Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, September 21, 2012

SaLuSa, 21. septembra 2012
Pretože sa všetko odohráva v prítomnom okamihu, nevnímame veci tak ako vy a vidíme celkový obraz ktorý ukazuje, že ukončenie tohto cyklu sa odohrá podľa plánu. Akonáhle vzostúpite, posuniete sa do novej éry a budete profitovať z pozdvihnutia energií a vyššej úrovne Vášho vedomia. To všetko získate prostredníctvom zmien, ktoré sa uskutočnia rapídne a konečne budete oslobodení od pozornosti Temných. V novej dimenzii nie je miesto pre nič menej a budete schopní cítiť zvýšené vibrácie. Bude to úplne nová skúsenosť vedieť, že každá jedna duša ktorá bude s Vami, bude mať rovnaké vibrácie a bude dôveryhodná a čestná vo všetkom jednaní s Vami.

Zlatý vek Vás zanesie ďaleko a ak ste sa niekedy zamýšľali nad tým ako by to vyzeralo v nebi, tak je to asi k tomu najbližšie. Čistá harmónia všetkého živého bude tak zjavná a bude radosť byť nažive a prežívať to. Keďže o všetky Vaše potreby bude postarané, vychutnáte si úroveň šťastia a uspokojenia, ktorú v súčasnosti prežívate len zriedka. Dualita vo svojej samotnej podstate vždy mala byť ťažkým testom Vašej schopnosti držať sa pravdy a napriek tlakom ste to prekonali a posunuli ste sa do Svetla. Udržujte si v ňom svoje miesto bezpečne a úplne a nedovoľte pochybnostiam vkradnúť sa tam, ale sústreďte sa na všetko čo má vyššie vibrácie.

Dokonca aj z Vášho pohľadu ostáva len veľmi málo času predtým ako sa skončí tento cyklus a ako ostatní pokračujú v prebúdzaní, podeľte sa so svojou pomocou a vedomosťami. Avšak nechajte im priestor na to aby si to mohli sami spracovať, pretože pravda môže byť niekedy ohromujúca. Musia mať čas na to, aby mohli prehodnotiť svoje staré presvedčenia vo svetle nových odhalení. To sa samozrejme vzťahuje na kohokoľvek, pretože v skutočnosti nikdy neprestanete hľadať a učiť sa. Vývoj je pomalý proces, ale Vaši Radcovia Vás budú jemne navádzať na väčšie pochopenie, keď na to budete pripravení. Preto je akceptované, že nie každý bude pripravený vzostúpiť a bude to na základe ich vlastnej voľby. Nie ste vnímaní ako menej úspešní než akákoľvek iná duša a nakoniec dosiahnete rovnakú úroveň ako ktokoľvek iný.

Mnoho duší sa stotožnilo s pozemskými vibráciami a oddelili sa od svojho skutočného ja. To sa očakávalo a je to vnímané ako podstatná časť Vašich skúseností a predstavovalo to tú skutočnú výzvu, ktorej ste sa rozhodli čeliť. Získaním silnej obrany ste prežili súboj s Temnými a ich pokusy stiahnuť Vás dole na svoju úroveň. V skutočnosti sa potopili tak hlboko, že sa úplne odrezali od Svetla. Avšak Láska Boha voči jeho stvoreniam vidí len Svetlo nech je akékoľvek slabé. Nádej na to, že sa vrátia späť k Svetlu je taká, že im bude poskytnutá akákoľvek pomoc aby sa k nemu plne vrátili.

Ako sme sa Vám už zdôverili, žiadame Vás aby ste ako Bytosti Svetla cítili súcit s tými, ktorí zišli s cesty. Niektorí nechápu, že najväčšou službou, ktorú môžete poskytnúť inej duši, je posielať jej svoju lásku. Vnímajte ich Svetlo nech je akokoľvek slabé, pretože Božia iskra je nemenná a vždy im ostane v jednej forme alebo druhej. Ukážte, že ste sa vyvinuli až za odsudzovanie a nechajte priebeh prirodzenej spravodlivosti vyšších zákonov aby sa postarali o tých, ktorí sa ešte len budú zodpovedať za zločiny proti Ľudskosti. Je toho dosť čo bude zamestnávať Vaše mysle, keď sa Vaša nádherná budúcnosť rozvinie.

Hľadajte vo svojom okolí, ak si prajete nájsť dôkazy o tom ako sa vyvíja situácia bánk, keď sú viaceré z nich brané na zodpovednosť kvôli svojim kriminálnym aktivitám. Čo ste Vy ľudia spravili je, že ste poukázali na ich nedostatky tým, že ste neúprosne nútili úrady aby proti nim zakročili. Dostáva to publicitu a čistým výsledkom je, že ešte viacerí z Vás sa prebúdzajú, čo spôsobuje veľa starostí veľkým korporáciám. Vedia, že sila ľudí má potenciál dosahovať výsledky. Takže zatiaľ čo týmto zmenám nie je venovaná patričná pozornosť, dosahujete už čiastočný úspech. V mnohých krajinách demonštrácie naberajú na intenzite a vlády používajú silu aby ich zastavili. Avšak to nezníži počet demonštrácií a ukázali ste, že ste veľmi flexibilní keď príde na hájenie Vašich práv. Nemôžeme Vás otvorene podporiť, ale ak sú Vaše akcie mierumilovné, povzbudíme Vás.

V súčasnosti mnoho akcií, ktoré smerujú k začatiu zmien postupuje dobre a je pravdepodobné, že niektoré z nich budú náhle zverejnené v médiách. Na temnej strane sa vojnoví štváči stále pokúšajú rozpútať ďalšiu Svetovú Vojnu, ale nemusíte sa znepokojovať, pretože im nebude povolené to spraviť. Môžeme použiť všetky dostupné prostriedky na to, aby sme tomu zabránili a niektoré z našich technológií sú celkom úžasné a úplne perfektné na takéto účely. V skutočnosti sme ich často používali na udržanie relatívne mierovej situácie na Zemi, keď sa určité elementy snažili začať totálnu vojnu proti inej krajine.

S nami ste v bezpečí a pokračujeme v úplnom monitorovaní Vašej Zeme. V prípade potreby sa vieme zamerať na ktorúkoľvek osobu bez ohľadu na to kde sa nachádza, takže temní sa nemajú kde skryť. Keď nastane čas odstrániť ich, nebudeme strácať čas s umiestnením ich tam, odkiaľ viac nebudú môcť brániť procesu Vzostupu. V súčasnosti spoliehame na Vás aby ste spravili čokoľvek čo je potrebné na to, aby ste získali právomoc na ich odstránenie z obehu. Vieme, že ste narazili na problémy keď ste sa o to v minulosti pokúšali, ale situácia sa mení a nastal čas aby ste začali konať. Budete mať našu ochranu a môžete bez obáv začať.

Som SaLuSa zo Síria a vidím ako ste blízko k dokončeniu tohto cyklu. Tiež vidím, že ste vykonali excelentnú prácu v uzemňovaní Svetla, ktoré nežiarilo zo Zeme tak silno po tisícročia. Narastá exponenciálne a bezpečne Vás bude sprevádzať Vašim Vzostupom. Nezabúdame na tých, ktorí nie sú pripravení alebo si zvolili neísť a oni tiež dostanú našu ochranu kým neopustia Matku Zem. Milujeme Vás všetkých a vidíme ako vysielate svoje Svetlo, dokonca aj keď v niektorých sa to ešte úplne nevyvinulo. Pre nás ste všetci Jedným a nerobíme v tom vôbec žiadne výnimky.


Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a DanicaShare |