Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 30, 2012

SaLuSa, November 30, 2012

Siz yolculuğunuzun son sahasına girmek üzeresiniz ve çok yakında bilinçlerinizde çok büyük bir artış deneyimleyeceksiniz. Bir çok insan bu yılın daha öncekilerden çok daha hızlı geçtiğinde hem fikirdir ve Yükselişten sonra bu çok daha hızlanacaktır. Biz aynı zamanda değişimin söz konusu olduğu yerlerde ilerlemelerin de hızlandığını tekrar teyit etmek istiyoruz ve siz beklediğiniz hiçbir şeyi atlamayacaksınız. Zamanlama hiçbir zaman bu kadar kritik olmamıştı ve biz bariz nedenlerden dolayı Yükselişten hemen sonraki döneme bakıyoruz. O, bizim ve müttefiklerimizin çalışmalarının dış etkenler tarafından engellenemeyeceği ve bizim bu konuda daha açık olabileceğimiz bir zamandır.

Yükselişten sonra çok yakında geçmişteki zorluklar ve ertelemeler unutulacaktır ki orada sizi ilgilendirecek çok şey olacaktır. Yüksek titreşimlerdeki hayatınız hakkında öğrenmek heyecan verici ve canlandırıcı olacaktır ve neşe ve özgürlük insanları gerçek Kız ve Erkek kardeşler olarak bir araya getirecektir. Sevginizi diğerleriyle paylaşmak sizin doğal bir eğiliminizdir ancak size bir çok ülkenin ve insanlarının sizlerin düşmanları oldukları öğretildi. Hakikat şudur ki eğer aralarına hiçbir engel konulmasa çoğunluk barış içerisinde yaşayacaktır. Güven yenilendiğinde siz insanların birbirlerine karşı olan hareketlerinde çok büyük değişiklikler olacağını göreceksiniz. Paylaşmak ve birbirini temsil ettiği şeyden dolayı sevmek diğer kültürlerinde kabul edeceği yeni bir seviye haline gelecektir.

Bizim hakkında konuştuğumuz değişikliklerin farklı toplumlarınızı dönüştürecek olanların sadece başlangıcı olduğunu anlayınız. Bunlar sadece sizin Galaktik Varlık olma yolunda ilerlemenizde adım atacağınız taşlar değildir aynı zamanda Galaktik bir Toplum haline gelmenizin de bir parçasıdır. Yine de ele alınan şu andaki değişiklikler kısa ömürlü olacaktır çünkü siz 3B medeniyetin son yönlerini yaşayarak arkanızda bırakma mukadderatındasınızdır. Ancak çok hızlı bir şekilde hareket ederek sizi aklı karışmış ve şaşırmış bir durumda bırakmaktansa biz onu sizin tamamen hazırlanmanıza izin verecek bir şekilde yaparız. Hatta biz bile hangi değişikliklerin önce geleceğinden emin değiliz ama biliyoruz ki başladığında, sizin deyiminiz gibi, onlar gümbür gümbür gelecekler. Daha önemlisi şudur ki Sevgili Bireyler bize sinyal verildiği anda biz hızlanmış bir şekilde devam etmeye hazırız.

Şu anda karanlık Bireyler o kadar da sorun değildir, ama üstlenilen görevin boyutu çok fazla koordinasyonu gerektirmektedir. Planların bir çoğu şu anda yerlerindedirler ve katılanları korumak için bunun bir çoğunun gizlilikle yapılması talep edilmiştir. Neyse ki şimdi enerjileri canlandıran bir çok Işık işçisi vardır, onlar karanlık Bireylerin herhangi bir şekilde gerçek etkiye sahip olmalarını önlemektedirler. Onların tüm niyet ve amaçları için günleri tükenmiştir ancak fertler bile baş belası olabilirler. Biz devamlı olarak Yükselişe odaklanmış olmanın ve Işığınızı dünyada barışın olmadığı herhangi bir bölgeye göndermenin ihtiyaç olduğunu hatırlatıyoruz. Tabii ki bu aynı zamanda herhangi bir bireye de yönlendirilebilir, örnek olarak onları oyalamak için Yükseliş sürecinin aleyhinde konuşan birisine.

Neredeyse 5. inci boyuta adım atmanıza izin veren büyük kapıda olduğunuz için pozitif kalın. Titreşimlerdeki değişikliği hissedeceksiniz ve bu çok canlandırıcı bir deneyim olacaktır. O kadar ağır cansız enerjileri tekrar hissetmeyeceğinizi düşünün, ki onlar soğuk ve hiç de çekici değildirler. Orada ne kadar büyük bir fark olduğuna şaşıracaksınız ki bu, bunu daha önce deneyimlemiş olan insanların yüksek seviyeleri asla bırakmak istememelerinin de sebebidir. Bu sizin daha doğal varlıksal halinizdir ancak siz düşük enerjiler tarafından aşağıya çekildiniz ve eve dönüş yolunuzu bulmanızda zorlu bir meydan okuyuş olmuştur. Ancak çok büyük bir azim ve kararlılıkla siz Işığınızı tekrar buldunuz ve o büyümeye devam ederek sizi bir çok boyut boyunca taşımaya devam edecektir.

Şimdiye kadar artık öğrenmiş olmanız gerektiği gibi sevgi her şeydedir ve o her şeyin yaratılmış olduğu şeydir ve belki formu değiştirilebilir ancak yok edilemez. Bu, Evrendeki en kuvvetli güçtür ve bu, akıllıca kullanıp kontrol etmesini öğrenmeniz gereken şeydir. Tanrı bu güçtür ve bunun en nazik ve yararlı bir şekilde nasıl kullanılacağını göstermiştir ve bu da sizin deneyimlediğiniz ve yapmayı öğrendiğiniz şeydir. Anlayınız ki biz size Tanrılarsınız dediğimiz zaman size sınırsız gücünüzün olduğunu söyleyen biri olma potansiyeline sahipsinizdir. Bir kez yükseldiğinizde yaratma gücünüzün geri dönmesi söz konusudur ve siz tanrı ile ortak yaratıcılar haline geleceksinizdir. Yani yeteneklerinizi hafife almayın ve güven içerisinde ilerlemeye devam edin ki yüksek boyutlardaki kendi zamanınız için sahneyi hazırlayan sizsinizdir.

Şimdi bile bazılarınız güçlü şifa yetenekleri geliştirdiler ve bunu sağlayan kendilerine olan inançlarıdır. Birçoğunuz bunu bilinç altınızla yaptınız ve hatta ne yaptığınızın farkında bile değilsiniz. Bunu fark ettiğiniz zaman unutmayınız ki başarılı olmanız gerekmemektedir çünkü bazı ruhlar şifalanmak istememektedirler ve bir deneyim olarak hastalıkla devam etmeyi arzulamaktadırlar. Yani pozitif bir niyetle elinizden gelenin en iyisini yapınız ki yolladığınız herhangi bir şifa en iyi şekilde sonuçlanacaktır. Anında şifa, kayıtlara geçirilebildiği gibi, bir çok kez olmuştur. Ancak bu onu ilk başta oluşturan sebeplerin ortadan kaldırılması için alıcı hazır olana kadar çok uzun süre devam etmeyebilir. Birçok hastalık vücudun bağışıklık sistemini zayıflatma noktasına kadar zorlayabilir ve onları rahatsızlıklara karşı savunmasız hale getirebilir. Sağlıklı bir beden genellikle sağlıklı bir zihin ve alışkanlıklarla birlikte olur.

Işığın Galaktik Federasyonu son aşamalarında bulunan bir dizi projeyi sonuçlandırmak için çok çalışıyor. Onları Yükselişin bu kısmında görüp göremeyeceğiniz son dakika işidir ancak eğer sonrasında olmak durumundaysa da yol onların hızlı bir şekilde ilerlemelerini sağlamak için temizlenmiş olacaktır. Olayların kendi ilerleyişlerini oluşturduklarından emin olunuz ve yuvarlanan bir kartopu gibi hızlandıkça büyümektedirler. Açıkça şimdi hiçbir şey ilerlemeleri durduramaz ve biz hareket için hazır bekliyoruz. Biz ızgaralar sabitlendikçe Işığın Dünyada yeni zirvelere ulaştığını ve yükselişten önceki son girişe hazır olduğunu görüyoruz.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve sizin ruhlarınızı yükseklerde tutmak için size dualarımızı yolluyorum ki biz hazırlıklarınızın bu son aşamasında hiç kimsenin geri düşmesini görmek istemeyiz. Biz bütün ruhları seviyoruz ve her birini karanlık enerjilerden özgürleştirmek için çalışıyoruz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |