Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 29, 2012

SaLuSa, February 29, 2012

Ak niekto pochyboval o tom, že čas sa zrýchlil, len sa zamyslite nad rýchlosťou akou prešli prvé dva mesiace a takto to bude pokračovať až do Vzostupu. Bolo odpovedané na volanie po oslobodení od Vašich utláčateľov a ich schopnosť spôsobiť ďalšie problémy bola vyriešená, pretože už nemajú tie silné základne, z ktorých udržiavali svoju moc nad Vami. Môžu sa pokúšať zmeniť veci, ale dostalo sa to do bodu, kedy je mimo ich možností zvrátiť to, čo sa proti nim podniká. Ich úlohy boli zredukované len na spôsobovanie menších nepríjemnosti a čoskoro sa ich aktivity vytratia, pretože ich štruktúra moci sa rozpadla. Dostali sme sa už tak ďaleko, že zostáva už len odstrániť Iluminátov a väčšia časť našej misie bude dokončená.

Naši spojenci s našou pomocou robia všetko čo môžu aby posunuli médiá k pravdivému a faktickému spravodajstvu a odstránili zapchávanie úst a cenzúru, ktorá bola využívaná na skrytie pravdy pred Vami. Radi by sme ich videli ako Vás informujú o tom čo všetko sa deje a o aktuálnych informáciách o celosvetových rezignáciách a zatýkaní ľudí na popredných miestach kvôli kriminálnej činnosti. Takéto informácie poslúžia ostatným na získanie istoty predstúpiť a pomôcť očistiť bankovníctvo a politiku od nemorálnych a bezohľadných aktivít tých, ktorí pracujú len pre seba. Môžete očakávať niektoré úžasné udalosti, ktoré bezpochyby ukážu, že starý systém bol rozbitý a že sa už nikdy neobnoví.

Buďte si istí, že to staré je odstraňované, takže to čo ho nahradí je pripravené vyplniť vákuum. Bolo to naplánované tak, aby boli nepríjemnosti pre Vás čo najmenšie. Nastanú krátke obdobia ťažkostí, pretože tieto zmeny sú masívne a sú dokonca určitou výzvou aj pre nás. Avšak tak ako so všetkými ostatnými aspektami našej misie, cieľom je rýchlo Vám predstaviť nové technológie a zabezpečiť Vám potrebné prostriedky, aby ste boli sebestační. Chceme Vás urobiť takými slobodnými ako to len pôjde, aby ste si užili to, čo sme Vám priniesli a čo Vás posunie na ďalšiu úroveň skúseností. Vtedy už budeme s Vami v plnom kontakte a budeme mať nadviazaný dobre fungujúci vzťah. Život sa zmení k lepšiemu v tak krátkom čase a vlny šťastia zaplavia svet.

Teraz Drahí žite život plný očakávaní toho čo príde, pretože nebudú existovať žiadne sklamania a naše sľuby budú naplnené. Privítame možnosť stretnúť sa s Vami a povedať Vám detaily o tom čo Vás čaká, pretože v niektorých veciach existuje zmätok ohľadom toho, čo môžete očakávať. Avšak nie je žiadna pochybnosť, že kamkoľvek Vás Vaše cesty môžu zaviesť budete mať možnosť vzostúpiť. Nepodliehajte ilúzii o konečných časoch, pretože je to koniec éry ktorá Vás testovala a skúšala Vaše limity a to všetko v záujme získania skúseností z duality. Vaša služba bola extrémnym obetovaním, pretože ste opustili pohodlie a krásu vyšších sfér a vstúpili ste do neznámeho. Nie je preto zázrak, že každá duša je vnímaná s tak veľkým obdivom a láskou.

Záležitosti sa dostali do bodu, kedy skoro každý týždeň môžete očakávať veľké úspechy, pretože veľa zmien rapídne pokročilo. Je otázkou, či sa takéto pokroky môžu ku vám dostať cez niektorú zo spravodajských spoločností. Internet je určite viac otvorený a slobodný, ale musíte hľadať aby ste našli takéto zdroje. Napokon, a to skôr než neskôr, sa budú agentúry predbiehať v podávanie faktických informácií o tom čo sa deje, pretože inak by niektoré z nich zaostali. Takže v tejto súvislosti nemáme príliš veľa obáv, pretože pravda je príliš dobrá na to, aby bola premeškaná a nedostala sa do senzačných titulkov. Veľmi malá skupina ľudí kontrolovala médiá po veľmi dlhý čas, ale pre Iluminátov sa stalo ťažším propagovať klamstvá, ktoré Vám predkladali. Už určitý čas poznáte pravdu o tom, ako ste boli vedení tými, ktorí mali svoje vlastné záujmy. V blízkej budúcnosti sa to všetko zmení a konečne budete môcť veriť tomu, čo je Vám povedané.

Toto sú mocné časy, kedy si môžte vizualizovať to, po čom túžite v živote a stane sa to Vašim výtvorom. Takže myslite pozitívne a nedovoľte žiadnym odkazom plných strachu aby Vás odklonili od Vašej cesty. Určite budú oblasti kde dopady zmien doľahnú na ľudí, ale pomoc bude po ruke a obzvlášť teraz sa mnohí z Vás spájajú. Toto sa bude stupňovať a s našim príchodom a Vašim oslobodením spod Temných tie rozdiely, ktoré boli na Vás hrané aby Vás držali oddelených zmiznú. Napokon si uvedomíte, že ste Jedným a budete spolupracovať na tom, aby sa všetci mali lepšie. Bez bremena chudoby a odopierania Vašich práv by sa Ľudstvo už dávno zjednotilo, pretože v srdci ste súčasťou úrovne skupinového vedomia, ktorá hľadá jednotu medzi všetkými ľuďmi.

Teraz je čas aby ste sa oslobodili od príťaže, ktorú si so sebou nesiete s tohto, alebo s predchádzajúcich životov. S rastúcimi úrovňami vedomia budete schopní identifikovať a preťať také spojenia, ktoré nemajú miesto s Vaším vzostúpeným Ja. Naozaj, čo bolo nedávno akceptované sa teraz môže zdať nevhodným z dôvodu zvyšovania Vašich vibrácií. Vaše nové Ja povstáva z popola Vášho starého Ja a vytvárate stelesnenie, ktoré je vhodné pre Vzostup, ktoré budete poznať ako Vaše kryštalické telo. To samo o sebe Vám zabezpečí zdravý život, ktorý je oslobodený od chorôb a nemocí spojených s nižšími vibráciami tretej dimenzie.

Som SaLuSa zo Síria a viem, že nás budete vnímať ako veľmi milých a nápomocných Vašim potrebám, ale bolo by oveľa lepšie, keby o nás vedeli viacerí z Vás. Znovu spomíname potrebu šíriť správy o zmenách, ale spôsobom ktorý nevytvára nátlak a nie je príliš násilný. Pomôže to uľahčiť pravdepodobný šok ktorý prežijú tí, ktorí netušia nič o tom, čo sa udeje. Najskôr sa mnohí ľudia budú báť až pokým pochopia, že náš príchod je tá najprirodzenejšia vec. Stane sa to kedykoľvek keď civilizácia dosiahne bod vo svojom vývoji, keď je pripravená na vedomej úrovni pochopiť a akceptovať svoje prepojenie na Hviezdne Bytosti. Teraz sa nachádzate na tejto úrovni, ale mnohých to zastihne nepripravených, pretože nemajú žiadnu predstavu ani chápanie o svojej skutočnej rodine. Prichádzame s Láskou o ktorú sa s Vami podelíme.

Ďakujem SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |