Home > > Montague Keen - 10 Kasım 2013

Montague Keen - 10 Kasım 2013

Bir süre önce Bluebeam (Mavi ışık) projesi hakkında konuşmuştuk. Hükümetler şimdi onunla devam edip etmeyeceklerine karar veriyorlar. Zaman kazanmaya çalışıyorlar ancak sizi temin edebilirim ki geri tepecek. Ne kadar etkileyici yaparlarsa yapsınlar, insanların büyük çoğunluğu mavi-ışık projesinin farkında ve onun gerçekte ne olduğunu görecekler. Hükümetler umutsuz durumda olduklarını görüyorlar. Andromeda’daki arkadaşlarınız ne olduğunun tamamen farkında ve hükümetlerin kontrolü elde tutmak için yaptıklarını açığa çıkarmak amacıyla Dünya gezegenine gelmeyi planlıyorlar. Andromedalılar sizi dünyanızda Kabal’ın hakimiyetinden ve kontrolünden özgürleştirmek için her hazırlığı yaptılar.

Andromedalılardan korkmanıza gerek yok. Onlar dost ışık varlıklardır. Onlar bir kez daha sizinle birleşmek istiyorlar. Hızlı bir şekilde adapte olmanız gereken çok sayıda değişikliğe hazırlıklı olun. Tamamen aydınlandığınızda, bu kontrol altında olduğunuz hapishanenin olağanüstü karanlığında nasıl hayatta kalabildiğinize şaşıracaksınız. Henüz nasıl kontrol edildiğinizi anlamaya başlamadınız. Siz sadece bunu hayatın normali olarak kabul ettiniz. Şimdi küçük bir yazıya bakma vakti ; Siz evinizin, arabanızın ya da çocuklarınızın sahibi değilsiniz. Siz düşünülebilen her şey için vergilendirildiniz ve bunu hiç sorgusuz kabul ettiniz. Şimdi, kapatılmamış gözlerinizle görmeye başlayacağınız bu kontrolü nasıl normal olarak kabul ettiğinize şaşıracaksınız.
Özgürlük kıymetlidir arkadaşlar. Siz, yeni bulduğunuz özgürlüğünüze düşünmek için, eylem için, inanmak için, gitmek için ya da her ne istiyorsanız o olmak için gereken değeri vereceksiniz. Dünya’daki hayatlarınızın en büyük macerası olacak olan yaşamın yeni bir yolu önünüzde açılıyor. Dünyanız “bir” olarak bir araya gelecek ve birden bire Dünya’nın değişik yerlerinde sizinle aynı şeyi deneyimleyen insanlardan mektuplar alacaksınız. Bunu ileriye doğru giden yolun önemli bir adımı olarak not edin. Eşzamanlılık İNSANLIĞIN IŞIĞA DOĞRU ADIM ATTIĞI GERÇEĞİ’ni onaylayacak.

Bu, oldukça uzun bir zamandır olması için çalıştığınız şeydir. Önünüzdeki dört ay meydana gelmesi gereken bazı değişiklikleri getirmelidir. Eğer her şey bir seferde oluşsaydı, başa çıkmanız gereken bir çok şey sizde karışıklığa sebep olabilirdi. Ki bu kaosa yol açardı ve sizin buna ihtiyacınız yok. Biz her şeyi sizde bir kafa karışıklığına yol açmayacak şekilde bir düzen içinde yapmaya çalışacağız. Hiç şüpheniz olmasın, dünyanız tam anlamıyla değişmek üzere. Dünya’da olmak bir zevk haline gelecek. Cehennem ateşini ve sonsuz laneti vaaz eden tüm sahte peygamberler hızlı bir şekilde ortadan silinecekler. Kabul etmeyi seçeceğiniz tek din, eski İrlanda’da öğretildiği gibi “Sevgi Dini” olacaktır. Bu Roma Kilisesi tarafından kınanmıştı ve susturulmuştu.

Herkes bankalara güle güle demekten memnun olacak. Onlar sefalet ve acıdan sorumludurlar. Bu, 1913 yılında ABD Başkanı Wilson iken planladıkları şeydir. O Dünya Gezegeni’ndeki her insan varlığı köleliğe ve yolsuzluğa mahkum etti. Fakat onların zamanları doldu. Onlar aydınlanmış bir dünyada daha fazla faaliyet gösteremeyecekler. Bu büyük değişim esnasında ortaya çıkacak problemlerde, size yardımcı olmak için hazırlanmış insanlar olduğunu göreceksiniz. Bunu olabildiğince sorunsuz yapabilmek için her şey yerli yerinde.

Her şeyin sadece iyi olacağını ruhunuzda biliyorsunuz. Mantıklı zihninizin (KONTROL ALTINDAKİ ZİHNİNİZ) herhangi bir türde endişe yaratmasına izin vermeyin. Hepinize mantıklı bir zihne sahip olmak öğretildi çünkü bu sayede kolaylıkla kontrol edilebilmeniz ve yönlendirilmeniz daha kolaydı. Merak etmeyin, okullarda ve üniversitelerde size öğretilenleri çabuk bir şekilde unutacaksınız. Gerçekte kim olduğunuzun ve evrenle bağlantınızın GERÇEĞİNİ büyük bir sevinçle keşfedeceksiniz. Çok uzun süredir olmanız engellenen birer ışık varlığı haline geleceksiniz. Bir daha asla acı çekmemeniz için elektronik girişim, suyun, yiyeceğin ve havanın kirletilmesi, ve ölümler ve savaşlar gibi negatif olan her şey ortadan kaldırılacak.

Gerçekten karanlık varlıkların pek çoğu Dünya’dan taşınacaklar. Karanlığı taşıyanlardan bazıları “walk-in” (ele geçirme) dediğiniz şekilde yer değiştirerek onlardan ayrılacaklar ki onlar GEÇİŞ’e yardım etmek için gerektiğinde rol alacaklar. Yani, eğer şimdiye kadar tamamıyla negatif olduğuna inandığınız bir kişi ansızın makul davranmaya başlamışsa, sebebi bu olabilir. Bireysel olarak değiştireceğimiz için, onların kalplerinde bir değişiklik olmaz. ***bu son cümle çok anlamsız ve saçma***

Karışıklığı önlemek için her zaman tüm eylemlerimizle ilgili sizi bilgilendireceğiz. Pozitif olun ve doğru yolda olduğunuzu bilin. Kabal kafanızı karıştırmak veya korkutmak için ne yaparsa yapsın etkilenmeyin. Bana güvenin, Kabal’ın içindekiler sizden daha çok korkuyorlar. Onların kağıttan evleri ayaklarının dibine doğru devriliyor. Onların gitme zamanı.

Kabal’ın daha zengin olmasına hizmet ettiğinden, “Christmas” yutturmacasına prim vermemeye çalışın. Ona ailenin bir araya gelmesi olarak muamele gösterin. Christmas, asla Roma’nın tasvir ettiği gibi olmadı. İsa, onların inanmanızı istediğinden çok daha fazlasıydı. Bu gerçek, bize göre doğru zamanı geldiğinde açıklanacak. Size çok uzun zamandır yalan söylendi, bu konu her şey yerli yerine oturduğunda ve siz dinlemeye ve kabul etmeye hazır olduğunuzda ele alınılmak zorunda.

Görevini tamamlamasını engellemek için Kabal tarafından tuzağa düşürülmüş biri var. O şiddetle uğradığı saldırılarla mücadele ederken sizin sevginize, dualarınıza ve korumanıza ihtiyacı var. O ışığın tarafında ve bu sebeple hedef seçildi. O özgürlüğü için mücadele ediyor ve sizin yardımınızla bunu başaracak. Birlikte çalışarak, olayların daha hızlanmasını sağlayacağız. Anlamaya çalışın, biz de sabırsızız. En kısa zamanda ışığın dünyanızı yeniden canlandırdığını görmek istiyoruz.

Sevgili, çok büyük bir şeyin doruğundayız. Sadece başaracağımızı bilin.

Sevgim sizi daima kuşatıyor. Daima sizi seven, Monty.
Website: The Montague Keen Foundation
Çeviri: Semih Bülent Özdemir

Veronica Keen:

"Hayat şu anda kolay değil, arabasızım. Bir otobüs 12 yıllık aracıma park halindeyken çarptı ve kullanılamaz hale getirdi.​ Onu değiştirmede pek çok engelle karşılaşıyorum. Başka araç bulunması konusunda başkalarının yardımına bağımlıyım. Marketlere gidemiyorum. Kalp ve akciğer sorunlarım var ve yokuş çıkamıyorum. Bu konuda herhangi türden yardımınıza minnettar olacağım. İyi dilekleriniz ve dualarınız en yardımcı olanlar olacaktır.
Teşekkür ederim, Veronica."

PaypalShare |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?