Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 2, 2012

SaLuSa, January 2, 2012

Dualite döngüsünün bir tamama ermekte olduğu bu yıla başladığınız için, “hele şükür, nihayet” dediğinizi duyuyorum. İnsanlar kendi özel vizyonlarını gerçekleştirecekleri işaretler aradıkları için bir beklentiler karışımı vardır. Karanlık, eski çağın kehanetlerini gerçekleştirerek kıyameti doğrulayan olaylara neden olmayı planlamıştır. Bununla birlikte, güç üslerinin kaybıyla artık bu mümkün değildir ve yükselişin yolu dünya ölçeğinde büyük bir trajedi ya da yıkım olmaksızın ilerleyecektir. Sizin karanlık güçlerin kontrolünden kurtuluş planımızın kabulüyle, zaman geçtikçe bilinçlilik düzeyleriniz artacak ve daha çok ahenk kazanacaktır. Birçok şey açık olarak değişecek ve yılın son dönemini şüphesiz biz planlayacağız. Herkesin olmakta olan şeylerin ve bunların nedeninin farkında olmasını istiyoruz ve çok geçmeden bilgiyi yaymaya başlayacağız.

Tüm ruhların kendi gelecek seçenekleri hakkında bilgilendirilmesi aynı derecede önemlidir. Bu mevcut boyutta kalmayı isteyenlerin güvence altına alınması için çok özen gösterilecek, diğer herkes gibi ilgi görecekler. Son Kabal’dan olanlar bile nihayetinde kendi nihai kurtuluşlarına doğru yeni bir yol izlemek için her fırsatı alacaklar. Tanrı tümüyle sevgidir ve var olan her şeyin paylaşımına sıra geldiğinde ruhlar arasında ayrım yapmaz. Dualite döngüsü boyunca tanrı vergisi özgür iradenizi tamamen kullandınız ve seçiminiz sonuçlarından öğrendiğiniz hazırlıkla tüm zamanlarda onurlandırıldı. Deneyimleriniz ruhsal evriminiz için çok önemlidir ve size daha iyi bir gelişme şansı sunan dünyaya benzer başka bir yer yoktur. Şunu bilin ki her deneyimin bir değeri vardır ve amacınız başkalarına hizmet olan belli bir yolu izlemektir.

Aranızdan çok azının geçmiş yaşamlarını hatırlayabildiği gerçeği, epeyce büyük bir güvenle bu noktaya geldiğiniz anlamına gelir. Her zaman, dualitenin sonunda geldiğiniz yerden daha yüksek boyutlara geri dönmenize yardım edileceği sözünü aldınız. Bununla birlikte, bazı ruhlar başkaları gibi hızlı bir şekilde ilerlemediler ve birçoklarının yapacağı gibi bir kuantum sıçramayı yapmaya hazır hissetmezler. Bu problem yaratmayacak ve kendi seçimleriyle kendi deneyimlerine devam edebilecekleri benzer bir boyuta hareket edeceklerdir. Hiçbir ruh terk edilmez ya da bazılarının inandıkları gibi, Tanrı tarafından lanetlenmez. Herkes, her zaman yardım etmeye ve öğüt vermeye hazır olan çok sayıda daha yüksek ruhun rehberliğiyle yollarında yürür. Ayrıca eğer ruhlar kendi varlıklarını ve bilir ve onunla konuşursa, pek çok yardım alır. Sorun; alacağınız cevap gerçeğe dayanacaktır. Ancak çoğu zaman rehberleriniz daha çok sizin en yüce hayrınıza olan cevabı vereceği için, istediğinize karar verdiğiniz şeyi tam olarak elde etmeyi beklemeyin. Zamanlama da önemlidir ve sizin işinize yarayacağı en uygun dönemde olmaya ihtiyacınız var. Sizin için en iyinin ne olduğunu bilmediğinizi kabul ederek, sonuç konusunda imana sahip olun.

Şimdi aranızdan birçoğunuz kendi hakkınızdaki gerçeğin ve yaşam amacınızın farkında olduğunuz için, bu yıl yürümeniz gereken yolu bildikçe çok daha fazla tatmin duymalısınız. Bu bilgiyse, hala içinde olduğunuz herhangi bir korkudan kurtulacaksınız, çünkü artık sizi yanlış yönlendirme çabalarıyla şaşkına dönmeyebilirsiniz. Artık çok uzak olmayan, bizimle kaçınılmaz temasınızla, Galaktik Federasyon’un halen yükselmiş olan ileri uygarlıklardan meydana gelmiş bir federasyon olduğunu anlayacaksınız. Biz, sizin yıl sonunda geleceğiniz noktaya göre çok daha ilerideyiz, ancak siz de harika ilerlemeler kaydetmiş olacaksınız. Sizi aşama aşama çok hızlı bir şekilde yükseltirken, ışığa geri dönenlerinize bilincin yeni düzeylerine erişmek için her yardım verilecek. Sizi Galaktik Varlıklar olarak gerçek potansiyelinize hizalamak için gerekli olan bu aşama tamamen normaldir.

Dünya’da şu an deneyimlediğiniz gibi bir yaşam, hiçbir zaman sürekli olmayacaktı. Sadece sizin yükselişe adım atabileceğiniz bir adımdı. Gerçek eviniz daha yüksek boyutlardadır ve ona sizi döndürecek ilk adımı atmak üzeresiniz. Bu, geldiğimiz yerdir ve bu döngü mutlu bir sonla bitme güvencelidir. Toprak Ana’nın kendi temizliğini yürütme ihtiyacından kaynaklanan belirli olaylar sarsıntıyla sonuçlanacaktır, ancak etkilerini en aza indirmek için sizinle orada olacağız. Hepimizce bilinen şu ki bu son yıl bazılarının kehanet ettiği gibi afet ve yıkımlarla dolu bir yıl olmayacak. Ancak daha önceleri ifade ettiğimiz gibi, deprem faaliyetlerine açık bölgelerde yaşıyorsanız dikkatli olun. Eğer herhangi bir ciddi tehlike varsa, sizi uyaracağız, ancak dünyanızın orijinal saf koşullarına dönmesi için gerekli olan fiziksel değişiklikleri durduramayız.

Halen diğer kaynaklar tarafından bilgilendirildiğiniz için, yer hareketlerinin çok şiddetli olabildiği bazı alanlarda, iç dünyadaki atalarınız olan bizim sevgili dostlarımız size güvenli bir liman sağlayacaklar. Lemuryalılar ve Atlantisliler neredeyse hepinizin daha önce birlikte yaşadığınız iki uygarlıktır ve her ikisi de hemen hemen tam bir yıkımla sona erdiler. Yaşamlarını sürdürmek için göç eden Atlantisliler gibi, Lemuryalılar da yaklaşan felaket için önceden uyarıldılar, ancak Lemuryalılar güzel şehirler kurdukları yer altına gittiler. Onlar size kendilerini tanıtmak için yine gelecekler, ancak bunu yapmaları güvenli olana kadar değil. Atalarınız ve dünyanın içinde yaşayan diğer yaşam formları hakkında çok şey öğrenmelisiniz. Bilgi sizden saklandı, ancak yakında size açıklanacak çok başka bilgiler de var. Bu bağlantıların kanıtları vatikan gizli arşivlerinde saklanıyor, ancak doğru zamanda ortaya çıkarılacak. Binlerce yıl geriye giden tarihiniz, inanmaya yöneltildiğinizden tamamen farklıdır ve o sizin önünüzde doğru bir şekilde oluşturulacak.

Ben Sirius’tan Salusa’yım ve 2012 yılının başında sizlerle heyecanınızı söz verildiği gibi paylaşıyorum. Bu tamamlanma yılıdır, ve birçoğunuz bunun tam anlamını henüz kavrıyor. Kendiniz için arzu ettiğiniz her şeyin gerçekleşmesini, size sevgi ve ışık getirmesini diliyoruz.

Teşekkürler SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Çeviri: BDostShare |