Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 19, 2012

SaLuSa, September 19, 2012

Bu yıl hızlandı ve bugüne kadar beklemiş olabileceğinizden çok daha az olay olmuştur. Bu bir çok kehanette bahsedildiği gibi ne yıkıcı olmuştur ne de sizi yükseltecek olan değişikliklerin sözünü yerine getirmiştir. Ancak, sizin bilinç seviyeleriniz önemli ölçüde artmıştır ve Yükseliş garantidir. Tüm çevreye bakıldığında apaçık görülebilir ki dünyanızda öne çıkan yerleri tutmuş olan Kurumlar kaçışı olmayan bir çöküş dönemindedirler. Beklendiği gibi onların olayları kendi avantajları doğrultusunda nasıl manipule ettikleri hakkında ki gerçekler daha çok ortaya çıkıyor. Hatta siz onların çok uzun zamandır sizi köleleştirmek ve dünyanın kontrolünü kazanmak için bir ajandaya sahip olduklarının farkına varıyorsunuz. Onların kendi amaçlarına ulaşmaya ne kadar yakın olduklarını ve aynı zamanda onların planlarına uyanmış insanların arasındaki büyük hareketlenmeyi ve bozguna uğratmayı görebilirsiniz.

Medeniyetinizin kaderine karar veren ve ele almış olan sizlersiniz. Sizin bitiş zamanlarının nasıl iyi sonuçlanacağına karar verme gücünüz var, ve siz barışçıl bir geçişi görselleştiriyorsunuz. Bu sizin niyetlerinize göre döngünün tamamlanacağı bir zaman çizgisi yaratıyor. Ancak Dünya Ana da onun içinde söz sahibi ve onun yükselmeye hazırlanmasının bir parçası olarak temizlenmenin devam etmesini arzu ediyor. Ona doğru daha çok Sevgi ve Işık gönderdiğiniz sürece bitiş zamanları daha kolay geçecektir. Doğal olarak beklenen değişiklikler çok kısa bir sürede başlayacaktır, ki eski paradigmayı kırmak için Yeni Çağ başlatılmak zorundadır. Yeni olan tanıştırılmak ve onun faydaları hepinizle paylaşılmak için bekliyor. Bununla birlikte tamamlanma siz yükselmiş olana kadar gerçekleşmeyecektir, ki karanlık Bireyler Işıktan olanlar için olan şeylerden yararlanamayacaklardır.

Değişiklikler gelecek ve yeni hükümetler yönetimi eski gardiyanlardan devralacaklardır. Finansal değişiklikler onları çöküşe getiren yolsuzluklukların tekrar olmayacağını garantileyecek şekilde devam edecektir. Bu kesinlikle yakında olacaktır, ve bizim varlığımız size yakınlaşmamızı sağlayacak şekilde tanınacaktır. Ne düşünmüş olabileceğinize bakmaksızın, Yükselişten önce değişimleri tamamlamak için bir aciliyet yoktur. Aslında gelişme her zaman Yeni Yıl içine rast gelmekteydi, o zaman biz birlikte çalışabilmek için daha büyük bir fırsata sahip olacağız. Bizim Işıktan olanların herkesin hayrına bilgi ve becerilerini kullanarak takımımızın bir parçası olmalarına ihtiyacımız vardır. Sonra hepimiz birlikte gerçekten engel olunmayacağımızı veya kasıtlı olarak işlerimizin geçiktirilmeyeceğini bilerek hızla devam edebiliriz.

Gerçekleşmesini beklediğiniz herşey olacaktır, ve ilerleme yapıldığında bunun sizi mümkün olabileceğini düşündüğünüzün çok daha ötesine taşıdığını keşfedeceksiniz. Sizi geride tutan tüm eski sorunlardan kurtulduğunuzu görmeniz muhteşem bir zaman olacaktır. Bu ileriye doğru hızlanmanın ve yüksek alemlere yükselmenizi yansıtan yeni dünyaya devam etmenizin zamanıdır. Burada iyileşebileceğiniz Işık Şehirlerini de kapsayan geniş imkanlar olacaktır, ki siz tamamiyle başlangıçtaki şartlarınıza döneceksiniz. Nihayetinde, hatta yaşlanma sürecini tersine çevirebileceksiniz ve genç bir görünüme dönmeniz mümkün olacak, ve bu siz bir Galaktik Varlık haline gelene kadar devam edecektir. Tüm bu değişimler sizi bekliyor ve onlar çok uzak bir gelecekte değiller. Onlar hakkında olumlu düşünün ve bunların bizim iznimiz olan zamandan daha erken ortaya çıkmasına yardımcı olursunuz.

Temizlik meydana gelirken hepsinin bazı dağılma durumlarınlarında olduğu görülebilir, ve bu eski yöntemlerin ve sistemlerin gitmek zorunda olması noktasında doğrudur. Yüksek vibrasyonlarda tutunamayan herşeye net bir şekilde yer yoktur. Yani eski sistemlerin yerine gelecek olan herşey hazır olduğundan umutsuz veya karamsar olmayın. Herşey en iyi zamanda gelecektir ve sonunda hiç bir şeyin ihtiyacı içinde olmayacaksınız. Sizin yüksek alemlerde yerleşmeniz için isteyeceklerinizi biz kendi deneyimlerimizden biliyoruz. Işığın Galaktik Federasyonunun sınırsız kaynakları ve yapılması gerekenlerden ustalaşmış personeli vardır. Bir çoğunuzundan habersiz olarak biz hala Dünyayı kirlilikten temizleme faaliyetlerinde bulunuyoruz, ve bizim çabalarımıza rağmen bu sizin farkında olduğunuzun dan çok daha berbattır.

Gelecekte deneyimlemeye alıştığınız kirliliğin tekrarı olmayacaktır. Kirletici cinsten makinelerin veya tesisatların kullanılımına daha fazla ihtiyaç veya izin olmayacaktır. Bunun yerine kullanmak için daha 'temiz' yeni operasyon yöntemlerine sahip olacaksınızdır. Geleceğinizdeki en büyük değişiklik sahip olduğunuz yolculuk şekillerinde olacaktır, ve yanmalı motor sonunda kullanımdan kaldırılacaktır. Sadece bu değil yeni araçlar çok daha hızlı ve kullanımı çok daha güvenli olacaktır. Onlar serbest enerjiyi kullanacaklardır ki bu bizim kendi gemilerimizin güç kaynağıdır. Herkes onların kullanımına sahip olacaktır, ve onlar kesinlikle kirleticisizdir. Bu değişiklikler çok uzun zamandır planlanıyordu, ve onların tanıtılması güvenli olduğu anda da kullanılmaya hazırlar.

Doğal olarak sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz, ve durumları ileriye taşımak için elimizden geleni yapıyoruz. İfşaat bizim müttefiklerimizin eforlarıyla sürdürülüyor, ama biz bunu hızlandırmak istiyoruz. Ancak daha fazla insan bizim ve görevimizin farkına varırsa, ve amacımızın sizi Yükselişten geçirmek olduğunu öğrenirse bizimle tanışmaya daha çok yaklaşırsınız.Tabii ki farklı nedenlerle değişikliklerden farklı sonuçlar isteyenler hala var. Onlar yanlış bilgilendirmeyle insanların kafalarını karıştırmaya çalışıyorlar, ancak siz iyi bilgilenmişseniz onlar sizi aldatamaz. Daima sezgilerinizi kullanın ve eğer gerçeğe sahip olduğunuzdan eminseniz inançlarınızı değiştirmek için hazır olunuz.

Ben Sirius'tan SaLuSa, ve bu döngüyü hızlı bir sonuca ulaştırmak için olan büyük çabalarınızdan ötürü size Sevgimizi getirdim. Bitiş zamanı faaliyetlerine dahil olmanızdan önce çok fazla zaman yoktur. Orada normal hayatınızda bazı aksamalar olabilir, ama sonuçta oturacaktır. Biz bir şekilde sizin özgür iradenize karışamayacağımız Evrensel Hukuku kendimizde uygulamaya bağlıyız, bu yüzden sadece kendimizi size empoze ederek olayların hızını arttıramayız. Karanlık Bireyler bunu biliyorlar ve hala müdahele ediyorlar çünkü Kanunları bizim bildiğimiz kadar bilmiyorlar. Ancak,eğer konular belli bir zaman çerçevesi içerisinde ilerlemezse biz daha doğrudan harekete geçmek için yetkilendirileceğiz.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir


Share |