek istiyor. Her zaman temiz bir vicdan ile hareket et, gerçekleri anlat, titreşimini olabildiğince yüksek tutmaya özen göster. Etrafındaki insanlardan sevgi ve yardımını esirgeme, hep birlikte barışın hüküm süreceği bir dünya yaratıyoruz.

Sevgili arkadaşlarım, savaş başladı, büyük değişimlerin gerçekleşeceği bir dönem içerisindeyiz. Siz kazanan taraftasınız, tüm yozlaşmış kurumlardan kurtularak gezegeninizi yeniden geri alacaksınız. Geleceğe güvenle bakın, çabalarınızın karşılığını alacak ve bunun keyfini çıkaracaksınız. Doğruluk, dürüstlük ve saygı yeni standartı belirleyecek etkenlerdir. Cesaretli olun, Işığınız ve sevginiz sizin rehberiniz olsun. Eski düzen artık yoldan çıkmıştır ve saf dışı edilecektir, kutlama zamanı gelmiştir.

İrlanda da yaşananlar takdire şayandır, insanlar haklarını savunuyor ve güçlerini yeniden kazanıyorlar. Onlar neler yapılması gerektiğinin en güzel örneğini sergileyerek erdem ve asalet ile işlerini yapıyorlar. Aryan Irkı direnişe başladı, onlar birbirlerinin evlerinde toplanarak sessizce planlarını konuşuyorlar, büyük bir güvenle çalışıyorlar.

Üçüncü boyut dünyasındaki korkuyu terk edin, o artık işlemiyor, sizler artık akıllandınız, aynı tuzağa düşmeyeceksiniz. Artık o çökmüş sistemi desteklemeyi kabul etmiyorsunuz. Hep birlikte önünüzdeki aydınlığa çıkacak ve refaha kavuşacaksınız. Ruhlar alemi sizin her adımınızda yanınızda ve ışığa giden yolda tüm desteğini vermektedir. Ruhsal yönünüzle bağlantı kurmak için kendinize zaman ayırın, evinizde sessizce yapın. Biraz efor sarf ederek ruhunuza bağlandığınızda tüm hayatınız değişime uğrayacaktır.

Din kisvesi altında cesaretiniz kırılarak sizin aslında bir ruh varlığı olduğunuz unutturuldu. Sizler esasen negatif enerji bombardımanına tutulmuş çok güçlü ruhsal varlıklarsınız. Şu anda bile hala karanlık güçler tarafından aynı etkilere maruz bırakılmaya çalışılıyorsunuz, güçlü olun ve size yüklenmeye çalışana direniş gösterin. Sesinizi bulun!

Sevgilim, zor bir gün geçiriyorsun, ihanetle uğraşmak ve özellikle bunun senin dünyandaki birinden gelmesi üzücü oldu, ama bu onun kendi seçimiydi ve açgözlülüğü tercih etti. Ona bir şans verilmişti fakat o berbat bir şekilde başarısız oldu. Devam et sevgilim. Misyonumuz devam ediyor. Biz başaracağız.
Seni her zaman takdir eden Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: MahmutShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge