Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 15, 2013

SaLuSa, February 15, 2013

Müttefiklerimiz her zamankinden daha eminler ve karanlık Bireyleri daha az sorun yaratabilecekleri bir yere geçirdiler. Onlar kendileriyle çekişiyorlar ve olan şeyin güçlerindeki aşikar eksilmenin umutsuzluğuna düştüler. Dünyanın kontrolü artık daha fazla onların elinde değildir ve onlar daha fazla kaybetmemeye sahip olduklarını hayal edemezler. Işık işçileri şimdi yenilenmiş güvenle ilerliyorlar ve son bir hareket yapmaya hazırlanıyorlar, bu karanlık Bireylerin herhangi bir son dakika kazanma hamlesi şanslarına etkili bir son verecektir. Bu şimdi onlar için daha çok bir hayatta kalma oyunudur, ancak onların bizim farkında olamayacağımız hiçbir saklanma yerleri yoktur. Onları ne kadar hızlı bir şekilde geride bırakabilirsek o kadar hızlı bir şekilde biz kendi ajandamıza konsantre olabiliriz.

Lütfen dışarıda çok az işaret gördüğünüzde cesaretiniz kırılmasın, ki bu Işık işçilerinin yaptıkları şeyi işaret eder. Onların işlerinin çoğunluğu bizimle koordine içerisindedir ki bizim birlikte çok kısa zamanda yapacağımız oldukça önemli işler vardır. Işık işçileri yeni görevlerinde yerleşiyor olmaktan dolayı kutlanmaktadırlar, ve onların eylemlerinin parçaları daha önce oldukları kadar önemlidir. Zaman hızlanmaya devam ediyor ve yakında aktive edilecek daha fazla anahtar Işık karışımları vardır. Yavaşça ama kesin olarak karanlık ve Işık ayrılmaktadır, ancak biz hala duraklamakta olanlara daha fazla fırsatlar veriyoruz ki böylece onlarda ilerlemeye devam edebilirler. Eski paradigma çöküyor ve şimdi kendi gerçek benliklerine uyanıyor olanların üstünde daha fazla bir güce sahip değiller. Bilinmeyenin korkusu artık daha fazla önceden olduğu kadar bir sorun değildir, ve insanlar Tanrıya olan güvenlerini bulmaktadırlar.

Biz kesin olarak hangi ruhların Işıkla hizalandığını biliyoruz, ve sizin tam bir profilinize sahibiz. Dahası herhangi bir zamanda sizin yerinizi tespit edebiliriz, yani karanlık ve Işıktan olanların hepsi bizim gözetimimizdedir. Hoş olacak olan şey bizim size daha iyi iletişim araçları temin edebilecek olmamızdır, sadece kendi aranızda değil aynı zamanda bizimle de. Bazılarınız oldukça seyahat etme kaderinde olmuşlardır ve sizin için ve aileniz için sizin izinizi kaybetmemeleri çok önemlidir. Elbette ki bir zaman gelecek ve bütün bilinen gemiler inmiş olacaklardır ve seyahat etmek keyifli bir deneyim haline gelecektir. Sonuçta her türlü ulaşım hava kirliliksiz olacaktır, ve daha fazla oluşturulmuş elektrik kaynağına bağlı olmayacaktır. Yerel ihtiyaçlar için bir ‘Hop İn- Bin ’ hafif aracı kullanılabilir olacaktır. Denizyolunu daha fazla kullanılması gerekmeyecektir ve hava trafiği nakliye için ele alınacaktır, böylece deniz ve deniz canlıları bozulmamış ilk durumuna geri getirilecektir. Aynı zamanda orada anlık alış ve dağıtımın yapılabileceği istasyonların geliştirilmesi de olacaktır.

İfşaat önceliğe alınmıştır ve şimdi farklı bakış açılarından yaklaşılmaktadır ve dünyadışı geçmişinizin nihai olarak açığa vurulması kaçınılmaz olacaktır. Bu Hükümetlerinizi en azından son yüzyılda ET ile olan katılımlarını itiraf etmeye zorlar. Bu sadece iletişim meselesi değildir ancak aynı zamanda yakın ilişkilerle yer altı üstlerinde birlikte çalışırken görülmüşlerdir. İfşaat aynı zamanda Mars gibi diğer gezegenlerde dünyadışı yaşamın varlığının kanıtlarının büyük miktarda açığa çıkarılmak zorunda olmasıdır.

Ancak sizin Hükümetleriniz hala geride tutmaya devam ederlerse bu bizim gerçeği açığa çıkarma sorumluluğunu almamızla sonuçlanacaktır. O ya da bu şekilde bu sizin bizimle olan tarihsel bağınızı anlamanızın zamanıdır. Biz işgalciler veya yabancılar değiliz, ve Işığın Galaktik Federasyonunun birçok üyesi sizin atanızdır, sizin türünüzün genetik olarak evrimleşmiş olması buna bağlıdır.

Dünyanın Evrenin merkezi olduğunu düşündüğünüz zamanlardan bu yana çok uzun bir yol kat ettiniz. Sizinki gibi yaşam formları ve çoklu boyutlarda ve paralel Evrenlerde boldur. Tanrı’nın evreninde binlerce ve binlerce Galaksi bulunur, bunlar siz bir kez tam teşekküllü Galaktik Varlık haline geldiğinizde seyahat etmek için sizindir. Gerçek o kadar muhteşemdir ki birçok din kaybolur, ki onlar geniş anlamda insan yapımı olan inançlarını daha fazla destekleyemeyeceklerini keşfedeceklerdir. Organize dinler daha fazla gerçeği anlamış özgün ruhlar için gerekli olmayacaktır. Bütün bilgi içinizdedir ve siz artık kendi kendinizin öğretmeni olabilecek noktaya ulaştınız, ve sezgisel olarak kişisel gelişiminiz için neyin gerektiğini biliyorsunuz. Gerçek çok derin olabilir ancak siz onun içinde kendi yolunuzu bulabilirsiniz. Eğer siz kendi anlayışınızı takip ederseniz o sizi bundan sonra nerde olmanıza ihtiyaç varsa oraya yönlendirecektir, çok basit bir şekilde an da olun ve olayların kendi hızında gelişmesine izin verin. Bilgiyi her anlamda paylaşın ancak bilin ki başka bir ruhun yolunun mutlaka sizin ihtiyaçlarınızı karşılaması gerekmemektedir.

Bizim aramızda herhangi bir sorun yoktur ve biz yükselmiş Varlıklar arasında olduğumuzu biliriz, ve biz birbirimizin ışık seviyesini fark ederiz. Enerjiler öyledir ki sadece gerçek var olabilir, ve tamamiyle gerçekçi temeller dışında birbiriyle iletişim söz konusu değildir. Siz dünyada sık sık bir şey söylediğinizde sahtekarlık noktasında başka bir şey anlamına gelir, ve her zaman gerçeği pratik etmek oldukça bilgece olacaktır. Biz bunun sizi bir çok kez zora soktuğunun farkındayız, ancak nihayetinde siz gerçeğin karşısında iki kez düşünmeyeceksinizdir. Her zaman dürüst bir şekilde düşünür ve hareket ederseniz saklayacağınız hiçbir şey olmaz. Zamanla biz sizin liderleriniz ve onların temsilcileri ile tanışacağız ve biz telepatik olduğumuz için onların gerçeklerden daha az oldukları zamanları bileceğiz.

Sevgili Bireyler, anlayacağınız gibi Galaktik Varlık olmaya hazır sayılmadan önce öğreneceğiniz ve üstesinden geleceğiniz çok şey vardır, ancak bu yine de sizin kaderinizdir. Siz bir kez şereflendirdiğiniz ve deneyim kazanmak için terk ettiğiniz Işığın bu seviyelerine dönüyorsunuz ki böylece diğerlerine rehber olabileceksiniz. Yani lütfen yolculuk dostlarınıza karşı kibar olun ve onlar hata yapıp karanlığa düştüklerinde merhamet edin. Hepiniz bunları yaptınız ve bu böyle düşük bir titreşimde olduğunuzda kaçınılmazdı. Sır kendini tekrar ele alabilmektedir ve aynı çevrenin bir sonraki meydan okumasının üstesinden gelebilmek için deneyiminizi kullanmanızdır.

Ben Sirius’tan SaLuSa, ve siz bu yılın insanlara ait olan olacağını biliyorsunuz. Bu sizin tamamiyle gerçek Egemen Varlıklar olarak tanınacağınız bir zamandır, ve siz yenilenme hakkına sahipsinizdir. Orada meydana çıkarılmayı bekleyen çok şey vardır ve biz bunun bir parçası olmaktan çok memnunuz. Sevgimiz size ve Dünya Anaya gönderilmeye devam edecektir ve her zamanda öyledir.

Teşekkürler SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çev: Pınar Gelişir

Tercümanın notu: Hop İn- Bin İngiltere de kullanılan turistlere gün boyu sınırsız ulaşım sağlayan ve belli bir rota da giden ücretsiz otobüstür.Share |