Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Slovenský > SaLuSa, September 20, 2013

SaLuSa, 20 septembra, 2013

Tí, čo pracovali na svojom čistení pocítia v nasledujúcich dňoch obrovské šťastie a budú môcť opäť relaxovať vo svojom vlastnom pokoji mysle, ale hovoríme Vám že tento pocit bude odlišný od toho predchádzajúceho, pretože bude pochádzať z čistej energie Vašej duše. S tým príde aj uvedomenie si, že ste sa úplne zmenili a nič zo starých spôsobov nezostalo, budete schopní veľmi zreteľne komunikovať so svojimi Radcami a všetkými z Vyšších sfér, ktorí sú s Vami na Vašej ceste a rýchlosť Vášho vlastného porozumenia ich odkazov Vás prekvapí. Nebudete používať len slová na vyjadrovanie sa, ale Vaše čisté zámery a pocity Vám dovolia pridať tú správnu energiu do komunikácie a rovnako to budete pociťovať aj vtedy keď sa Vám odpoveď bude vracať. Niektorí z Vás už zažili takýto spôsob „rozprávania“, pre nich sa to stane prirodzeným a najpríjemnejším spôsobom delenia sa o svoje myšlienky a energiu a už viac nebudú musieť hľadať tie správne slová, nakoľko pocity ktoré budú vysielať von povedia tomu druhému všetko.

Týmto spôsobom tiež môžete rozdávať oveľa viac svojej energie ostatným a oni sa budú cítiť buď požehnane vo Vaše spoločnosti alebo jednoducho budú chcieť čo najskôr odísť, pretože budú cítiť veľké nepohodlie kvôli Vašemu Svetlu, svietiacemu priamo na nich a ukazujúcemu na všetku tú ťažkú príťaž ktorú všade so sebou stále nosia. Pomôžete im definitívne sa rozhodnúť či sa chcú spolu s ostatnými posunúť do Svetla a Lásky alebo chcú zostať kvôli ďalším skúsenostiam. To bude pre nich veľmi silným momentom, pretože budú napojení na svoju vyššiu vedomosť a odpoveď bude taká jasná. Pamätajte, aby ste na nikoho netlačili, dokonca aj keď to je niekto z rodiny alebo milovaná osoba, pretože to nebudú chápať ako pomoc, počkajte na ich volanie, keď budú pripravení a určite Vám dajú vedieť.

Cítime ako každým momentom Vaše chápanie rastie a Vaša reakcia na to nám prináša veľkú radosť a zintenzívňujeme naše spojenie s Vami pretože vieme, že ste pripravení prijať viac. Hovoríme len viac, a nepridávame vysvetlenie toho čo to je, pretože každý z Vás má rôzne želanie a víziu toho čo by to malo byť a chceme Vám dať vedieť, že sme schopní splniť Vaše najväčšie očakávania a sny okamžite, takže sa na ne sústreďte a spravte svoje zámery jasnými, bez obáv že by mohli byť pre Vás príliš dobré. Pracovali ste veľmi ťažko a čas nových nádherných skúseností je tu, len ich musíte nechať ku Vám prísť a akceptovať ich ako svoju novú, vyššiu realitu a my vieme, že chápete to, čo tým chceme povedať. Cíťte Slobodu, skutočnú Slobodu, ktorú Vám toto uvedomenie si prinesie.

Som SaLuSa zo Síria a Svetlo je teraz tak jasné okolo Vašej planéty, že žiari veľmi ďaleko a celý Vesmír cíti tie zmeny, ktoré sa dejú práve v tomto momente vo Vás, v Matke Zemi a vo Vašej Galaxii. Budete úplne prebudení do svojho skutočného potenciálu Bytosti Svetla v každom zmysle a spôsobe ktorý Vás napadne s vedomosťami ktoré teraz máte.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |Tsū
Join the Galactic Channelings Community on Tsū!
Tsū is the only social network that shares its revenues with its members.
It works through invitation only, so you can use this link
to create a profile.