Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, April 18, 2012

SaLuSa, April 18, 2012

Bazıları İnsan Irkının yararına olduğuna hala ikna edilememesine rağmen, çok azınız meydana gelen şeyler hakkında bazı yanılsamalar altındasınız. Böyle insanlar normal olarak güvenilir bilgi kaynaklarından haberdar değildirler ve bu nedenle bilgiye dayalı bir yargı oluşturacak yeterli bilgiden yoksundurlar. Nadiren fiziksel değişikliklerin ötesini görmeyi gerektiren bilinçlilik düzeylerine sahiptirler ve bazıları Yükseliş hakkında hiç ya da çok az bilgiye sahiptirler. Bununla birlikte, onlar herkesle birlikte, yılın sonuna erişmeden önce, gerçekleri ve onların nasıl etkileyeceğini öğrenme fırsatına sahip olacaklardır. İnanılan şey ne olursa olsun, bu son zamanlar hazır olsunlar ya da olmasınlar insanların yaşamlarını değiştirecektir. Yeni bir döngü yeni bir başlangıç anlamına gelir ve eski olanın sürdürülmesinin yolu yoktur. Gerçekte, yeni bir deneyime başlamak herkesin yararınadır, bu onların mevcut evrim düzeyleriyle uyumludur.

İnsanların karmaşaya düştüğünü gördüğünüz yerlerde, Işık işçilerini cesur olmaya ve duruma müdahale etmeye davet ediyoruz. Zorluklarını kolaylaştırmaya ve dehşete düşme olasılıklarını azalmaya hizmet edebildikleri için bu zamanda onların bilgisi önemlidir. Sıklıkla söylendiği gibi, korkunun kendisi hariç, korkacak bir şey yoktur ve koşullar ne olursa olsun, dünya herhangi bir felaket yoluyla sona ermeyecek. Mümkün olduğu kadar çok sayıda ruhun yükselmeye hazır olmasını sağlamak için her şey planlandı. Bununla birlikte üçüncü boyutta kalmayı, ancak bu deneyime gidecekleri başka bir yerde devam etmeyi seçenlerin nereye yerleştirilecekleri konusunda bir baskı yok. Yükselişe erişememe de bir başarısızlık olarak görülmemelidir, çünkü sonsuz yaşama ve daha düşük titreşimlerde istediğiniz kadar uzun süre kalma özgürlüğüne sahipsiniz. Zamanın herhangi bir süresinde daha yüksek titreşimlere direnmeye devam etmek imkansız olduğunda her ruh kaçınılmaz olarak yükselecektir.

Misyonumuz son birkaç ayda hızlanmıştır, çünkü Dünya’da yer alan olaylarda daha doğrudan yer aldık ve böylece karanlık olanların son kalıntıları yolunuzdan çekilene kadar da devam edecek. O zaman yükselmenizi desteklemede yaşamlarınızda daha çok yer almamıza izin verecek olan diğer aşamaya geçebiliriz. Uzay Ailenizle ve aynı zamanda sizinle ilgili olan İç Dünya’nın Varlıklarıyla karşılaşacaksınız ve ertelenmiş olan pek çok şeyi tamamlayacaksınız. Tarihiniz doğru olmaktan çok uzaktır ve yanlış yorumlanmış ya da hatalı olan şeylerin yerine doğrusunu koyacak ve pek çok sözde “saygın” kurumları saklayan şeyler vardır.

Her gün açıklama gününü meydana getirecek olan eylemleri yapmaya başlamaya daha yakınız ve o zaman misyonumuzun diğer aşamasına geçiyoruz. Dünyanızın üzerinde, yeni bulunan özgürlüğünüzü kutlamak için büyük bir neşenin zamanı olacak. Eski farklılıklar ve tarihsel anlaşmazlıklar ait oldukları geçmişte unutulup gidecekler. Karanlık olanlar tarafından, ayrılık fikrini canlı tutmak için kasıtlı olarak oynanmış olan oyun keşfedilecek. Şimdi insanların nasıl dostluk ve iyi niyet içinde hızla birleşebildiklerini göreceksiniz. Hepiniz kalpten ebedi barışı istiyorsunuz ve buna sonunda sahip olacaksınız.

Sevgili Birler, her şeyin hallolacağını söylediğimiz zaman, bunu kastediyoruz ve yaşam çok eğlenceli ve tatmin edici olacak. Şimdi sahip olduğunuz endişeler ortadan kalkacak ve stresli bir yaşamın yerine rahatlatan hobilerden keyif almak için zamanınız zevkli hale gelecek. Asla işinizin köleleri olmanız ya da her zaman ihtiyaç içinde olacak bir düzeyde yaşamanız kastedilmedi. Sizi yükselteceğini söyleyeceğimiz çeşitli şeyler var ve yaşam yakında mutlu bir deneyim olacak. Şimdi geçmişten farklı olan pek çok defalar ifade ettiğimiz şeydir ve size hizmetimizin çok önemli bir yönüdür.

Karanlık olanlar sürekli olarak daha yüksek bir yaşam standardını size getirmiş olan müdahalelere egemen oldular, ancak bunun yerine dünyaya hakim olmak için kendi askeri ihtiraslarını daha ileri götürmek için kullandılar. Pek çok şey sizden gizlendi ve yakında sizin kullanımınıza sunulacak ve bunların iletişim ve taşıma sistemlerinde büyük bir etkisi olacak. Yiyecek kıtlığı geçmişte kalan bir şey olacak ve hiç kimse susuzluktan ölmeyecek. Güven ve sevgi şüphe ve korkunun yerini alacak ve dünya üzerindeki insanlar rengine ve diğer farklılıklarına bakmaksızın, Bir İnsan Irkı olduklarını fark ederek bir araya gelecekler.

Bizim anlayış düzeyimizde, ruhsal titreşimler ruhları farklı düzeylere yerleştirir, ancak bu bizden ayrıldıkları anlamına gelmez, çünkü biz Dünya’ya sizinle yapabildiğimiz gibi gelebiliriz ve gidebiliriz. Ne kadar yükselirseniz, diğerlerine hizmetin sizin izlerinizi takip edenlere yardım etmek anlamına geldiğini o kadar daha çok anlayabilirsiniz. Yine tarihiniz sizinle etkileşimimizden çok az bahseder, ancak uygarlığınızın gelişimin üzeride bizim çok büyük bir etkimiz vardır. Mevcut tarihinizde yeri yok gibi görünen harika eserlerinizin pek çoğu Dünya’nıza ziyaretlerimizin sonucudur. Bazen gizli kalırlar, çünkü onların varlığı açıklanamaz, artı Dünya dışı ziyaretçilerle bunların bağlantılı olma olasılığının dile getirmeye bir direnç vardır.

Zihninizi tüm olasılıklara açın, çünkü bizim hakkımızda daha çok şey öğrenmeye başlayacaksınız ve sizinle birçok temasımız hakkında sizinle konuşacağımızdan emin olun. biz ve diğer uygarlıklar binlerce yıldır türlerinizi beslemiştir ve siz Lyran’lar (Şilyak Takımyıldızından olanlar) yoluyla ilk ortaya çıkan, DNA’nızı geliştiren çeşitli farklı olanların sonucusunuz. Bunlar gerçeği öğrenme zamanı geldiği için, evriminizin daha fazla bilgi verilecek olan kısımlarıdır.

Zenginliğin elde edilmesi artık gerekli değildir, çünkü her zaman ihtiyaçlarınız için yeterli olan şeylere sahip olacaksınız. Zenginlik yeniden dağıtılacak ve bu yaşamlarınızın kalitesini yeniden oluşturacak ve aynı zamanda hiç kimsenin yoksulluk ya da muhtaçlık içinde bırakmayacak. Aynı zamanda çok yakında eski tıbbi tedavi yöntemlerinden daha etkili ve dostça olanlara doğru bir kayma olduğunu göreceksiniz. Şifa odaları ve kabinleri bugünün hastanelere gitme ihtiyacının yerini alacak. Teknolojik olarak ileri yöntemler tümüyle başarılıdır ve birçoğu anında iyileştirebilir. Yine kol ve bacakları ya da diğer beden parçalarının bile olmadığı durumlarda yenisini yapabileceğimizi söyleyebilirsiniz.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve çok yakında bekleyebileceğiniz şeyler hakkında size bilgi verebildiğimiz için memnunum. Her zaman kalplerinizde sevgiyle yaşayın.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |