Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 19, 2012

SaLuSa, December 19, 2012

21 Aralık hizalanmasının önemi hakkında birçok farklı görüş alıyorsunuz. Ancak bir şey kesindir ki hepiniz az ya da çok derecede frekans değişimini deneyimleyeceksiniz. O sizi etkilemeden geçemez ancak onu bekleyenler ve onun içinde yer alanlar daha büyük bir farkındalığın sahibi olacaklardır. Uzun zamandaki etkileri birçok değişikliğin yer aldığını gösterecek ancak bunların yüzeye çıkması biraz zaman alacaktır. Açık olması gereken şey kitlesel insan bilincinin genişletilmiş bir gelecek vizyonuyla sonuçlanan büyük bir enerji artışını alıyor olduğudur. Ayrıca onunla birlikte gelen yaratımın sizin projeksiyonlarınızın, arzularınız ve niyetlerinizin bir sonucu olduğunun farkındalığıdır. Dünyaya topraklanmış daha önce hiç olmadığı kadar çok Işıkla birlikte sizin pozitif olmaya ve düşüncelerinizi nereye odakladığınıza dikkat etmeye ihtiyacınız vardır.

Yakında etrafınızdaki değişikliklere dikkat ederek yüksek bir farkındalığı deneyimleyeceksiniz. Onlar süptil olabilirler ancak normalde olduğundan çok daha fazla insanda bir rahatlama duygusu ve ifadede daha mutlu bir ruh hali hissedeceksiniz. Bu hayatın akışına ve arkadaşlıklarda daha açık yürekli davranmalarla da kendini belli edecek, ve yeni bir dinginliğin var olduğu da fark edilecek ve daha az stresli durumlarla karşı karşıya kalınacak. Başka bir deyişle yeni bir barış yeryüzüne yerleşecek ki bu kaos, çatışma ve savaşların sona ermesini getirecektir. Siz sahneyi hazırladınız ve biz de hayallerinizin gerçekleşmesine yardım edeceğiz, ki sizi Yeni Çağa getirmek için çok fazla şey değişime ihtiyaç duymaktadır. Siz şimdi muhteşem bir memnuniyet ve mutluluk zamanının başlangıcındasınız.

Biz sizin gelen şeye nasıl hazır olmanız gerektiği konusuna odaklandığınızı biliyoruz ve siz biliyorsunuz ki bunun kafanızda yerleşmiş olması sizin yararınızadır, ve o günde eğer mümkün ise kendinize huzurlu ve tamamen rahatlayabileceğiniz bir yer ayarlayınız. Enerjiler 11.11 (sabah) de zirve yapacak ama ondan sonra da devam edecektir ve siz uzunca bir süre için buna katılmalısınızdır. Tekrar 12.12 de hemen sizin izlenimleriniz en güçlü halde olmalıdır ancak takip eden günlerdeki değişikliklerinde farkında olunuz. Herkes eğer hiç bir şey hissetmezseniz bunun şaşırtıcı olacağını söylüyor ancak bu neyin normal olduğunun belirlenmesindeki zorluktan veya hizalanmanın bir sonucu olarak da ortaya çıkabilir. Duygularınızdan şüphe etmeyiniz ki siz kendinize itibar ettiğinizden çok daha fazla değişimlere karşı hassassınızdır.

Sevgili Bireyler, bu bitiş zamanları sizin beklediğiniz şeydi ve bunlar sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Dualitenin bitişte olduğunu bilmek sizi başka bir boyuta taşıyacaktır, ve düşük boyutlarla da olan bağlantılarınızı fırlatıp atmanızı sağlayacaktır. Siz belirsizlik, sorunlar ve stresli yaşamlardan büyük mutlulukların ve huzur ve barışın olduğu geleceğe doğru gidiyorsunuz. Bu engellenemez ve illuminatinin parçası olmuş olanların da daha fazla bunu yapmaya ve ya sonucu etkilemeye güçleri yoktur.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve çok dikkatli bir şekilde ilerlemenizi izliyor olacağım. Biz şu an için bizden daha fazla etkilenmeden deneyiminizi yaşamanızı arzu ediyoruz. Galaktik Federasyon sizin Işık adına sahip olduğunuz zaferden dolayı çok memnundur ve önümüzdeki günlerin her türlü keyfini çıkarmanızı diliyoruz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |