Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Slovenský > SaLuSa, October 25, 2013

SaLuSa, 25 októbra 2013

My sme vždy prítomní a posielame Vám naše milujúce energie, dokonca aj keď ste zaneprázdnení a potrebujete sa sústrediť na aktivity ktoré vyžadujú Vašu úplnú fyzickú prítomnosť. Vieme, že nie je jednoduché udržať si pokoj a pohľad na realitu z vyššej perspektívy, keď situácie a ľudia okolo Vás majú nižšie vibrácie, vytvárajú napätú atmosféru a tieto energie ktoré vysielajú do okolia ovplyvňujú aj Vás. Je dobré dať si aspoň krátku prestávku a uvedomiť si, že Vaša prítomnosť na danom mieste, kde sa práve nachádzate je potrebná a bola to Vaša voľba pomôcť ostatným a ovplyvňovať ich práve teraz svojimi vyššími energiami. Tento krátky moment uvedomenia si Vám pomôže uvedomovať si svoje vlastné energetické pole a to Vás ukľudní a dá Vám pocit radosti.

Vaše energetické pole je teraz oveľa silnejšie, pretože akceptujete neustále všetky prichádzajúce vyššie a pozdvihujúce energie a nepotrebujete dlhší čas aby ste sa na ich príchod pripravili, takže môžu byť medzi Vami kontinuálne rozširované a vytvárať veľký vplyv na celé Ľudstvo. Moment kedy to budú môcť všetci ľudia vidieť sa veľmi rýchlo blíži a žiaden „čas nie je stratený“. Vaša zvolená realita bude pred Vás tak nádherne predostretá a tí čo si želajú ešte väčšie pozdvihnutie, viac radosti a viac šťastia budú užasnutí, koľko toho všetkého pre nich existuje na cítenie a prežitie. Slová to nemôžu úplne opísať, ale Vaše vízie a sny nesú tú správnu energiu, ktorá sa omnoho zosilní akonáhle dosiahnete ten dokonalý bod na vstúpenie do vyššej úrovne skúseností.

Počujeme Vaše myšlienky o tom aký pocit ten dokonalý bod alebo ten správny moment prinesie a čo sa skutočne stane. Mohli by sme Vám povedať viac, ale nechceme ovplyvniť Vaše očakávania toho momentu, pretože je to súčasťou Vašej celkovej skúsenosti Vzostupu a je to na Vás zistiť ako to bolo všetko dokonale naplánované a zorganizované. Ovplyvňujeme Vaše vízie a sny a tiež Vašu súčasnú realitu spôsobom akým ste si želali a vždy rešpektujeme Vašu slobodnú vôľu. A ak si želáte byť ešte viac ovplyvňovaní len nás zavolajte a prejavte túto svoju túžbu sústredením sa na všetko čo chcete prežiť Teraz.

Som SaLuSa zo Síria a chcem Vás uistiť dokonalosťou každého jedného kroku ktorý všetci robíme smerom k svojmu vlastnému rastu a poznaniu. Môžete to vidieť a cítiť vo všetkom čo zažívate, každý jednotlivý detail vo Vašom vlastnom živote je vytvorený na dosiahnutie najvyššej možnej miery učenia sa o Pravde o Stvorení, pretože to je ten dôvod pre ktorý sme boli všetci vytvorení. Sme Jedným a čoskoro budeme prežívať túto Jednotu na ešte hlbšej, alebo by sme mohli povedať na vyššej úrovni.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica

Share |Tsū
Join the Galactic Channelings Community on Tsū!
Tsū is the only social network that shares its revenues with its members.
It works through invitation only, so you can use this link
to create a profile.