Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 30, 2011

SaLuSa, December 30, 2011

V čase kedy objavujete svoju schopnosť priniesť bezpodmienečnú lásku do Vášho života, my tú energiu posielame všetkým dušiam na Zemi. Máme záväzok poskytnúť Vám všetku pomoc aby ste dosiahli stav bytia, ktorý Vás pripraví na vzostup. Vašou úlohou je byť si vedomý, prijímať takéto energie a zaradiť ich do Vášho každodenného života. Toto vyžaduje nový stav mysle, pretože väčšina Vašich životov je v súčastnosti kontrolovaná egom, ktoré pracuje iba pre Vaše záujmy. Je to finálna výzva ktorá sa najťažšie prekonáva, ale je vo Vašich silách to urobiť a budete sa cítiť povznesení tým, že to máte úplne pod kontrolou.

Temní už postupne rezignovali, prijali svoju porážku a strácajú viac sily každým dňom. Vidia celosvetové hnutia za mier, pretože viac a viac ľudí si uvedomuje hodnotu zjednotenia sa a toho ako vo veľkom počte dosahujú svoje ciele. Temní sa vždy obávali dňa, kedy sa ľudia zobudia do svojho skutočného bytia a sily, ktorú majú. Strach už viac nie je tá silná zbraň ktorou bývala a svetlo nesie ľudí cez obdobia neistoty a dáva im silu na ich prekonanie. Udalosti, ktoré čoskoro nastanú a sú významné pre Váš postup sa posúvajú do fázy pripravenosti na uskutočnenie ďalšieho kroku. To znamená, že zmeny roku 2012 čoskoro prídu a bude to skoro ako prehliadka zmien jedna po druhej.

Ste to vy, ktorí ste nástrojom prínosu zmien do Vašich životov a ako to vidíme my, nebudete ani v najmenšom sklamaní. Čakali ste dlho na návrat do vyšších dimenzií a len sotva ste si uvedomili, že sa to už začalo. Avšak v nadchádzajúcom roku sa zmeny budú diať dosť dramaticky, najmä čo sa týka úrovní Vášho vedomia. Prinesie to akceptovanie druhých, ktoré je posunuté nad rasové, alebo kultúrne rozdiely čo tiež pomôže zjednotiť Vás. Ľudia sú vo svojej podstate láskavé bytosti a sú od prírody mierumilovní.

My z Galaktickej Federácie sme teraz veľmi aktívni a pretože sa viac priamo zapájame do záležitostí na Zemi. Zabezpečí to aby naši spojenci postupovali rýchlosťou, ktorá je potrebná na uskutočnenie prvých významných zmien. Okrem tohto uskutočňujeme bežné čistenie atmosféry a striktne blokujeme akékoľvek zámienky na začatie ďalšej vojny. Zakázaním nukleárnych vojen sme dosiahli obdobie mierovej existencie ktorá napokon prinesie odstránenie a zničenie všetkých vojenských zbraní. Vo vyšších dimenziách pre takéto veci neexistuje miesto a takisto ani pre myšlienky akejkoľvek agresie.

Požiadavka na mier je to najdôležitejšie v mnohých ľudských mysliach a práve táto silná energia je nástrojom na jej uskutočnenie. Ako sa pozeráme na Vašu Zem je zjavné, že svetelné siete sú teraz nezvyčajne silné a pozdvihujú Zem do vyšších vibrácií, pretože podobné veci sa navzájom priťahujú. Proces vzostupu sa posúva dopredu a Temní ho už nemôžu zastaviť. Ich dni sú skončené a zostáva už len málo na ich zhromaždenie na miesto, kde Vás nebude môcť negatívne ovplyvňovať ich moc a vplyv. Ich sen o svetovej dominancii bol teraz nahradený snom o svetovom mieri ako dôsledok vízie, ktorú ste si projektovali.

Prídu náročné a nepohodlné obdobia keď bude sieť kontroly Temnými odstránená. Bude sa to týkať hlavne finančných a peňažných zmien, ale buďte si istí, že naši spojenci sú dobre poučení a pripravení okamžite reagovať. Vládne zmeny nespôsobia veľa problémov, pretože bude zachovaná kontinuita a kontrola počas ich uskutočňovania. Odhalenie v podobe oznámenia prirodzene vyvolá veľkú diskusiu a prinesie množstvo odhalení, ktoré pred Vami boli ukrývané prinajmenšom počas celého minulého storočia. Toto vyústi do ďalekosiahlych zmien zavedením benefitov a nových technológií, ktoré ste už dlho mali používať. Akonáhle budeme môcť s Vami otvorene pracovať, poskytneme Vám výhodu nášho pokročilého monitorovania Vašej Zeme v oblasti fyzických zmien.

Pamätajte, že hlavné zmeny nenastanú skôr ako vzostúpite, kedy sa tí s vyšším vedomím stanú novými Galaktickými Bytosťami. Nakoniec sa stanete takými ako my a budete si užívať rovnakých možností a zažijete úplné šťastie. Zamerajte sa na budúcnosť a nebude pre Vás také ťažké prejsť akýmikoľvek skúsenosťami, ktoré Vás čakajú do Vzostupu. Tí, ktorí ste dobre informovaní budete predvojom Pracovníkov Svetla, ktorí pomôžu ostatným pochopiť čo sa deje. Akonáhle budú médiá schopné hovoriť, oslobodené od vplyvu sponzorstva a ostatných faktorov, môžete si byť istí, že budú Vašim základným zdrojom informácií.

Takže všetko je nastavené na rýchle zážitky a zmeny, ktoré Vás dovedú do bodu, ktorý ste už mali dosiahnuť. Takýmto spôsobom postupne dosiahnete nové úrovne a budete pripravení na ďalší veľký krok vpred, ktorým je Vzostup. Bude to divoká jazda keď to začne, ale bude zároveň vzrušujúca ak sa na to pozriete informovaným pohľadom. Veľa duší, ktoré sa len zobúdzajú budú zmätené a pochopiteľne plné strachu. To sa dá očakávať ak ste zrazu vtiahnutí do neznáma z Vášho prirodzeného prostredia. Avšak ľudia čoskoro pochopia, že my z Galaktickej Federácie máme za úlohu Vás cez zmeny bezpečne previesť. Prirodzene niektoré duše si zvolia odchod zo Zeme pred vzostupom, ale nebude im odopretá možnosť vzostúpiť a môžu tak urobiť priamo z Astrálnych Sfér.

Som SaLuSa zo Síria a napriek tomu, že nepracujeme podľa Vášho lineárneho času chápeme spôsob akým sa vy spoliehate na túto metódu kalkulácie. Cítime úľavu medzi Vami, pretože sa chystáte vstúpiť do roku 2012 so všetkými očakávaniami naplnenia prísľubov, ktoré Vám boli dané. Ak niekedy v niečom bola istota, že sa udalosti udejú podľa očakávaní, tak to platí v súvislosti s rokom 2012. Tešíme sa pre Vás všetkých, pretože si želáme aby ste boli spirituálne pozdvihnutí a pokračovali ďalej plní nádeje a radosti. Nech sa Vám Vaše sny splnia a nech je Vaša cesta plná Lásky a Svetla.

Ďakujem SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |