Home > > SaLuSa, September 20, 2013

SaLuSa, 20 septembra, 2013

Tí, čo pracovali na svojom čistení pocítia v nasledujúcich dňoch obrovské šťastie a budú môcť opäť relaxovať vo svojom vlastnom pokoji mysle, ale hovoríme Vám že tento pocit bude odlišný od toho predchádzajúceho, pretože bude pochádzať z čistej energie Vašej duše. S tým príde aj uvedomenie si, že ste sa úplne zmenili a nič zo starých spôsobov nezostalo, budete schopní veľmi zreteľne komunikovať so svojimi Radcami a všetkými z Vyšších sfér, ktorí sú s Vami na Vašej ceste a rýchlosť Vášho vlastného porozumenia ich odkazov Vás prekvapí. Nebudete používať len slová na vyjadrovanie sa, ale Vaše čisté zámery a pocity Vám dovolia pridať tú správnu energiu do komunikácie a rovnako to budete pociťovať aj vtedy keď sa Vám odpoveď bude vracať. Niektorí z Vás už zažili takýto spôsob „rozprávania“, pre nich sa to stane prirodzeným a najpríjemnejším spôsobom delenia sa o svoje myšlienky a energiu a už viac nebudú musieť hľadať tie správne slová, nakoľko pocity ktoré budú vysielať von povedia tomu druhému všetko.

Týmto spôsobom tiež môžete rozdávať oveľa viac svojej energie ostatným a oni sa budú cítiť buď požehnane vo Vaše spoločnosti alebo jednoducho budú chcieť čo najskôr odísť, pretože budú cítiť veľké nepohodlie kvôli Vašemu Svetlu, svietiacemu priamo na nich a ukazujúcemu na všetku tú ťažkú príťaž ktorú všade so sebou stále nosia. Pomôžete im definitívne sa rozhodnúť či sa chcú spolu s ostatnými posunúť do Svetla a Lásky alebo chcú zostať kvôli ďalším skúsenostiam. To bude pre nich veľmi silným momentom, pretože budú napojení na svoju vyššiu vedomosť a odpoveď bude taká jasná. Pamätajte, aby ste na nikoho netlačili, dokonca aj keď to je niekto z rodiny alebo milovaná osoba, pretože to nebudú chápať ako pomoc, počkajte na ich volanie, keď budú pripravení a určite Vám dajú vedieť.

Cítime ako každým momentom Vaše chápanie rastie a Vaša reakcia na to nám prináša veľkú radosť a zintenzívňujeme naše spojenie s Vami pretože vieme, že ste pripravení prijať viac. Hovoríme len viac, a nepridávame vysvetlenie toho čo to je, pretože každý z Vás má rôzne želanie a víziu toho čo by to malo byť a chceme Vám dať vedieť, že sme schopní splniť Vaše najväčšie očakávania a sny okamžite, takže sa na ne sústreďte a spravte svoje zámery jasnými, bez obáv že by mohli byť pre Vás príliš dobré. Pracovali ste veľmi ťažko a čas nových nádherných skúseností je tu, len ich musíte nechať ku Vám prísť a akceptovať ich ako svoju novú, vyššiu realitu a my vieme, že chápete to, čo tým chceme povedať. Cíťte Slobodu, skutočnú Slobodu, ktorú Vám toto uvedomenie si prinesie.

Som SaLuSa zo Síria a Svetlo je teraz tak jasné okolo Vašej planéty, že žiari veľmi ďaleko a celý Vesmír cíti tie zmeny, ktoré sa dejú práve v tomto momente vo Vás, v Matke Zemi a vo Vašej Galaxii. Budete úplne prebudení do svojho skutočného potenciálu Bytosti Svetla v každom zmysle a spôsobe ktorý Vás napadne s vedomosťami ktoré teraz máte.

Prijaté cez MADAD.
Preložili Martin a Danica
Share |