Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Slovenský > SaLuSa, October 25, 2013

SaLuSa, 25 októbra 2013

My sme vždy prítomní a posielame Vám naše milujúce energie, dokonca aj keď ste zaneprázdnení a potrebujete sa sústrediť na aktivity ktoré vyžadujú Vašu úplnú fyzickú prítomnosť. Vieme, že nie je jednoduché udržať si pokoj a pohľad na realitu z vyššej perspektívy, keď situácie a ľudia okolo Vás majú nižšie vibrácie, vytvárajú napätú atmosféru a tieto energie ktoré vysielajú do okolia ovplyvňujú aj Vás. Je dobré dať si aspoň krátku prestávku a uvedomiť si, že Vaša prítomnosť na danom mieste, kde sa práve nachádzate je potrebná a bola to Vaša voľba pomôcť ostatným a ovplyvňovať ich práve teraz svojimi vyššími energiami. Tento krátky moment uvedomenia si Vám pomôže uvedomovať si svoje vlastné energetické pole a to Vás ukľudní a dá Vám pocit radosti.

Vaše energetické pole je teraz oveľa silnejšie, pretože akceptujete neustále všetky prichádzajúce vyššie a pozdvihujúce energie a nepotrebujete dlhší čas aby ste sa na ich príchod pripravili, takže môžu byť medzi Vami kontinuálne rozširované a vytvárať veľký vplyv na celé Ľudstvo. Moment kedy to budú môcť všetci ľudia vidieť sa veľmi rýchlo blíži a žiaden „čas nie je stratený“. Vaša zvolená realita bude pred Vás tak nádherne predostretá a tí čo si želajú ešte väčšie pozdvihnutie, viac radosti a viac šťastia budú užasnutí, koľko toho všetkého pre nich existuje na cítenie a prežitie. Slová to nemôžu úplne opísať, ale Vaše vízie a sny nesú tú správnu energiu, ktorá sa omnoho zosilní akonáhle dosiahnete ten dokonalý bod na vstúpenie do vyššej úrovne skúseností.

Počujeme Vaše myšlienky o tom aký pocit ten dokonalý bod alebo ten správny moment prinesie a čo sa skutočne stane. Mohli by sme Vám povedať viac, ale nechceme ovplyvniť Vaše očakávania toho momentu, pretože je to súčasťou Vašej celkovej skúsenosti Vzostupu a je to na Vás zistiť ako to bolo všetko dokonale naplánované a zorganizované. Ovplyvňujeme Vaše vízie a sny a tiež Vašu súčasnú realitu spôsobom akým ste si želali a vždy rešpektujeme Vašu slobodnú vôľu. A ak si želáte byť ešte viac ovplyvňovaní len nás zavolajte a prejavte túto svoju túžbu sústredením sa na všetko čo chcete prežiť Teraz.

Som SaLuSa zo Síria a chcem Vás uistiť dokonalosťou každého jedného kroku ktorý všetci robíme smerom k svojmu vlastnému rastu a poznaniu. Môžete to vidieť a cítiť vo všetkom čo zažívate, každý jednotlivý detail vo Vašom vlastnom živote je vytvorený na dosiahnutie najvyššej možnej miery učenia sa o Pravde o Stvorení, pretože to je ten dôvod pre ktorý sme boli všetci vytvorení. Sme Jedným a čoskoro budeme prežívať túto Jednotu na ešte hlbšej, alebo by sme mohli povedať na vyššej úrovni.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica

Share |


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge