Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 16, 2012

SaLuSa, January 16, 2012

Olaylar kaçılmaz sonucuna doğru ilerliyor ve sizi bekleyen şeyin bazı kesin işaretlerini alacağınız zaman yaklaşmaktadır. Karanlık güçler kontrol altında tutulmaktadır ve siz Dünya'da olan şeyi artık etkileyemediklerine dikkat etmiş olacaksınız. Onların kurumları dağılmaktadır ve farklı pazarlarda meydana gelen şeye hâkim olma yetenekleri parçalanmaktadır. Hırs ve kibirleri onları çöküş yolunda yüzüstü bırakmıştır ve onların kendi imparatorluklarını yeniden kurmalarına izin verilmeyecektir. Bu nedenle hala geçiş dönemindesiniz ve müttefiklerimiz değişiklikleri yola koymaya fırsat vermek için gerekli hamleleri aşamalı olarak tamamlamaktadırlar.

Her zamanki gibi, ışık artmaya devam eder ve yalnızca uyanmaya başlamış olan ruhlara yardım etmektedir. Bu, onların yaşamlarını desteklemiş oldukları inançlardan, düşünmekten bunalmakta oldukları çok farklı olan yeni inançlara doğru hareket etmelerini talep etmektedir. Problemin parçası, düzenin doğru olanları kabul etmekten çok, yanlış inançları sürdürmüş olmasıdır. İnsanlığın ilerlemesini binlerce yıldır izlemekte olduğumuzu biliyorsunuz ve sizinle bağlantımızın delilleri hala mevcuttur. Uzay bizim varlığımızın delilleri için araştırılıyor olsa da siz bizle bağlantının olmadığına inanmaya yönlendirildiniz. Çok şükür ki, birçoğunuz göklerinizde gemilerimizi gördünüz ve bunların çoğunluğunun bizim kullandığımız araçlar olduğunu fark edecek zekâya sahipsiniz. Gemilerin Dünya'ya indiği yerlerde bağlantının birçok birinci elden bilgilerine ve hükümetlerinizle toplantıların delillerine sahipsiniz. Dünya'ya barışı getirmek için sunmuş olup reddedildiğimizi örtbas etmeleri, sorulacak sorulardan doğacak olan utançtan kaçınmaktır.

Resmi olarak kabul edilip tanınıncaya kadar, ifşaat ile ilerlemeye devam etmekle birlikte, kitlesel inişleri gerçekleştiremeyiz, ancak üstünüzden geçişlere yer vereceğiz. Şunu anlamanız gerekiyor ki, sizi kendimize mecbur ediyor görünmemeliyiz ve biz bunu yapmadan önce, temas sizin izniniz ve kabulünüzle olmalıdır. Eğer bu koşulu ihmal edersek, kendi ruh yolculuğunuzu yaratmak zorunda olduğunuz zamanda, sizi gereğinden çok etkiliyor oluruz. Sizinle açık olarak karşılaştığımızda, hala bizim gelmememizi isteyen insanlar olacaktır, ancak biz çoğunluk buna taraftar olduğu zaman yanıt vermeye yetkilendirildik. Öncelik uzun zamandır sizden gizlenmiş olan yeni keşifler yoluyla avantajlar sağlayarak, geleceğe ilerlemeniz için sizi hızlı bir şekilde hazırlama eksiklikleri ve ihtiyacıyla uğraşmaktır.

Karşımızdaki görevler çok güçtür, ancak biz yeni teknolojileri size hızlı bir şekilde uyarlamada herhangi bir probleme sahip olmadığımızı yine belirtmeliyiz. Zamanlama doğru olmak zorunda olduğu için, ortaya çıkmadan önce müttefiklerimiz dikkatlice hareket etmeliler. O’nların zora düşmelerini görmek istemiyoruz. Başladıklarında, bu sizi yükseltecek bir dizi olayın müjdecisi olacak ve şüpheye yer kalmayacak şekilde yeniçağın başladığını bileceksiniz. Bir anda çağırabileceğimiz milyonlarca gemiye sahip olduğumuzdan, hiçbir görev bize için büyük değildir. Gerçekte misyonumuz için planlar sıklıkla güncellenmektedir. Böylece başlama yetkisi için her zaman hazırdayız. Bu izin artık çok fazla geciktirilmeyecek ve öyle yakındır ki, bu olasılıktan çok heyecanlıyız.

Yükseliş boş vermeksizin onun için hazırlanmayı sürdürmenizi gerektirir. Titreşimlerin düzeyi arttıkça, bunları kendi içinize almaya ihtiyaç duyarsınız. Beklenildiği gibi, sizi ne kadar güçlendirdiğine dikkat etmeye başlayacaksınız. Uzun yıllar önce ilerleme yavaştı ve güçlükle farkedilebiliyordu. Şimdi çok daha fazla farkında olduğunuzu ve düşük titreşimli enerjilerin ortasında bile her durumda yüksek bir sakinlik düzeyini sürdürebildiğinizi görmelisiniz. Şu an, yılın sonunda yıldız kapısından geçişinizi güçlendirecek kritik sayıya ulaşmaktasınız. Bugüne kadar, yalnızca kendilerini başarılı bir şekilde hazırlamış olanlar ilerleyip yükselebilecekler. Eğer yükseliş fikri ilginizi çekiyor ve sizi niyetlendiriyorsa, bunu başaracağınız hemen hemen kesindir. O elbette çaba ve uygulama gerektirir ancak bazılarınızın düşündüğü kadar da güç değildir.

Karanlık güçler tarafından herhangi bir teşebbüs hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü bu yıl ilerledikçe, meydana gelmekte olan şeyde onların bir parmağı olmayacak ve buna müdahaleleri bizim tarafımızdan hoş görülmeyecek. O’nların zamanının kapanması yakındır ve güçlerinin ellerinden gittiğinin farkındadırlar. Dünya'daki meseleler çok değişken göründüğü ve beklemede olan değişikliklerden yarar sağlanacağı için müttefiklerimizi harekete geçmeye zorladık. Doğru insanlar yönetimde olduğunda, biz de diğer sorumluluklarımızla devam edebiliriz. Bu yaşama gelmeden önce, yükseliş sürecinin bir parçası olduğunuzu ve çoğunuzun yapacak özel bir göreve sahip olduğunu bildiğinizi aklınızda tutun. Bu, Tanrı’nın planının verilen zaman ölçeğinde tamamlanmak üzere ne kadar iyi yapıldığını gösterir. Her şey başından beri mükemmellikle planlandı ve bunun anlamı, karanlık güçler başarısızlığa mahkûmdurlar. Bu bilgi, şüphesi olan herhangi birine kuvvet vermelidir.

Toprak Ana, kendi temizliğinin sancılarını göz önünde bulundurursak, dönemi son derece sakin geçirmektedir. Bununla birlikte, bu döngü kapanmadan önce bazı fiziksel değişiklikler meydana gelmek zorunda olacağından, yine de dikkatli olun. Kendi iç sesinizi izleyin, çünkü tümünüz sezgilisiniz, ancak size verilen şeye çok az dikkat ediyorsunuz. Korkuya tepkiniz nedeniyle onu yanlış anlamayın. Çünkü bu sizde birden paniğe yol açacağı için sakin kalmaya öğütlenirsiniz. Gerçekte, yaklaşan dönem size neşe getirmelidir, çünkü siz son deneyimlerin kendilerini tamamlamakta olduğundan kesin olarak emin olacaksınız. Yaklaşan dönemi ve yükselmekte olan barış ve mutluluğu kazanmakta olanlar olarak, size yapılan vaatlerin tümünün gerçekleşeceği harika finali düşüncelerinizde tutun.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve bana yöneltilen düşüncelerinizi alıyorum. Nezaketiniz ve Galaktik Federasyon üyelerine gönderilen sevgi dolu enerjileriniz için teşekkür ederim. Varlığımızı bilmekle kalmayıp, düşüncelerinizde bizi hatırlamaktan hoşnut olmanız kalplerimize su serpiyor. Bizimle daha çok bağlantı kurmanız, Sevgi ve Işıkla daha fazla bütünleşmeniz demektir.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost


Share |