Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 6, 2012

SaLuSa, January 6, 2012

Hiçbir şey başlamak üzere olan değişikliliklerin karşısında duramayacak, çünkü onlar bitiş zamanlarını getirecek şeylerin temelidirler. Daha yüksek titreşimlere doğru ilerledikçe tümüyle değişecek ve hızla yükseliş sürecine doğru ilerleyecek. Yeniden doğuş döngüsüyle Dünya'ya hiçbir zaman geri dönmek zorunda olmayacağınız düşüncesi çabalarınızı tümüyle yapmaya değer kılan bir düşüncedir. Daha düşük boyutların ağır angaryaları, şiddet ve acımasızlığı ve güç tüketen enerjileri arkada bırakarak, realiteye anlam veren şey hakkında daha çok fikir edineceksiniz. Şimdi bile hala kızgınlığın, husumetin ve nefretin Dünya'ya verdiği zarardan fazlası yükseliyor, ancak yakında barışın enerjileri karar verdikçe bunlar kendi kendini tüketecektir. Savaş ve çarpışmanın yararsızlığı, çok yakında bir gün tüm insanlar arasında işbirliği ve sevgi dolu ilişkilere yol açacaktır. Aranızda genç olanlar bile şimdi zafer yolundaki enerjiyi ve yaşamın sınırsız enginliğini görür ve buna hemen son vermeyi ister. Barış gelmektedir ve bu zaman geçici olmayacak, ancak kalıcıdır ve mutlu ve coşkulu bir duruma doğru sizi götürür.

Bununla birlikte, şimdi karmaşa yaratmakta olan çok farklı enerjilerin ortasındasınız. Eski kafalılar kendilerini güçlü kılan paradigmalarına sadık kalır, ancak yenisi çok güçlüdür ve sevgi ve ışık Dünya'ya nüfuz edene kadar onu sürdüren her şeyi bir kenara atacaktır. Birkaç ay içinde, değişiklikler yoluna girecek ve daha açık olacak ve yeniçağın ortaya çıkışının gelişmesinde karanlık olanların dikkatini çekmeye yardım edecek. Onların güç yapıları çökmeye devam ettiği için, artık onların eylemleri güç sahibi olmak için kullandıkları tehditleri içermez. O halde, sevgili dostlar yükseliş yolunuzdaki bu önemli aşamada, hayalinizi etkisi altına alan korku dolu kehanetlere izin vermeyin. Galaktik Federasyon’dan bizler her zaman sizinleyiz ve önünüzde uzanan şeyin çok iyi farkındayız. Sizin için her şeyi yapamayız, ancak sizi korumak gerekliyse kendimizi ortaya koyacağız.

Yakında uzayınızda daha aktif olacağız ve insanlara uzayınıza girebildiğimizi ve kendimizi koruyabildiğimizi göstermek bunun bir nedeni olacak. Mümkün olsa, hala bir kargaşa yaratma fırsatı arayan karanlık güçlere yardım eden bir olayı yaratmaya, kesinlikle dikkat ederiz. Çok uzun yıllardır, gemilerimiz milyonlarca insan tarafından görülmüştür, ancak gerçeklerin kasten gizlenmesiyle birlikte, bu o kadar göze gelmeyebilir. Bu nedenle bizim hakkımızdaki gerçeğin verilmesi için, ifşaat varlığımızın yakında resmi olarak onaylanması meselesidir. Son Dünya savaşının sonundan beri, Dünya'daki büyük güçlerin tümünün yetkilileriyle görüşüyoruz ve her fırsatta reddedilen yardımlarımızı sunduk. Dünya barışını mümkün kıldık ancak İlluminati Dünya'nın insanlarının yaşamını korumadı, yalnızca kontrol altında tuttu ve büyük zenginlikleri topladı. Bu anlar tarihinizdeki yerini alacak, çünkü siz yaşamlarınızın onlar tarafından nasıl yönlendirildiğini anlamaya ihtiyacınız var. Onların gücü, ışığın iyi ruhlarının birçoğunun planlarını gerçekleştirmeye çalışırken yaşamlarını feda etmeleri olmuştur. Birçok cinayetin arkasındaki gerçek de bilinecektir ve caniler suçlarını itiraf edeceklerdir.

Tüm gelişmeleri size sık sık hatırlattıkça ve zaman çok hızlı geçmesine rağmen, misyonumuzu tümüyle plana göre tamamlayabileceğiz. Eylemlerimizi hızlandırmaya ihtiyaç duyabiliriz, ancak bu bize problem yaratmaz, o halde siz rahat uyuyabilirsiniz. Devam ettiğiniz gibi, gözlerinizi sevgi ve ışığı yayan bitiş çizgisinde tutun. Aynı zamanda meydana gelecek şeyle karmakarışık olacaklara yardım etmeye hazır olun, çünkü ışık için çalışanlarınız bunu yapabilmek için gerekli olanı bilir. Verebileceğiniz en iyi güvence, sizinle çalışmakta olduğumuzdur ve korkacak hiçbir şeyin olmamasıdır. Sonunda, kaybedebileceğinizden daha fazlasını kazanacaksınız ve bu fiziksel mülklere de uygulanır. Bununla birlikte, dürüst uğraşlar dışında elde edilen herhangi bir şeyi desteklemeyeceğiz.

Çoğunuz zorunlu olarak sağlık durumunuzun iyi olmadığı bir yaşta bu son döneme girmektesiniz. Zamanla tüm bedenlerin kristaline dönüşeceği Yükselişte yer alacağınızdan emin olun ve bu tüm hastalık ve rahatsızlık belirtilerinin ortadan kalkacağı anlamına gelir. Saf bir duruma geri dönmüş olacak Toprak Ana gibi, siz de artık zamanın tahribatına uğramayacaksınız ve aynı zamanda orijinal mavi kopyasının mükemmelliğine yeniden kavuşan bir fiziksel bedene sahip olacaksınız. Daha yüksek titreşimlerde yaşlanmaya yer yoktur ve özelliklerinizi değiştirmeyi arzu ederseniz, nasıl görüneceğinizi tam olarak seçeceksiniz. Daha yüksek boyutlara çıktıkça, yaratma gücünüz gelişmeye devam edecek ve açık olarak bir Işık Varlığı olacaksınız. Sizden önce hazırlanmış olan çok şeye sahiptiniz ve yükseldiğinizde onlar elinizin altında sizindir. Dünya şimdi sizin istiridyeniz olabilir, ancak Evren yakın gelecekte oyun alanınız olacaktır.

Henüz parti zamanı değildir, ancak sizi köleleştirenlerin ortadan kaldırıldığının kanıtına sahip olduğunuzda kutlamalar başlayacaktır. Yaşam farklı bir ton alacak ve her gün hayatta olmak bir eğlence olacak. Yaşamın amacı anlaşılacaktır ve insanlar gelen fırsatları nasıl değerlendireceklerini bilmeye ve kendi hak ettikleri ödülleri kazanmaya devam edeceklerdir. İzleyecek açık amaçlara sahip olacaksınız ve özgür irade halâ sizinle olduğu için, bu amaçlar seçiminiz olacak. Eğer hayran olduğunuz birinin yaşamına benzer şekilde yaşamak isterseniz, o kişi olarak size geleceklerini bilmek sizi şaşırtabilir. Daha yüksek boyutlardaki tüm ruhlar kolayca herhangi bir yaşamında olduğu gibi görünebilirler ve bilgilerini ve becerilerini sizinle paylaşabilirler. Titreşimlerinizin aynı frekansta olduğu düzeyden daha yüksek düzeye ilerleyemediğinizi ifade eden Evrensel Kanun hariç, bir ruha diğerinden daha yukarıda tutan bir statü yoktur.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve farkındalığınızı genişletmeye izin verdiğinizden ve bunun yaklaşan değişiklikler boyunca size yardım edeceğinden eminim. Anlamaya başladığınız gibi, Dünya'nın ötesindeki yaşam hiçbir zaman sona ermez ve arzu ettiğiniz her ne varsa yaşamanız için en harikulade fırsatları sunar. İhtiyaç duyduğunuz zamana tümüyle sahipsiniz ve gerçekte şimdi bildiğiniz gibi bir zamana tabi değilsiniz. Düşünceyle seyahat anlıktır. Bu nedenle zamanın ölçüsü yoktur ve takvime de gerek yoktur. Çünkü her şey şimdidedir ve bu geçmiş, şimdi ve gelecek anlamına gelir. Şimdi normal olarak kabul ettiğiniz birçok şey yalnızca sizin dünyasal varlığınıza özgüdür. Hazırlanın ve zihninizi açın, böylece daha kolayca uyum sağlarsınız. Bunu tamamen doğal karşılayacaksınız ve bilinçliliğin daha yüksek düzeyleriyle, Evrenin tüm boyutlarını dolduran Yaratıcı’nın harika hediyelerini tümüyle anlayacaksınız.

Teşekkürler SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDostShare |