Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, November 19, 2012

SaLuSa, November 19, 2012

Yükselişe hazır bulunmak için uzunca bir zamandır kendinizi hazırlıyor olduktan sonra o zamanın hemen hemen üzerinizde olduğunu düşünmek. Aniden hayalini kurduğunuz şey o kadar yaklaşmıştır ki yüksek enerjileri deneyimlemenin nasıl bir şey olacağını hissedebilirsiniz. Bir kez deneyimlediğinizde bir daha asla unutmazsınız ki o mest edici sevinç ve mutluluk, barış ve huzur duyguları olarak ifade edilebilir. Düşünün ki saadetin o durumu günden güne normal bir hal alıyor ve düşük duygulardan çıkıyorsunuz. Bu sizin gerçek yaşam şeklinizdir ve hazır olanlarınızın dualitenin dışına çıkmalarının sebebidir. Birçoğunuz hayatlarınızda bir şeylerin eksik olduğunu hissediyorlardı ve şimdi bunun ne olduğunu keşfediyorsunuz.

Biz neyin geldiği hakkında bir fikri olmayan insanlarda bu enerjilerin sürüklendiğini fark ediyoruz. Enerjilerin bir karışmaya sebep olması ve yeni bilinç seviyeleri yüzünden onlar aniden uyanabilirler. Soru onların düşük enerjileri atabilip atamayacaklarıdır ki aksi takdir de bu onların ilerlemelerine zarar verecektir. Bazıları için geçiş çok fazla sürmektedir çünkü onlar bunlara günlük hayatlarında çok bağımlı hale gelmişlerdir. Kendinizi yukarı çıkarmaktan kazanılan avantajlara taşınmak kolay değildir ki henüz öbürleri her zaman hatırlanacaklardır. Kelimeler bazen yüksek enerjilerin size getirecekleri uyum ve dengeyi ifade etmek için kifayetsiz kalıyor. Bunların hepsi sizin ‘sevgi’ olarak isimlendirdiğiniz şey ki bütün Evrene yayılmıştır ve onun özündeki olan her şeyle bağlantılıdır.

Biz yavaş yavaş yüksek boyutlarda yerinizi aldığınızda bunun nasıl bir şey olacağını size naklettik. Bu tamamiyle bambaşka kalitede bir yaşamdır ki şu anda deneyimliyor olduğunuzdan çok daha iyidir. O kadar ki böylesini düşük bir titreşimde hayatta kalmayı nasıl başardığınızı merak edeceksiniz. Bu sizin esnekliğiniz ve karşılaştığınız engelleri aşmaktaki kararlılığınıza itibar eder. Sorun şu olmuştur ki siz deneyimlediğinizin kesinlikle gayet normal bir hayat olduğuna inanmışsınızdır ve onu geliştirme fırsatını da reddetmişsinizdir. Karanlık Kabal sizi her zaman bir ihtiyaç durumunda tutmuş ve böylece sizi esir ve her şeyde onlara bağımlı hale getirmiştir. Ancak, sizin sürekli artan bilinç seviyenizle birlikte, nasıl sömürüldüğünüze uyandınız ve özgürlüğünüz için mücadele ettiniz.

Dualitede ne kadar uzun zamandır bulunduğunuzla karşılaştırılınca nispeten kısa bir sürede siz sesinizi ve egemenliğinizi geri isteme kararlılığınızı keşfettiniz. Doğal olarak perdenin diğer tarafından da büyük bir destek aldınız ancak bunu siz görevi ileriye taşımaktaki pozitif yaklaşımınızla çektiniz. Bu duruma artı olarak sizin yukarı kaldırılmanızın planı da zaten yerindeydi. Değişik zamanlarda Işığın Galaktik Federasyonundan birçok medeniyet de yardımınıza geldi, özellikle son 100 yılda. Başarılı olmanız mukadder olmasına rağmen bunu hangi şekilde yapacağınız tamamen size kalmıştır. Aslında bunu çok iyi başararak etkisini azalttınız aksi takdirde çok travmatik bir yıl olurdu. Birçok kehanet yol kenarına itildi çünkü siz titreşimleri yükselterek onların artık gerekli olmadıkları bir noktaya getirdiniz. Çok fazla sismik aktivitenin olduğu bir yıl da olabilirdi, bu hiç de olağanüstü değildir.

Siz yapımda Galaktik Varlıklarsınız ve yakında hayatlarınızı bizim de yaşadığımız gibi ihtiyacınız olabilecek her türlü konforu yaratarak yaşayacaksınız. Şu anda etrafta seyahat etmek için çok zaman harcıyorsunuz ve bunda herhangi şey yapmamış olmanız da bir merak konusudur. Bu bizim çoktan başa çıkmak için donatılmış olduğumuz çok önemli bir alandır. Değişiklikler bir gecede yapılamaz ancak sizi mobilize etmek bir önceliktir ki böylece siz daha kolay bir hayatı deneyimleyebileceksinizdir. Sizin değişik ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, günlük kişisel seyahatlerinizden Dünyayı terk edip diğer gezegenlere gidebilecek kadar değişik ulaşım türleri vardır. Nihayetinde karasal seyahatlerinizde tamamiyle otomatik ve şoförsüz olarak çalışan bilgisayar sistemlerine sahip olacaksınız. Onların tamamen kirliliksiz ve serbest enerjiyle çalıştıklarını söylemeye bile gerek yoktur.

Birçok ücretsiz enerji yenilikleri zaten Dünya üzerinde mevcuttur ancak onların gelişiminin desteklenmesi ve korunması onlardan etkilenecek olan Kurumlar tarafından engellenmiştir. Ancak ilerleme sürecini durduramazsınız ve siz çok hızlı bir şekilde Yeni Çağa geçeceksiniz. Siz yavaş yavaş kendiniz, boş zaman aktiviteleriniz ve hobileriniz için çok daha fazla zamana sahip olduğunuzu göreceksiniz. Yüksek teknolojilerin çok az insan gücüyle çalışıyor olmasından dolayı çalışmak şimdi bildiğiniz şekli gibi çok zor olmayacaktır. Eğlenceler oldukça farklı olacak ve daha fazla olumsuz savaşlara odaklanan oyunlar veya filmlere odaklanılmayacak. Yüksek boyutlar daha düşük titreşimlere sahip olan herhangi bir şeyin bulunabileceği bir yer değildir.

Siz Güneş sisteminizi keşfederken ve Dünyanız hakkında daha fazla şey öğrenirken çok daha fazla heyecan ve memnuniyete sahip olacaksınız. Zamanda ileriye ve geriye gidebilmek de özellikle tarih ve arkeoloji sevenler için çok fazla ilgi çekici olacaktır. Evren dışı yapılan her seyahat de birer macera olacaktır, böylece bilginizi geliştirmek için hiçbir fırsatı kaçırmayacaksınız. Sizin ruhsal gelişiminiz de ihmal edilmeyecektir ancak bu dualitede olduğunuzda çok daha yavaş olacaktır. Bizce daha önce Lemurya ve Atlantisde yaşadığınız tatsız deneyimlerinizden sonra siz karanlık Bireylere karşı zafer kazanmış Işık Savaşçılarısınız. Çok sınayıcı ve üstesinden gelmesi zor olmuş durumlardan sonra dersler en iyi şekilde öğrenilmiştir. Bu böyleydi ancak şimdi bitti ve Dünya Ana şimdi sizinle birlikte yükselmeye hazırlanıyor ki böylece sizde onun yeni olacağı muhteşem Dünyayı deneyimleyeceksiniz.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve çok çok uzun yıllardır sizin gelişiminizi yakından izleyenlerden biriyim. Siz şimdi Yükselişe çok yakınsınız ve biz de oldukça heyecanlanıyoruz. Gecikmeler karşısında sabrınız muhteşemdi ve siz hemen hemen uzun bekleyişinizin sonuna geldiniz. Sizi olduğunuz şeyden dolayı seviyoruz, Sevgi ve Işık yoluyla gerçek benliklerini deneyimleyen İlahi Varlıklar.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |