Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 28, 2012

SaLuSa, November 28, 2012

Sizin de fark ediyor olduğunuz gibi bu yıl hakkında uzun süredir devam eden kehanetlerden çok azı gerçekleşmiştir ve oldukça normal bir yıl olarak geçmiştir. Orada her zaman fiziksel doğada rapor edilenden çok daha fazlası olmaktadır. Yani az şeyin olmuş olduğunu rapor etmek güzeldir, ki bu büyük ayaklanmalar ve afetler için hazırlanıyor olanların beklentilerini karşılayabilir. Bu sonuçtan çok gurur duyabilirsiniz, ki Dünyanın titreşimleri birkaç yıl önce sahip olduğundan oldukça fazla yükseltilmiş durumdadır. Dünyaya çekilen Işığın miktarı enerjisel temizlik ihtiyacını azaltmıştır. Biz Galaktik Federasyon da temizliğe katılarak ve genel anlamda kirliliğin çok daha kötüleşmesini engelleyerek yardım ettik. Bu ciddi bir şekilde her türlü yaşam formunu etkileme potansiyeline sahip Kimyasal püskürtmeleri de kapsar.

Şimdi dualitenin içerisindeki yolunuzun son birkaç haftası Yükseliş hazırlıklarınıza konsantre olmanıza izin verecek şekilde oldukça huzurlu geçmelidir. En iyi tavsiye sakin ve huzurlu kalmaktır ve hiçbir şeyin ona odaklanmanızı engellemesine izin vermemektir. Siz Yükseliş ile ilişkili her şeyi Dünyada deneyimleyenler olarak tarih yazacaksınız. Eski titreşimler artık evriminize müdahale etme hakkına sahip değildirler ve orada sizi yukarıya kaldıracak olan yükseltilmiş titreşimlere sahip yerler olacak. Bazıları için bunları özümsemek ne kadar zor olacak olsa da birçoğunuz bu değişiklikler karşısında hoş tepkiler alacaksınız. Tamamen bir frekans değişikliği doğal olarak en uca kadar ulaşır ve her bir hayat formu bundan bir dereceye kadar etkilenecektir.

Birçoğu sizin tarafınızdan çoktan deneyimlenmiş olması gereken dramatik değişiklikler Yükselişi takip edecektir. Her halukarda her biri en iyi zamanda gerçekleşecektir ama sizi en hızlı zamanda karanlık olanların durdurma taktiklerinden dolayı çoktan başlamış olması gereken gelişmeleri sağlayacaklardır. Karanlık Çağlar ve onların tüm sınırlayıcılıkları sizi birçok yönden yükseltecek olanla değiştirilecektir ve toplumunuzdaki insanları karşılıklı sevgi ve saygıyla bir araya getirecektir. Geçmişteki tüm farklılıklar siz sevgi işbirliğinde ve birlikte yakın olarak bir araya gelebilesiniz diye bir kenara bırakılacaktır. Sizi ayrı tutmak için yaratılmış olan korkunun yerini güven aldıkça aranıza yerleştirilmiş sahte engelleri aşmak artık o kadar da zor olmayacak.

Siz şimdi içtenlikle ve sevgi dolu olarak ve gerçek hislerinizi ifade etmeye muktedir bir şekilde gerçek kimliğiniz olmaya başlayabilirsiniz. Çok uzun süreden beri diğerlerinin sizin hakkınızda ne düşünebilecekleri korkusu tarafından engellendiniz, hatta diğerlerine karşı doğal sevginizi bile göstermekten çekindiniz. Kalbinizin içindeki, şüphelerinizi ve dikkate aldığınız şeyleri bilmeyen ancak özgürce Işığını ve Sevgisini paylaşmaktan haz alan o çocuğu bulunuz. Bütün yetiştirilmeniz boyunca seçici eğitim tarafından kendiniz olduğunu düşündüğünüz şeye kalıplandırıldınız. Siz diğerleri ile hayattan aldığınız zevki paylaşabilmek için özgürleştiriliyorsunuz. Gelecekte hiç kimse bir sevgi gösterisinden rahatsızlık duymayacaktır ve hepiniz Bir olduğunuzdan dolayı bu birbirinizi karşılamak için oldukça doğal bir durum haline gelecektir.

Evet, alçak gönüllülük Dünyaya miras kalmalıdır, ve ölüm ve yıkıma sebep olan kasıtlı savaşları ile birçok soruna yol açmış olanlar da sizin aranızdan kaldırılacaklardır. Sadece nazik ve sevgi dolu ruhlar dualitede bilinmeyen mutlu ve neşeli hayattan zevk alacaklardır. Siz altın kalpli kudretli ruhlar olduğunuzu kanıtladınız ve herkes sizi yükselmiş Varlıklar olarak tanıyacaklardır. Sizin yaratıcı güçleriniz herkesin iyiliği amacına yönelik yaratımlara kanalize edileceklerdir. Şimdiye kadar ne kadar güçlü olduğunuzu fark etmediniz ve yeteneklerinizi kontrol edemiyordunuz. Endişe etmeyiniz her halukarda Yükseliş ile birlikte bilinç seviyenizdeki artış bütün bunların hepsini değiştirecektir.

Siz Tanrıyla ortak yaratıcılarsınız ve diğerlerine hizmetleriniz sizi bütün Evrene götürecektir. Siz dualitede içindeki çeşitli deneyimlerinizden dolayı benzersiz niteliklere sahip olacaksınızdır. Size Işık Ustası gözüyle bakılacaktır ve gelişmekte olan diğer medeniyetlerin gelişmelerine yardımcı olacaksınızdır. Ama o ‘zaman’ şimdi olduğunuz yerden biraz daha ileride bulunmaktadır ancak bu şekilde başkalarına yardım edeceksinizdir. Siz uzun ve zorlu bir yolculuk yaptınız ancak bizim tarafımızdan büyük ölçüde takdir edilen şeyler kazandınız. Siz bizim yanımızdaki eşit yerlerinizi alacaksınız ve birçoğunuz Federasyona katılmayı seçeceklerdir. Böylesine kararlar verebilmek için şimdi bizi yeterince tanıyorsunuz ve bizim yorumlarımız hem kadım hem de erkek için eşit şekilde uygulanır. Bu bağlamda şimdinin aksine siz iki enerjide de dengelenmiş olacaksınız ve aralarındaki farklılıklar çok zor fark edilebilir olacaktır.

Şu anda Dünyanızdaki çalkantıya rağmen barış umudu hala gerçekliğini koruyor. O en üst düzeye yaklaştı ve tepkisi teşvik edici. Bu daha küçük çaplı ülkeleri geride tutan büyük güçlere karşı olan korkuyu kaldıracaktır ancak biz silahsızlanma konusunda bir kez anlaşmaya varılabildiğinde barışı kolayca koruyabiliriz. Eğer yüksek boyutlara girecekseniz ki o savaş tehdidinin düşük titreşimlerini desteklemez, barış mutlak bir zorunluluktur. Hükümetsel değişiklikleri gerçekleştirmek için devam eden hareketlerle birlikte medeniyetinizin görünüşünü değiştirecek dramatik değişimler olacaktır. Sonra buna İfşaatı ekleyebilirsiniz ve olaylar bütün hızıyla ilerleyecektir. Bu olaylar hiç de uzak değildirler ve müttefiklerimiz bunları meyvelendirmek için çok çalışıyorlar.

Biz açıkça İfşaata çok büyük bir önem veriyoruz, ki bu bizi bir araya getirme ve sizin gelişiminiz için gerekli olan bir ilişkiye girmemiz anlamına gelmektedir. Daha da önemlisi bu bizim sizin toplumunuzda olacak büyük değişikliklere nezaret ederek değişimden etkilenecek olan büyük ticari şirketlerinize yardım edebileceğimiz kısımdır. Tekeller yerine daha küçük gruplara ihtiyaçlar yansıtılmalıdır ve yeni çalışma yöntemleri ayarlanmalıdır. Gelecekte işyerlerinin açık bazlarda olacağını göreceksiniz ve böylece herkes orada ne olduğunu ve dürüst ve sadece ilkelerle çalışıldığını görebilecek. Bu, orada toplumunuzda var olan suç unsurlarının şimdi ortadan kaldırılabilmesi kadar kolay olmalıdır.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve sizden odağınızı geçmişinizden kaldırmanızı istiyorum, ve enerjinizi beklentileriniz doğrultusunda olacak olan yeniye vermenizi. Bu yolla onu getirmeyi çok daha hızlandırmış ve olacak olan şeylere de çok daha fazla hazırlanmış olursunuz. Biz sizinleyiz Sevgili Bireyler, ve bu her zaman böyle olacaktır.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |