Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, June 27, 2012

SaLuSa, June 27, 2012

Faaliyetler oluyor ancak sizin de fark ettiğiniz gibi, ana Basın kuruluşlarında hala yer almıyor, ancak haberler öyle önemli olacaktır ki, gizlenemeyeceği ve gözden uzak tutulamayacağı bir zaman gelecektir. Hükümetler kontrol etmekten hoşlanırlar ve her zaman insanlar arasındaki gösteriler ya da ayaklanmalar hakkındaki haberleri örtbas etmeye çalışmışlardır. Bununla birlikte, medya, ortaya çıkmakta olan şeyin arkasındaki gerçekle bağlantı kurar kurmaz, insanların yanında yer alacaklardır. Doğal olarak, hala, değişikliklerin onları ciddi şekilde etkileyeceğinden korkarak, tüm bu olanlara karşı savunmacı bakanlar olacaktır. İnsanlar güçlerini ya da bazı örneklerde haksız kazanılmış zenginliklerini kaybetmek hakkındaki fikirlerle karşı karşıya gelmeyi istemezler. Hiç kimse finansal değişikliklerden ve bu vesileyle düzenlenen Emanet Fonlarının dahil edilmesiyle daha büyük olacak olan zenginliğin paylaşımından kaçamayacak. Emin olun ki, mükemmel planlama bu acil dönemin herkesin ihtiyaçlarının düşünülmesine imkan vermesini sağlamaya gitmiştir. Her şeyi dahil etmek zaman alacaktır, ancak ilk olarak eski sistemden kurtulmalı ve yeni bir sistem yerine konmalıdır.

Son anda kaçınılmaz engeller vardır, ancak geniş misyonunun bağlamında, çok fazla gecikmeye neden olmayacaklar. Bununla birlikte, yolda tamamen sorunlar çıkarmak için ön hatlarda olanlar üzerindeki baskılar artmaktadır. Bu çok fazla koordinasyon gerektirir ve arka planda olmamıza rağmen, yine de devam etmek için otoritemizi gösterebiliriz. Gerçekte, kabalın sahte bayrak operasyona çabalaması gibi örneklerde, sorunların merkezindeyiz. Her zaman liderliği almanızı teşvik ettiğimiz için, sizin adınıza sizin işinizi yapmamız amaçlanmadı. Nedenler karmayla ilgilidir ve sizden kendinizin yarattığı problemleri temizlemeniz beklenir. Birçok yaşam boyunca aynı koşullarla karşılaştığınız dönemler esnasında, problemler çok uzun zaman geri dönerler.

Yüzyılın başından beri, kesinlikle çok fazla ilerleme kaydettiniz, ancak İlluminati’nin amacına erişme planını durdurmak için üstün bir çaba göstermeniz gerekti. İnsanlara ve onların özgürlüğüne karşı tehditlerle ilgili olarak insanları aydınlatma hareketlerinin bir parçası olduk ve bu çok başarılı oldu. O zamandan beri, adım adım gizlice başlatılan değişiklikleri kabul etmede sessiz bırakıldınız, haklarınız birer birer elinizden alındı. Yenilmez olduklarını düşünerek, Karanlık bireylerin durumu kendilerine çevirmek için kibirlerini kullanmalarına imkan verildi ve gafil avlandılar.

Bağımsızlığınızı geri istediğiniz için yaklaşan günlerin tadını çıkarmalısınız, çünkü bu uzun zamandır köle gibi muamele görmeyi layık olmanızdan farklıdır. Bireyler olarak, geçmişte yapmış olduğunuz pek çok şeyin önemi yok, çünkü dualiteyi yaşamak için Dünyaya geldiniz. Hepinizin inişleri ve çıkışları oldu ve gerçekten bugün önemli olan, geldiğiniz noktadır. Gelişmek için ihtiyaç duyduğunuz dersler öğrenilmiş oldu. Siz bu hususa nasıl dahil olduğunuzu bileceksiniz. Eğer kendinizi Işıktan olan biri olarak düşünürseniz, şüphesiz o yoldasınız ve doldurmuş olduğunuz bagajı boşaltmaktasınız. Kendi gerçek benliğinizi anlamak ve Işıktan olmak için arzularınıza göre yaşamak için yolun başındasınız ve nasıl yapacağınızı herhangi birinden daha iyi bileceksiniz. Tüm ruhlara karşı iyi kalpli, merhametli ve sevgi dolu olun ve eğer bunu yapabilirseniz, yükseliş yolunda daha iyi olacaksınız.

Toplulukların meydana gelmek üzere olan şey hakkında kafası karışabilenlere destek olmak için bir araya gelmeye ihtiyaç duyabilecekleri zaman yaklaşmaktadır. Dünya sanki tersine dönüyormuş gibi görünecek ve gelecek belirsiz olacak. Normal hizmetlerin kısıtlanması nedeniyle bazı alanlar kısıntılardan dolayı aksayabilir. Bu nedenle ihtiyaç olduğu zaman birbirinizi korumanız önemlidir. Problemler sadece geçici olacak, uzun dönemli güçlükler olmayacak. Çünkü çok iyi hazırlandık ve halen nerede yarıma ihtiyaç duyulacağını biliyoruz. Geleceği hoş beklentilerle karşılayın ve bu zamanda önemli olan barışı korumaya yardım edin.

Galaktik Federasyondan bizler, yaşamlarınızı mahvetmiş olan kısıtlamalara bir son vermek için yapılmış olan tüm çabalara destek olanları gerçekten görebilmenizden çok mutluyuz. Muhasebecilerin yürüttükleri büyük operasyonları fonlama yeteneklerinde çeşitli kısıtlamalar getiren dönemleri kapanmak üzere. Bankacılık değişiklikleri yapıldığı zaman, bu onların güçlerini daha da azaltacak ve artık karanlık ve hileli işlemler mümkün olmayacak. Açık ve saydam olan işlemler günün düzeni olacak ve dolandırıcı tüccarlar ortadan kaldırılmış olacağı için bu düzen mümkün olacak. Bununla birlikte, pek çok şey üst kurumdan gelmiştir ve bu aynı zamanda daha hesap verebilirlikle değişecektir. Siz yapılması gereken şeyi bilen yetenekli insanlara sahipsiniz ve biz onlarla çalışacağız.

Bilinçlilik düzeyleri yükselmeye devam eder. Bu iyi bir işarettir ve yükselmek için yeterince yüksek bir düzeye erişme garantinizdir. Avantaj şimdi geriye adım atmanın daha az ihtimal dahilinde olmasıdır ve Işığa odağınızı korumanın daha kolay olmasıdır. Büyük yardım almaktasınız ve son aylara doğru yolda yükselişinizi destekleyecek çok daha önemli noktalar vardır. Gecikmelere rağmen, her şeyin daha iyiye gideceğini teyit etmeye devam ediyoruz ve dakikalar içinde harekete geçmeye hazırız. Gerçekte, hemen görünmeyen şekillerde Dünya’dayız, çünkü müttefiklerimize kolay erişmemizi sağlayan üslerimiz var. Aynı zamanda, teslim olmaktan kaçınmaya çalışan İlluminati’nin belirli üyelerini kolayca izleyebiliriz.

Medya dünyanızın gerçek haberleri sunmak için tereddütlerini bitirmelerini istiyoruz, çünkü eğer dürüst bir şekilde yürütülürse, olması yakın olan şey hakkında henüz çok az fikri olan birçok insana erişir. Bu arada, mümkün olan yer ve zamanda haberleri yaymanızı bekliyoruz ve yakında müttefiklerimize genel halka erişecek bir söz hakkı verilmesini düzenleyeceğiz. İletişim listemizde üst sıralardadır ve yeni iletişim sisteminin şimdi sahip olduğunuzdan çok daha üstün olacağını göreceksiniz. Herkesin bunu kullanabilmesini istiyoruz ve bu temiz enerjinin kullanılmasını kapsayacak.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve devam eden sebatınız için size teşekkür ederim.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |