Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, 12 December 2014

Mike Quinsey - SaLuSa, 19 Aralık 2014

Bu sene için son defa sizinle birlikteyiz, diğerlerinden önce de olduğu gibi zaman hiç olmadığı kadar hızlı akmaya devam ediyor. Bazılarınız uzun zamandır hayatı yukarı ve aşağı yönde deneyimlediniz, ve şimdi bu döngünün artık burada son bulacağından şüphesiz çok memnunsunuz. Doğal olarak bitiş zamanları değişiklikler meydana geldiği için kaotiktir, fakat çok miktarda negatiflik temizlenirken onu getirmek kolay bir görev değildir. Bununla birlikte, yüksek enerjiler pozitif değişiklikleri beraberinde getiriyor ve zaten onlar bunu hissediyorlar. Sık sık size bildirdiğimiz gibi, gelmekte olan yıl yerine getirilecek olan çoğu şey için dikkate değer olacak, bununla birlikte biz İllüminati’nin sizin ilerleyişinize artık daha fazla müdahale edemeyecek konuma gelmesine kadar yapacaklarımız konusunda kısıtlanmış olacağız. Karanlık Olanlar üzerinde zafer kazanmanızı sağlayacak pek çok şey meydana geliyor ve adamları hapiste olacağından dolayı planlarını takip edemeyecekler.

Işık Şehirlerinin gelişiyle, Sedona (ABD-Arizona’da bir şehir Ç.N.) daha fazla gelişmek için bu yolu açacak ve tüm şüphelerin ötesinde Yeni Çağ’a vardığımızı gösterecek. Henüz kararlaştırılacak bir zamanda, Dünya Barışı duyurulacak ve Galaktik Federasyon’un varlığı ile korunacak. Zorunlu hükümet değişiklikleri sayesinde daha fazla Işık Ruh önemli görevler üstlenecek ve onlar arzu edildiği gibi hiçbir şekilde engellenmiş ve geri çevrilmiş görülmeyecekler. Bu döngünün Sona Eriş Zamanları geleceğiniz için son derece önemlidir, ve biz onların Tanrı’nın dilekleriyle uyum içinde ilerlemelerini sağlayacağız. Önceki döngünün aksine, bu döngü tamamlanacak çünkü Işığa doğru büyük bir sıçrayış yapmaya hazırsınız.

Var olan Her Şey’in sadece Bir Yaratıcı’sı vardır, ve farklı isimlerle bilinmelerine rağmen tüm evrenin Tek Tanrı’sı vardır. Bu nedenle siz var olan Her Şey ile Bir’siniz ve inançlarınız üzerinden size meydan okunduğunda bunun değeri fazladır. Sonunda hepiniz kökeninizle ilgili gerçeği kabul edip anlayacaksınız ve evrenin yüksek boyutlarını ziyaret edebiliyor olacaksınız. Tutkunuzu aramak ve bolca mevcut olan yaşam formlarının ihtişamını keşfetmek için önünüzde sayısız fırsat var. Dünya’da çok sınırlı bir yaşama sahipsiniz ve evriminiz için Büyük Plan gereği diğer medeniyetlerin size müdahale etmesine izin verilmiyor. Zorunlu durumlarda Dünya Dışı Yaşam ile çok sınırlı iletişim kurabildiniz ve göklerinizde onların gemilerini görmeye aşina oldunuz. Zamanla tam iletişim kuracaksınız, fakat bunun mümkün olması için daha fazla mesafe kat etmelisiniz. Siz hızlıca evriminize doğru yol aldıkça bu ara dönem sizin için heyecan verici olacak.

Şimdi zaman tüm Işık İşçilerinin zamanıdır ve evrimlerinin şimdiki seviyesini sürdürme ve her birinin her hangi bir anda ileri doğru büyük bir sıçrama yapabileceklerini bilme zamanıdır. Tüm ruhların eninde sonunda evrende doğru yerlerini bulacaklarını bilin ve bu onların ileriye doğru gitme planlarını geliştirecek. Doğal olarak üst boyutlarda sizin bildiğiniz anlamda zaman mevcut değildir ve siz her şeyi ŞİMDİ’de bulacaksınız. Bu boyutlar, daha düşük titreşimlerde deneyim yaşamaya karar vermenizden önce geldiğiniz yer olduğu için size tamamen yabancı değil. Diğer bir deyişle, yapmayı kabul ettiğiniz her şeyi deneyimliyorsunuz, fakat düşük boyutlardaki bu uzun döngü yenisi onun yerini alacağı için kapanmak üzere.

Pek çoğunuz düşük titreşimlerdeki deneyiminizin bir parçası olarak tümü farklı seviyelerde pek çok hayatlar yaşadınız. Aynı zamanda hangisi en çok gelişiminize fayda sağlıyorsa onu seçerek çok farklı roller üstlendiniz. İhtiyaç duyduğunuz her şeye sahip olduğunuz büyük hayatlar yaşamış olacaksınız fakat aynı zamanda ihtiyaçlarınız için endişelenerek bir dengede tuttuğunuz “yokluğu” da deneyimlemiş olacaksınız, bundan emin olun. Sonunda deneyimleriniz iyi derecede dengelenmiş olacak ve ihtiyaçlarınızın ötesinde bir zenginlik aramayacaksınız, basitçe ihtiyaçlarınız karşılanacak. Daha yüksek boyutlarda bu tür meydan okumalar mevcut değildir, en sonunda ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ve gerektiğinde daha fazlasını tamamen düşünce gücüyle tezahür ettirebileceksiniz. Daha yüksek boyutlar sizin gerçek yuvanızdır ve arzularınıza bağlı olarak çok sayıda farklı deneyim sizi bekliyor.

Şimdi sizin göreviniz etrafınızda her ne olursa olsun pozitif olabilmektir ve gelmekte olan süreç için diğerlerine yardım etmektir, böylece onlar neler olduğunu anlayabilecekler. Sizin varlığınız diğerlerinin hayatlarına dinginliği getirerek onları yukarı çekebilir, böylece onlar da yardım edebilirler. Tümün yararına gerçekleşmekte olan değişikliklerin belirgin hale gelmesi çok fazla zaman almayacak. Bunların en önemlisi, şimdiye kadar İllüminati ve dalkavukları tarafından kontrol edilen Basın olayları tam olarak ve dürüstçe aktarmaya başlayınca meydana gelecek. Aynı zamanda Televizyon haberleri de güvenilmezdir fakat o da göreceli olarak kısa bir zamanda değişecek. Yıllardır kasıtlı olarak yanıltıldınız, ve mutlak yalanlarla Karanlık Olanların sizin geleceğinizi etkileyen olayları yönlendirmesi sağlandı. Size problem yaratan bu durum sonunda durdurulacak ve böylece yeni bulduğunuz özgürlüğün tadını çıkaracaksınız.

Biz aynı zamanda neşe içinde görevlerimizi gerçekleştirirken biliyoruz ki Karanlık Olanların baskısından özgürlüğünüzü kazanacağınız zaman daha erkene alınıyor. Siz düşük titreşimlerde zamanınıza hizmet ettiniz, ve şimdi ilerlemenizden emin olmak için geriye bakmanız gerekmeyecek. Gelmekte olan değişikliklerin büyüklüğü pek çok ruhta şaşkınlık yaratacak, ve evriminizin bu mühim evresinde beraber olduğumuz için kendimizi ayrıcalıklı hissediyoruz. Önünüzde muhteşem bir gelecek uzanıyor ve eğer arzu ederseniz bize katılmak sizin kaderinizdir. Sahip olduğunuz deneyimle büyük kapasitede Işığa hizmet edebilecek beceriye sahip oldunuz. Arzularınıza doğru başkalarına hizmet için yönlendirileceksiniz fakat hiçbir yol azminizi sınırlayamayacak veya yeni deneyimlere gereksinim duymanızı sağlamayacak. Daha yüksek titreşimlerde hayatınızın genişliği büyük ölçüde uzatılmış olacak bu sayede çok zamanınızı gerektiren işlere atılabileceksiniz.

Sevgililer, gururlu olun ve etrafınızda meydana gelen olayların sizi aşağı çekmesine müsaade etmeyin. Siz bir Işık Adası’ndasınız ve bulunduğunuz her yere Sevgi ve Uyum yayma kapasitesine sahipsiniz. Sizin varlığınız diğerlerini de yukarı çeker ve titreşiminiz yumuşak bir yükselme enerjisi yayar ve diğerlerine mutlu hisler taşır. Tüm insanlar kalplerinde diğerlerine yardım etmek isterler fakat sıklıkla omuzlarındaki talebi karşılayamazlar. Hatta bu yapabileceğiniz, insanları yukarı çekecek sadece birkaç nazik kelime söylemek olsa bile yapın. Bir kez Işığa merkezlendiğinizde doğal olarak onu etrafınıza yayarsınız ve bu sizden uzakta olan insanları bile kucaklar. Işık Evrendeki en güçlü kuvvettir fakat zamanın bu noktasında yakında sahip olacağınız gerçek potansiyelinize yakın bir yerde değilsiniz.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve yılın bu zamanında arkadaşlarınızla ve ailenizle festival kutlamalarında eğlenirken size selamlarımı ve dileklerimi gönderiyorum. Önünüzde heyecan verici zamanlar uzanıyor ve Yeni Yıl çok şeyler vaat ediyor.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri : Semih Bülent ÖZDEMİR


Share |


Işık işçiliğimizi desteklemek ister misiniz?