Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, February 18, 2011

SaLuSa, February 18, 2011

Stále sa k vám viac približujeme, ale nemusíte si toho byť vedomí, pretože sme stále zahalení neviditeľnosťou. Aké vzrušujúce to bude, keď budeme môcť konečne otvorene vykonávať naše aktivity na Zemi a mimo nej. Zatiaľ musíme čakať, pokým nebude prostredie a obloha bezpečné a zbavené všetkých útokov na nás. Toto nie je možné vyriešiť veľmi rýchlo, pretože to vyžaduje príkazy od ľudí z najvyšších pozícií, ktoré zaistia našu bezpečnosť. Neznamená to, že by sme naozaj niečo riskovali, ale nemôžeme pracovať v atmosfére napätia a zlovôle. Celú dobu sa zdržiavame akejkoľvek konfrontácie a prijímame iba také opatrenia, ktoré nás ochránia pred útokmi. Nebudeme používať naše pokročilé technológie proti ľuďom, ale iba na našu ochranu. Galaktická Federácia je mierová organizácia, ktorá podporuje mier a spoluprácu medzi civilizáciami.

Váš Vesmír bol jedným z tých, ktoré boli neustále sužované vojnami, dokonca najzničujúcejšími galaktickými vojnami. Keď majú zbrane moc zničiť celú planétu viete, že ste dosiahli vážnu úroveň deštrukcie. Vaši vedci testujú atómové bomby bez toho, aby mali skutočné vedomosti o následkoch a bez toho, aby vedeli, že to môže mať spúšťací efekt. V časoch Atlantídy ľudia tiež odsunuli opatrnosť nabok a zničili veľkú civilizáciu a celý kontinent. Mnohí z vás, ktorí ste teraz inkarnovaní, ste žili aj vtedy a vaša prítomnosť má zabrániť ďalšej katastrofe. Úroveň vedomia, ktorú ste dosiahli, nám dovoľuje reagovať a zastaviť ďalšiu vážnu hrozbu pre Zem a vy viete, sa to už stalo počas minulého storočia. Keď ste zistili, ako rozbiť atóm, bolo jasné, že bude nasledovať takýto vývoj, ale my sme nemohli obmedzovať vašu slobodu v objavovaní.

Vaša slobodná vôľa je požehnaním aj príťažou a všetko závisí iba na tom, ako ju použijete. Prostredníctvom svojich rozhodnutí ste formovali svoju spoločnosť a jej zákony a samozrejme aj vytvorili všetko, čo vás obklopuje. Naďalej používate svoju slobodnú vôľu, ale uvedomili ste si, že staré spôsoby majú svoje nedostatky a tak hľadáte zmenu. Vyjadrili ste sa a vaše sny sa prejavia a my zaistíme, aby sa všetko dokončilo tak, ako to bolo naplánované. V skutočnosti sa Vzostupom neposuniete iba do Nového veku, ale aj do Zlatého Veku. Musíte tam byť, aby ste mohli oceniť, čo všetko to znamená a predčí to všetko, čo si teraz dokážete predstaviť. Áno, z času na čas vám povieme, čo máte očakávať, ale slová nedokážu primerane opísať krásu a harmóniu, ktorá vás očakáva.

Je dobre, že sú na Zemi Pracovníci Svetla, pretože stabilizujú energie Svetla a ukotvujú ich k prospechu všetkých. Nesú svoju pochodeň všade, kam idú a osvetľujú cestu vpred. Bez nich by mnohí podľahli nižším energiám a bolo by pre nich ťažké vymaniť sa z nich. Tento rok bude jeden z najpozdvihujúcejších pre celé ľudstvo, pretože budete vidieť hlavné zmeny, ktoré budú predzvesťou toho, čo má prísť. Zo súčasného chaosu vyklíči semienko slobody a začne sa obdobie skutočného šťastia a pokroku. Problémy, ktoré dnes existujú, budú postupne odstránené a potom budete vedieť, že cesta ku Vzostupu je skutočne otvorená.

Naši drahí, všetkými spôsobmi posielajte svoje Svetlo tam, kde cítite, že je to potrebné a nezabúdajte ani na svoje bezprostredné okolie. Komunity budú potrebovať rady a skúsenosti tých, ktorí chápu, čo sa deje. V skupinách budú slúžiť najlepšie a je načase, aby ste použili všetky schopnosti, ktoré máte pre nasmerovanie energie ľudí správnym smerom. Mnoho ľudí sa dobrovoľne prihlási, keď bude pochopený cieľ Ľudstva, pretože bude jasné, že ste všetci zapojení do toho, čo sa deje. Slúžiť druhým bude radosťou a prevládať bude duch Jednoty. Toto bude naďalej rásť a rozdiely vo farbe pleti, kultúre a náboženstve nebudú mať žiadny vplyv. Ľudia si uvedomia, že vo svojom srdci ste všetci duše na rovnakej púti a pôjdete dopredu v harmónii ako Jeden.

Neexistuje žiadny problém, ktorý nemožno vyriešiť, nech by bol akokoľvek veľký a budúce úlohy budú vykonané celkom rýchlo. My si pochopiteľne prajeme začať čo najskôr so správnymi ľuďmi pri kormidle. To znamená priviesť našich spojencov do popredia, aby mohli vystúpiť, keď bude cesta voľná. Temní nemôžu zasahovať do našej práce, takže musia byť odstránení hneď na začiatku. Vieme úplne presne, kým sú a tak ich ukážeme aj vám. Do tej doby bude prebiehať voľná výmena informácií a médiá budú pravdivo informovať o prebiehajúcich udalostiach.

Stvoriteľ vás nikdy úplne nevydal na milosť a nemilosť temných a bez ohľadu na to, čo sa dialo, ste boli obklopení Bytosťami Svetla, ktoré vás chránia. Stvoriteľ sa rozhodol, že tento cyklus sa teraz skončí a tak to bude. Takže môžete pokračovať vo svojich životoch s vedomím, že vám nič nezabráni v postupe do vyšších dimenzií cez Vzostup. Dovoľte si snívať o živote, ktorý je pred vami. Myslite na najúžasnejšie prostredie, krásu a harmóniu, akú ste ešte nikdy nezažili, energie, ktoré svedčia o trvalom mieri a svetle hrajúcom všetkými farbami dúhy, ktoré prestupuje všetko okolo vás. Takáto vízia vás pozdvihne a vy už viac nezabudnete na to, čo je vašim osudom.

Ja som SaLuSa zo Síria a ak som vám dala nádej a uistenie, že vás čaká prekrásna budúcnosť, podarí sa mi aj pomôcť vám prejsť cez toto nepokojné obdobie na Zemi. Už viete, čo dokážu ľudia urobiť, keď sa zamerajú na svoj cieľ. Výsledok nemusí byť okamžitý, ale prinesie zmeny, ktoré k nemu povedú. Ak ste si mysleli, že neprídu žiadne zmeny, teraz ich môžete vidieť a môžete si byť istí, že sa budú stupňovať. S vašimi vedomosťami môžete pomôcť ostatným, ktorí vnímajú iba vonkajšie dianie a zbaviť ich strachu. Zanechávame vás v týchto myšlienkach s vyjadrením našej lásky voči vám všetkým.

Ďakujem ti SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložila: Danuša - Vzostup.sk


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.