Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, June 25, 2012

SaLuSa, June 25, 2012

Büyük değişim fikrine açık olan insanların sayısı artıyor ve bu birçoğunun Dünya’ya gönderilen enerjilere duyarlı olduğunun işaretidir. Bazıları değişimden korkarken, bazıları da bunun arkasında, uygarlığınızı dünyayı içine çekmekle tehdit eden bataklığın dışına çekme niyeti olduğunu hisseder. Böylece değişikliklerin neye yol açacağına dair bilisi olanlar için benzersiz bir zamandır ve herşeyin iyi sonuçlanacağının biliniyor olmasına geçit vermek için bir fırsattır. Şu anda olaylar dönüşü olmayan bir noktaya erişmektedir ve müttefiklerimiz ve biz hareket geçmek için bir işaret bekliyoruz. Herşey hazır ve Karanlık bireyler zamanlarının bittiğinin farkında olmalarına rağmen, tutuklamaların aniliği ve derecesi onlar için hala bir sürpriz olacak. Doğal olarak, insanlar arasında kafa karışıklığı olacak, mümkün olan en erken zamanda bilgi sahibi olacaklar. Medya gerçeklere açıldığı zaman, farklı kaynaklar değişim hakkındaki haberlerin parçası olmayı isteyecekler.

Bu arada, müttefiklerimiz birçok hareketi başlatacak ilk hareket için seferber oldukları için, onların etrafında toplanıyoruz. ABD’de başlamakta olan şey, diğer ülkelere de yayılacak, çünkü heryerdeki insanlar özgürlüklerini talep edecekler ve büyük temizlik başlayacak. Direnç olduğunda, müttefiklerimizin arkasında duracağız ve özgürlüğün verilmesi gerektiğini, aksi halde müdahale etmeye mecbur kalacağımızı açıklayacağız. Eski kabalların seçeneği yoktur ve onların gücü, eğer gerekliyse onlarla birlikte ortadan kaldırılacaktır. Sahte vaatlerin ya da artık size hizmet etmeyen eski yollara geri dönmenin zamanı değil. Tüm ülkeler kendi Anayasalarını Kurucu Babalara göre ABD’de yeniden kurulacak, ancak girmekte olan Yeni Çağı yansıtacak şekilde değiştirilecek olan Anayasaya dayandıracaklar. Halen bu meselelerin üzerine gidilmiş ve halen hızlı bir geçiş için hazırlanılmıştır.

Bazı insanlar silahlı güçlerin nasıl tepki vereceğini merak ediyorlar. Biz size söylemeliyiz ki, çoğunluk silahlarını bırakmaya ve temelde niyet edildiği gibi, İnsanlığın gerçek koruyucuları olmaya hazırdırlar.Artık onlar sahte savaşlar için hayatlarını tehlikeye atarak çarpışmayacaklardır ve bunun yerine dünyada barışı korumak için hareket edeceklerdir. Böyle silahlar insanlara karşı kullanılmayacak ve artık onlara ihtiyaç duyulmadığı bir zaman gelecek. Biz gizli tesislerin yerlerini biliyoruz ve tekrar asla kullanılmamasını sağlamak için yok edilecekler. Gerçekte yer altı üslerini kapatmaya başladık ve karanlık bireyler mümkün olduğu kadar hızlı silahsızlaştırılmaktadır.

Bizim eylemlerimizin yaşam kaybı olmayacak şekilde yürütüldüğünü unutmayın. Biz insanları çok kolay bir şekilde “ortadan kaldırabilir” ve onları seçtikleri her neresi olursa oraya ve çoğunlukla da gezegenin dışına bırakabiliriz. Katliam ve şiddet eğilimi olanlar tekrar eğitilebilir, böylece Dünya’ya yararlı vatandaşlar olarak geri dönebilirler. Işığa doğru yönelenleriniz bileceklerdir ki, belirli bir düzeyde negatif duyguların ötesine geçersiniz ve artık sizi etkileyemezler. Işığınız koruyucunuzdur ve böyle enerjileri yaratıcıya geri gönderecektir. Yaratımın sözkonusu olduğu Işığın gücü böyledir, hiçbir şey imkansız değildir ve onu önleyen yalnızca inancın yokluğudur.

Sevgili Bireyler, büyük baskı altında olsanız bile, çok iyi dayanmıyorsunuz, ancak gayret edin ve gevşeyin ve bu heyecan verici zamanda olması gereken şeylerden keyif alın. Zaman çok hızlı bir şekilde akıyor, ne olduğunu anlamadan önce, sizinle konuşuyor olacağız ve düzenli bir iletişim kurmuş olacağız. Niyetimiz faaliyetlerimiz hakkında sizi daha çok bilgilendirmektir ve sizinle doğrudan temasa geçmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Bizimle yanımızda, Işıktan olarak tanımlanmış olan bu ruhlar duracak ve Yükseliş hedefinizde size yol gösterecek. Doğal olarak, burada kalmaz ve evriminiz daha yüksek boyutlarda devam edecektir. Bilseniz dört gözle bekleyeceğiniz ne kadar çok şey var ve yaşamlarınız tüm zamanlar için değişecek.

Kendinizi ne problemin ya da çıkmazın içinde buluyor olsanız da, cevapların çok kısa sürede karşınıza geleceğini bilerek sabırlı olun. Şifa odalarının ve diğer ileri teknolojilerin kullanılmasına imkan veren Işık şehirlerinin gelişiyle, daha yüksek titreşimler birçok tıbbi problemi ortadan kaldıracak. Yükselişten sonra, hiç hastalık ya da fiziksel problemler olmayacak, çünkü bedenleriniz mükemmel bir durumda olacak. Bu nedenle mevcut problemlere uzun süre katlanmanız gerekmeyeceği için dayanın.

İlaçlar nadiren tedavi edicidir, daha çok bir önleyici olarak ve bir baskılayıcı olarak kullanılır. Örneğin, kanser olan birinin hastalığı için bir şifa olurdu. Birçok tıbbi gelişmeler ilaç şirketlerinin kar düzeylerini yüksek tutmak için geri bırakıldı. Aynı zamanda, ciddi yan etkileri olduğu bilinen pek çok ilaç pazara sürüldü ve bir ülkede yasaklanan ve yürürlükten kaldırılanlar da Üçüncü Dünyaya satıldılar. Su kıtlığının da üstesinden gelinebilirdi, ancak bu da yüksek fiyatların devam edebilmesi için geride tutuldu. Çeşitli pazarlarda, özellikle de Petrol Endüstrisinde böyle çok örnekler vardır. Gerçekte hiç kıtlık olmadığı halde, kıtlıklar ve yüksek fiyatlar yaratmak için pazarları yönlendirirler.

Illuminatinin elinden daha fazla acı çekmeyeceksiniz, çünkü problemlerinizin cevabı bizdedir ve sizlerle bu yeni teknolojileri paylaşmaya hazırız. Şimdiden sizleri bekleyen gerçek potansiyelin ne olduğunu öğrendiniz ve bizde uygulamaya koymak için zaman harcamayacağız. Sadece gerçekten İnsanlığın hayrına çalışacak olan temsilcileri olan yeni Hükümetin uygulamaya konmasını bekliyoruz. Onlar buradadırlar ve biz onların kim olduklarını biliyoruz. Çünkü birisinin, bizim bilgimiz olmadan kendilerini yanlış tanıtması imkansızdır. Bu demektir ki, biz karanlık bireylerle görüşmelerde bulunurken, onların zihinlerini okuduğumuz zaman, bizi sözlerle aptal yerine koymaya çalışmaları sözkonusu değildir.

Ben Sirius'tan SaLuSa’yım. Işığın Galaktik Federasyonu güvenli ellerde olduğunuzu ve sizi korkuya sürüklemeyi amaçlayan açıklamaları dikkate almanızın gerekmediğini temin eder. Yanlış bilgi kaynakları yaratan sadece Illuminati değildir, aynı zamanda kendi inançlarını tatmin etmek için bu döngüyü farklı bir son olarak görmeyi isteyen gruplar da… Hatırlayın, pek çok eski kehanet artık ilişkili değil, çünkü koşullar başa çıkması daha kolay ve daha az şiddetli olan sonuçları getirecek şekilde değişmiştir. Sakin olun ve Dünya’yı sürekli olarak yıkayan ve titreşimini yükselten Işık ve Sevgi içinde kalın.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: E.A.L.


Share |