Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 28, 2012

SaLuSa, December 28, 2012

Kaç tane kehanetin yapılmış olduğunun hiçbir önemi yoktur çünkü verildiği gibi onlar sadece hayata geçmek için sizin yaratıcı güçlerinize bağımlı olan birer olasılıktır. Bu yüzden size söylüyoruz ki deneyimlemiş olduğunuz şey sizin yaratmış olduğunuzdur ancak Yükseliş hakkında fazlaca kanıt bekleyenleriniz için bu biraz hayal kırıcı olmuştur. Sizin duygularınızı anlıyoruz ancak uyanışın Yükseliş enerjisinin süreci dolmuş değildir ve şimdi daha önce olduğundan çok daha hızlı bir şekilde devam edecektir. Güneş sisteminizdeki yükseltici enerjiler sizin Güneşinizle Galaksinin Merkezi Güneşinin hizalanması sırasında meydana gelmiştir, ve deneyimlemeyenler olduğu kadar bir çok ruh da bunun kanıtlarını deneyimlemişlerdir.

Yükseliş meydana gelmiştir ancak sürpriz bir şekilde düşük vibrasyonlu ruhlar halen sizinle birliktedirler. Bu birçoklarının enerjiyi absorbe edebilme kabiliyetlerinden ve titreşimlerinin onları yükseltmeye yeterli olmasından kaynaklanır ancak onlar eğer sizinle birlikte kalacaklarsa bunu daha hızlı bir oranda yükseltmeye ihtiyaçları vardır. Aynı zamanda aklınızda tutun ki birçok ruh 21 Aralığın ne kadar önemli olduğunun farkında da değildi bu yüzden bir şeyler deneyimlemiş olan herkes bunun neden ötürü olduğunun farkında değildir. Tabiri caizse bu onların Yükseliş sürecinde kalmaları için son fırsatları ve eğer bunun onların hayırlarına olacağını kanıtlarsa Dünya dışına alınmalarından kurtuluşlarıdır. Bütün bu süre boyunca birçok ruhun yeni enerjileri kabul edebilmesi ümit edilmişti. Bu yüzden biz hissediyoruz ki siz pozitif sonucu gördüğünüz zaman ruhsal ailenizden daha fazlasının kalmış olmasından dolayı memnun olacaksınız.

Yeni Çağ başladı ve zaman size deneyiminizin doğasından hiçbir şey kaybetmediğinizi gösterecek. Buradan itibaren siz daha çok pozitif sonucu keşfetmeye başlayacaksınız ki şimdi kendi geleceğinizden sorumlu olanlar sizlersinizdir. Kendi kişisel istenmeyen enerjilerinizin temizlenmesi bütün hızıyla devam edebilir ve başarılı olabilmekte herhangi bir zorluk çekmemelisiniz. Şimdi siz sadece hayatta olmanın yeni mutluluk ve sevinç seviyesinde bulunmaktasınız, ve şimdi daha önce olmadığı kadar özgürce yeni bir hayatı sürdürebileceğinizi biliyorsunuz. 21 Aralık enerjilerini almanın bir sonucu olarak daha çok ‘Şimdi’ ye geçtiniz ve bu daha az zaman ve uzay deneyimleyeceğiniz anlamına gelmektedir. 5. Boyuta geçtikçe zamanın daha fazla lineer olmadığının farkına varacaksınız ve bazen tamamiyle nerede olduğunuzu veya oraya nasıl geldiğinizin bütün perspektifini kaybedeceksiniz. Tekrar kendinizin nerede olduğunu ‘düşünebileceğiniz’ için korkmayın. Zamanla diğer boyutları ve realiteleri görmeye ve hatta içlerinde varlıkları olan diğer şeyleri de görmeye başlayacaksınız.

Şu anda sahip olduğunuz hükümet daha çok Batı Dünyasında bulunan diğerleriyle birlikte değiştirilmeye çok yakındır ve bu diğer birçok şeyin devam etmesini sağlayacak çok önemli bir harekettir. Onlar bazı bankaların iflasının ve kendi karlarını arttırmak için onlar tarafından yozlaştırılmış yanlış ticaret sisteminin getirdiği mevcut krizi idare edemezler. Cevaplar çoktan bizim tarafımızdan bilinmektedir ve yeni yöntemler hazırlanmış ve çok kısa bir sürede uygulanmaya hazırdır. Gün ve gün her bir ruh farkındalık içerisinde büyümeye devam edecektir ve bunun sonucu siz medeniyet olarak kendinizi geçmişin size sunduğu şeylerle daha az ilgilenir olarak bulacaksınız. Siz yüzyıllardır nasıl yanıltılmış olduğunuz konusunu keşfederken daha bilge ve dirayetli hale geliyorsunuz. Artık ‘aynısından daha fazla’yı kabul etmeye daha fazla hazırlanmıyorsunuz ve herkesi egemenlik ve barış ve bolluk ile onurlandıran bir yaşam yaklaşımını talep ediyorsunuz. Sizin kendinizi özgürce ifade edebilmeye ve diğerleriyle Bir olarak ilişkilendirmeye ihtiyacınız vardır ki birlik bizim sizin başardığınızı görmeyi arzuladığımız şeydir.

Biz bazılarınızın Yükseliş geçişinde sakin bir durum yerine neden hayal kırıklığı yaşadığını tamamen anlıyoruz ancak pozitif yönlerine bakınız. Biz sizin sahip olduğunuz en yüksek algıya ulaşabilmeniz ve Yeni Çağdan neyi bekleyebileceğiniz konusunda rehberlik yapmaya çalıştık ve bu cesaretlendirmemiz hala devam edecektir. 21 Aralık hizalanması meydana geldi ve siz daha yüksek bir bilinç ile Yeni Çağa başladınız. Bu sizin Yükseliş sürecinde hızlanmanızı sağlayacaktır ve siz değişikliklerin çok hızlı bir şekilde meydana geldiğini göreceksiniz. Yeni Çağın habercisi olarak beklediğiniz her şey hala eskisinden daha büyük bir destekle meydana gelecektir ki devam etme yolu şimdi neredeyse temizdir. Şu ana kadar çok fazla sabır gösterdiniz ve biz Işık ve diğer ruhlar için çabalarınızdan dolayı minnettarız. Şimdi olaylar artık çok daha sorunsuz akacaktır ve biz sizi temin ederiz ki Sevgi ve Işığı getirmek için ortaya koyduğunuz çalışmalar muazzam sonuçlar getirmiştir.

Doğal olarak Dünya Ana’da yükselmiştir ve devam ederek sizinle birlikte Yeni Çağı ortaya çıkarmak için çalışacaktır. Orada Dünyayı terk etmek zorunda olan az sayıda insanın bulunduğu çok az olay olmuştur ve bu bütün ruhları Işığa getirmek için çok fazla çalışan Işık işçilerinin başarısıdır. Biz bunun bazı insanların tuttuğu gerginlik ve endişeleri serbest bıraktığını görmekten memnunuz çünkü onlar aileleri ve arkadaşları hakkında çok fazla endişeliydiler. Bu şimdiye kadar sizin geçmiş olduğunuz yeni dönemin öneminin farkında olmayan ruhlar için çok büyük bir umudu tutuyordu. Biz biliyoruz ki birçoğunuz geriye bakıp neden birçoğunun öncelikli olarak Yükselişi başarabileceği izleniminin verildiğini sorgulayacaksınız. Biz söyleyebiliriz ki bizim motivasyonumuz sizin kendi yaratıcı güçlerinizden önce ilerleyebilmeniz için her fırsatı önceden sunmak olmuştur.

Biz Işık işçilerinin başarıyı sağlayabilmek için çok fazla zaman ve çaba harcadığını biliyoruz ve görünürdeki başarısızlıkta onlar için hiçbir eleştiri yoktur. Aslında onların kendi görevlerine bağlılıklarında kesinlikle hiçbir yanlış yoktur. Bu basitçe beklediğiniz ilk değişikliklerin tam tezahürü için şartların kriterler ile buluşmamasıdır. Evet, bazı zamanlar siz çabalarınızın ödülünü görmeye çok yakınlaştınız ancak çoğunlukla bizim göz ardı edemeyeceğimiz şekilde tehdit ya da gecikme ortaya çıkartanlar karanlık Bireylerdi. Unutmayınız ki biz ilahi hüküm olmadığı sürece sorunları zorlama yetkisine sahip değiliz, ki sonucu yönlendiren ve ondan sorumlu olanlar sizlersiniz.

Az ilerleme yapılmış gibi görünmesinden dolayı hiç zaman kaybedilmediğinden emin olunuz. Perdelerin arkasında bizim müttefiklerimiz işlerine devam ettiler ve hükümetsel değişiklikleri getirmeye çok yakınlar. Bunlar sizin 3B politikalarını geride bırakmanız ve Yeni Çağı kurmak için gerekli olan büyük değişikliklerin farkında olan liderlerin atanması için çok gereklidir. Çok kısa bir zamanda bir sevgi dalgasının Dünyayı süpürdüğünü fark edeceksiniz ki bu medeniyetinizin ileriye doğru bir kuantum sıçrayışı yaptığını gösterecek. Bunun böyle olması dünya barışını kurmaya yardım edecek olan çok güçlü bir amaç birliği getirecek. Eğer siz dünyanın hala çatışmaların yaşandığı bölgelerine odaklanmaya devam ederseniz niyetiniz çok yakında pozitif bir sonucu ortaya çıkaracak. Dünya barışı sağlandığında biz savaşın geri dönmemesini garantileyeceğiz ve eğer gerekirse bunu bir hüküm ile yerine getireceğiz.

Gün geçtikçe gemimizin daha büyük bir şovla görünme şansı da dramatik olarak artacaktır. Birçok göz yakında Ortadoğu ve Uzak Doğu ülkelerinde olan yoksulluk ve ihtiyaçlara doğru dönecektir ki şefkat ve anlayış büyük ihtiyaçların var olduğu yerlere odaklanacaktır. Bu hükümetleri böylesine görevlere daha ciddi yaklaşmaya zorlayacaktır ve bazı önlemler alınacaktır. Müttefiklerimizin çabaları da yasal olmayan yollardan elde edilmiş zenginliklerin yeniden dağılımını öne çıkaracaktır. Çok fazla şey öne çıkma noktasındadır ve düşük vibrasyonların daha hızlı bir şekilde kaybolmasıyla beraber gecikmelerin ortaya çıkma şansı azalmaktadır.

Sevgili Bireyler, hayallerinizin gerçekleşmemesiyle sonuçta hiçbir şey kaybetmediğinizi aslında daha önce olduğundan çok daha fazla şey kazandığınızı düşünün. Yol daha temiz ve daha kesin hale geldi ve bizim yardımımız daha açık olmaya başlayabilir. Bu bizim de İfşaatın mümkün olduğunca çabuk gelmesine istekli olmamızın da sebebidir. Sonra biz gerçekten hiçbir engel olmadan ilerleyebiliriz. Bütün görünüm daha iyisiyle değişti ve sizin çabalarınız zamanla daha verimli olacaktır. Biz çoğu zaman size daha yakınız ama nadiren kendimizi göstermekteyiz ancak zamanla bu da değişecektir. Bir araya gelmek var ve siz sonunda bize, Ustalara ve İç Dünyadan ailenize katılacaksınız. Bu oldukça kutlanılacak bir zaman olacaktır ve bizim geldiğimizi bütün dünya bilecektir.

Hiçbir şey tesadüfen olmaz ancak ilahi bir hükmü takip edecektir. Burada şüphesiz Tanrı’nın buyruğunu yerine getiren güçlü Varlıklar vardır ancak biz bir şeyler planlandığı gibi gitmiyormuş gibi göründüğündeki şüphelerinizi ve zorluklarınızı anlayabiliyoruz. Ancak bütün olaylar olması gerektiği gibi olacak ve size verilmiş olan sözler yerine getirilecektir. Bütün her şey Şimdi’ de var olduğundan ve sadece tezahür etmek için doğru zamanı beklediğinden dolayı bu böyle bilinmelidir. Bu sizin medeniyetinize en fazla yararı sağlayacağı zaman anlamına gelmektedir. Neyin olduğu net bir şekilde sadece çoktan uyanmış olanlar için değildir ama belki de bazı yönlerden hala pijama içerisinde olanlara daha güçlü yönlendiriliyorlardır. Şimdi düşük titreşimler ortadan kayboluyorlar, onlara kendi dönüş kavşaklarında oldukları hatırlatıldı ve nazikçe itildiler. Onlar ne yapmak istediklerine kesin olarak karar vermek zorundadırlar aksi takdirde Yeni Çağda ilerleme sağlamaları mümkün olmayacaktır. Bu onların seçimidir ve daha yüksek bir düzeyde onlar bilinçaltında neyin tehlike de olduğunu bilirler.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve şunu söylememe izin verin ki birçoğunuzun geriye dönüp bu zamana bakmanıza ve kendinizdeki değişikliklere dikkat ederek Yükselişin kanıtlarını keşfetmenize çok uzun süre kalmamıştır. Bunu aynı zamanda arkadaşlarınızda ve ailenizde de göreceksiniz ve farkına varacaksınız ki onlar da kendi etraflarında daha huzurlu bir aura yaratıyorlar. Yüksek enerjiler Dünyaya ulaşmaya devam ettikçe onların etkileri herkesin görebileceği gibi orada olacaktır ki İnsanlık Sevgiye ulaşacak ve Işığın güçlü enerjilerini hala karanlığa tutunmaya çalışanların üstüne taşıyacaktır. Yükseliş süreci hiç olmadığı kadar güçlü bir şekilde hala ilerlemektedir ve bizim sevgimiz bütün yol boyunca sizinle birlikte olacaktır.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir

Merhaba Arkadaşlar,

Bugünden itibaren SaLuSa’nın mesajlarının haftalık olarak , her Cuma, devam edeceğini unutmayın. SaLuSa bana ‘dedi’ ki zamanla olayların üstesinden gelineceğinden dolayı mesajlara gerek kalmayacaktır. Bende hepinize Mutlu bir Yeni Yıl ve mutlu bir Yeni Çağ dilemeliyim.

Sevgi ve Işıkla,

Mike.Share |