Home > > Matthew Ward - December 10, 2012

Matthew Ward - December 10, 2012

Mevsimsel duygular; mevcut huzursuzluklara yararlı çözümler; Dünya'nın yükseliş durumu; ruhların torunları ile "ortaklığı"; Altın Çağ'a doğru başarılar.

Bu istasyondaki bütün ruhlardan sevgi dolu selamlarla, ben Mattew. Bu mevsimde dünyanızdaki dini gelenek ve kutlama çeşitleri her zaman yoğun ve karışık duygularla gelir. Başarılı kimseler hayatlarındaki nimetlerden dolayı minnet duyar ve aile ve arkadaşlarıyla neşe içinde eğlenir; Yalnız ve ya kederli ya da aç ve parasız olanlar çoğunlukla hayattaki sert yanları hisseder. Bu mevsimin "bütüne giden iyi gelgeitleri", bu kadar çok yardımseverliği, yardıma ihtiyaç duyan ruhların yardımına sıcak bir kalple gidenleri görmek bize neşe veriyor.

Bu yıl moral yükselmeleri olarak farklı değil ancak bu mevsimin yıllar içindeki enerjileri hayret verecek şekilde farklıdır. Dünyanızın çağlar boyunca bilinen en yüksek titreşimleri herkese etki ediyor ve birçokları bundan yararlanırken kütleler halindeki halklar bundan yararlanacak bir durumda değildir. 2012'nin günleri biterken düalitenin en negatif uçları yakın olan sonları ile buluşmadan önce en güçlü son nefesini veriyor.

Şefin endişesi, Suriye'deki kimyasal savaş tehtidiyle Ortadağu'daki huzursuzluk, İran'da geliştirilen plutonyum, Mısır'daki isyanlar ve İsrail-Filistin'nin devam eden husumetidir. Kuzey Kore'de füze fırlatışlarındaki eylemler, bazı milletlerdeki korkunç ekonomi durumları, dağ kadar birikmiş mülteciler ve kötü durumları, dünya genelinde rast gele baş gösteren şiddet olayları, hükümetlerdeki yozlaşmalar ve çok uluslu anonim şirketlerde olaylar var.

Elbette amaç dünyanızın ilgisini çeken durumları anlatmakla sizin tatil ruhlarınızı kırmak değildir ama sizi temin ederiz ki BÜTÜN olaylar yararlı çözümlerle geliyor! En çok endişe duyulan o yerlerde eğer kimyasal savaş başlıkları oyuna girseydi evrensel ailemizin teknolojisi o fonsiyonlara müdahale ederdi.

Gezegen için en önemli tarihler olan 12 ve 21 Aralık çok uzun zamandan beri göz önüne alınmıştır. Emin olmak gerekirse gezegenzel dizilimden dolayı olan büyük enerji kabarmaları ileri adımlar için önemlidir ama Dünya 70 yılı aşkın bir süredir daha yüksek seviyelere ve büyümelere doğru başarılı bir şekilde yükseliş gidişatındadır. Bu, onun beşinci yoğunluğa giden yeri için dördüncü yoğunluk boyunca devam edecektir ki orası dünyanın ve Gaia'nın yani gezegene verilmiş olan ruhun ilk yeridir.

Bu yüzden biz 21'inde olacak olanları dünya genelindeki bütün için eşit olarak derine işleyen bir olay olarak görmüyoruz. Her birey eşsiz bir varlıktır ve tıpkı dünyanın yükseliş gelişimi boyunca her bir varlığın yaptığı gibi herkes o günü eşsiz kişisel yanıtıyla deneyimleyecek. Bazı bireyler güçlü enerjitik tepkiler verirken bazıları hiç de normal olmayan bir şeyler hissetmeyebilir.

Sevgili ruhlar eğer dramatik bir şeyler deneyimlemezseniz lütfen cesareti kırılmış gibi hissetmeyin. Işık dünyadaki yoğunluğunu artırırken ayne şekilde sizinde de bilinç ve ruhsal farkındalığınız artmakta ve bedenleriniz karbondan kristalin yapıya uğrayacak şekilde hücresel ayarlamaları gerçekleştirmekdir. Dünya'nın Altın Çağı eşiğine yaklaşırken sizin korkutucu bir olay ya da sizde sevinç heyecanı yaratan bir olaya ihtiyacınız yok!

Sizin doğrusal zamanınızın yakın bir vaktinde olmuş bir gelişim için bizimle birlikte sevinin ki bu Dünyanın o çağına girişi için ona fiziksel olarak eşlik edebilecek olan ruhların hayli artan sayısınından dolayıdır. Tanrı ata ruhların torun ruhlarla olan "ortak" ruh seviye isteklerine izin veriyor ki torun ruhlar kendi ışıklarını emen duygulardan kurtulmak için kahramanca bir mücadele veriyorlar.

Onların duyguları- ki karanlığa saplanmamış ve kendileri dışında hiç kimseyi incitmemiştir- onlara öğretildiği gibi yoğun ve ya uzun süren acı, pişmanlık, suçluluk, yargılama, umutsuzluk ve bir gerçeğe dayanmayan inançlarını dışarı vurmadaki zorluktur. Bütün bunlar spiritüel olarak gelişmiş ruhların ortaklığı üzerindeki enerjilere odaklanarak ışığa doğru değiştirilebilir. Bazıları aranızda yaşıyor ve diğerleri incitici duygularının üstesinden gelip yukarı doğru esktra bir desteğe ihtiyaç duyan torunlarına ilham veriyorlar.

Koşulsuz sevginin etkileri olduğu gibi harikadır. Biz biliyoruz ki siz uzun süredir vaad olunan değişikliklerin gerçekleşmesini istiyorsunuz. Ruh seviyesinde biliyorsunuz ki dünyanızın dönüşümü şaşırtıcı bir kapsamda ve hızla devam ediyor ama sizler şüphe zamanlarında bile bilinçli olarak sabırsızsınız. Karanlık tarafından emilen düşük titreşimlerin Altın Çağa giremeyeceğini anlayın lütfen. Karanlık bireylerin binlerce yıllık eylem sonuçları Dünya dördüncü yoğunluğun ışık dolu titreşimleri içindeki yolculuğunu bitirmedikçe iyileştirilemez.

Alan çalışmalarında iyileştirme ve yeniden düzenlemeye dair çok fazla iş başarıldı. Genel medya sahne arkasında alınan birçok alan ve çalışmadaki yolsuzlukları açığa çıkardı ve bunlar yakında halk bilgisi olacak. Barış için en önemli durumlar bazı liderleriniz ve dünyadışı ailemizin temsilcileri arasında görüşülüyor. Yakın zamanlarda verdiğimiz bir mesajda [24 eylül 2012] saydık ki çevresel sorunlar mümkün olan en yakın zamanda öncelik durumlar olarak sunulacak. Ve evet, evrensel en yüce konsey hala Tanrı'nın ailemizin üyelerinin resmi tanıtımı için "GİDİN!" emrini bekliyor.

Sevgili bireyler biz biliyoruz ki siz tarihsel bir zaman dilimini seviyorsunuz ve biz bunu memnun olmuş bir kalp olarak vermeyi isterdik ama biz de bilmiyoruz. Tüm yapabildiğimiz devam eden teminatlarda sık sık verdiğimiz tekrarlardır. Sizin sevginin yardımcı yaratımları, barış doluluğu devam eden dünya Cennetidir ki orada herkes doğayla uyum içinde yaşar ve Bütünün Birliğini bilir ki o da "anlaştık" tır.

Sevgili aile, siz bu evrende görülmemiş bir <afer olan üçüncü yoğunluğun bitiş çizgisine o kadar yakınsınız ki! Siz her yerdeki bütün ışık varlıkları tarafından seviliyor ve kutlanıyorsunuz.

______________________________________

SEVGİ ve BARIŞ

Suzanne Ward
Website: The Matthew Books
Eposta: suzy@matthewbooks.com
Çeviri: Mehmet AteşShare |