Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Türkçe > Mike Quinsey - SaLuSa, January 13, 2012

SaLuSa, January 13, 2012

Eski bir aptaldan daha aptal yoktur diye bir sözünüz var ve bu daha eski kuşaklardan oldukları için İlluminati’ye uygulanabilir. Onları düşürmek için verilen zaman döneminin ötesine geçmişlerdir ve insanlığa onların sayesinde olan şeyleri talep etme şansı tanımışlar ve binlerce yıldır sizi engellemişlerdir. Ruhsal hiyerarşi onlara kendi güvenliklerini garanti eden, size karşı suçlarının hesabını sormamıza kadar güvenli bir çevrede tutulabilecekleri bir çıkış yolu sunmuştur. Biz sadece onları uzaklaştırmak istiyoruz, böylece yükseliş yolu açılabilir ve bozulmadan yürüyebilir. Geciktirme taktikleri onları bir yere götürmeyecek, çünkü karanlık güçlere egemen olmak için istediğimiz her yöntemi kullanmamıza yetki verecek ileri sıçrama ilahi tarihi yakınlaşıyor. Onların destekçileri çok az güce sahiptirler, ancak Dünya’nın dört bir yanına yayılırlar ve rahatsızlık verme güçleri daha çoktur. O’nlar kendi sorumluluklarıyla gözden düşecekler. Çünkü altın yumurta yuvalarında olmayacak ve O’nlar için yapmış oldukları karşılığında çok az ödül elde edeceklerini görecekler.

Bizim ve müttefiklerimizin yaklaşımları karanlık güçleri bir arada tutan güç yapısını hemen hemen parçalamıştır. O’nlar, insanlar gözlerinin nasıl boyandığının ve kendileri yararına gibi görünen adımlarla nasıl oyuna getirildiklerini farkına vardıkça daha çok başkaldırı görüyorlar. Gerçekte karanlık güçler asla herhangi bir kişi için çalışmazlar, ancak Dünya’ya hakim olma amaçlarını başarmak için kendileri için çalışırlar. Şimdiye dek iki büyük uygarlığın yıkımına neden olmuşlardı ve listeye sizinkini de eklemeye çok yakındılar. Şimdi planlarını değiştirmek onlar için çok geçtir. Ek olarak bizim varlığımız onları başarısız kılmak için eylemlerini sınırlamıştır. Öyle ki sevgili dostlar, onlardan gelecek anlaşılması güç tehditler hakkında duyduklarınız ve okuduklarınız ne olursa olsun, onların bu tehditlerden çok uzak olduklarının farkına varın. Haykırışları korkutucu olabilir, ancak gerçekte daha çok dişsiz aslan gibidirler.

Dünya’nın problemleri için çözümlere sahibiz, ancak sizi buna zorlayamayız. Nazik ve ince olacağız, onları ortaya çıkaracağız ve böylece siz onları kendiniz bulabileceksiniz. Gerçekte, bazıları bilinir ve açık olarak tartışılır, ancak ilk adımı atmak için çok fazla ikna çabası gerekir. İnsanlar sahip oldukları şeyi tutma eğilimine sahiptirler ve farklı bazı şeylerin değerine onları ikna etmek zaman alır. Örneğin NESARA’nın faydaları yıllardır bilinmektedir, ancak onu bir gerçeklik haline getirmek ve yeterli etkiye sahip olanların önüne çıkarmak için uzun kampanyalar gerekmiştir. Açık olarak borç affetmek, birçok ülkenin içine düştüğü, geri ödenemeyecek kredilerle kurtulma şansları olmayan bir çukurdan çıkmaları için tek yoldur. Önerilerini ileri sürecek kadar cesur olan kim var diye sorarsanız etrafa şöyle bir bakının. Bir başkan adayının bunu düşünmüş olduğunu bulacaksınız *). O’na karşı statükoyu sürdürmekten çıkarı olanlar ve zenginliği ellerinde tutanlar tarafından, açık olarak büyük bir muhalefet vardır . Yeni hükümet kurulduğunda ve eski muhafız artık bir otoriteye sahip olmadığında, birçok faydanın ortaya çıkmaya başladığını göreceksiniz. Doğal olarak öncelikler vardır, ancak yine de ‘tehlike geçti’ diyene kadar (çok uzun bir süre geçmeyecek) çok fazla gecikme olmayacak.

Niyetlerimiz bilinse bile, planlarımızı gizli tutmak zorundayız ve bu şekilde çok daha hızlı ilerlemeyi bekliyoruz. Zamana ayak uydurduk ve çok esnek olduğumuz için, genel olarak konuşmamızın nedeni kesin tarihlerle kendimizi bağlamamamızın en iyisi olmasıdır. Ayrıca karanlık güçler uzaklaştırıldığında bir zaman olacaktır, o zaman sizi faaliyetlerimiz hakkında bilgilendirdikçe ve faaliyetlerimize sizi dahil ettikçe daha dost (açık sözlü, cana yakın) olacağız. Bundan sonrası Dünya’nız, Dualite döngünüz ve Yükselişinizdir ve bu son zamanlara çok daha fazla katılmanızı istiyoruz. Bazı meseleler yüksek teknolojiyi kapsar ve bugün için çok fazla bilgiye sahip olmak sizin için çok ileri düzeydedir. Bu yüzden bazı istisnalar olacak. Gelecekte pek çoğunuz işlerinizde Galaktik Federasyon’a katılacaksınız. Bu yüzden bize dahil olmaya başlayacaksınız. Bugün burada olmanızın ve bu çalışmaya hazırlanmanızın nedenini size açıklamaya kadar götürürdük. Karanlık güçlerin çok zeki olduğunu ya da sizi uzun süredir aptal yerine koymada çok usta olduklarını söyleyebiliriz. Ancak Işığın Varlıkları olarak siz onların eylemlerinden asla etkilenmeyeceksiniz. Her ruh gibi, siz de onların korku dolu faaliyetlerine çok odaklandığınız zaman, kendinizi daha düşük titreşimlere açık bırakıyorsunuz. Bu nedenle sürdürdüğünüz her şeyin farkında olun, ancak hızla değiştirin ve onu geçmişte bırakın.

İçinde olduğunuz zamanlar geçicidir ve ancak bir kenara çekildiğiniz zaman, çok ilginç olabilirler. Yolunuzu kaybettiğiniz ve Işıktan olduğunuzu unuttuğunuz zaman ne olduğunu size göstermektedirler. Daha düşük titreşimlere düştüğünüz bilinirken, gerçek benliğinizden kendinizi ne ölçüde kopardığınız bilinmiyordu. Bu her bir bireyin sorumluluğundaydı ve açık olarak, bazıları diğerlerinden ayrı düşeceklerdi. Işık Varlıkları’nın yükselmenize yardım için Dünya’ya gönderilmelerinden itibaren ilerlemeniz inanılmazdır. Yalnızca iki yüzyılda Dünya’nın etrafında harika bir Işık ağı yaratmayı başardınız ve onun varlığı, mevcut karanlığın çoğunu dönüştürmeye yardım etti. Bu yine, karanlığın enerjilerinin gücünü azaltma etkisine sahipti ve insanların onların ellerinden kurtulmasına yardım etti. Bu büyük bir çabaydı ve Dünya’da yeniden Işığı kurma niyetinizden kaynaklanan bir başarıydı.

Sizin yukarınızdan ve güzel Dünya’nıza baktığımız yerden, meydana gelmiş tahribatın derecesini görmekten üzüldük. Dünya Ana önceden bir cennet bahçesiydi ve evrendeki en güzel gezegenlerden biriydi. Yardımınızla, biz tahribatın tümünü geri alabiliriz ve her şeyi iyi yapabiliriz. Böylece O, başlangıçta nasılsa, aynı haline geri getirilir. Buradan hareketle daha ileri gidecek ve O’nu Tanrı’nın tacındaki mücevher olacak harikulade bir gezegen haline getirmek için sizde yankı uyandıran her şeyi ekleyeceğiz. Bize inanın Sevgili Dostlar, size yüklenmiş sınırlamalar olmayacak ve hep birlikte mutlu ve neşeli olacağız.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve Yükselişe ne kadar yakın olduğunuzu algıladığınız için sizi yeni doruklara yükseltmiş olan bu dönemin tadını çıkarmaktayım. Gönüllü olarak üstlendiğiniz bu zor iş şimdi sona gelmektedir, çünkü başarıya yolunuz açıktır ve hazırlıklarınız Tanrı’nın şükranlarıyla bir sonuca getirilmiştir.

Teşekkürler SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDost

*) Ron Paul: "1.7 trilyon dolar borcu hemen kaldıracağım ve bu da bize sorunu hemen kesecek bir fırsat penceresi sağlayacak."Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge