Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, January 18, 2013

SaLuSa, 18. januara 2013

Nič nezastavilo Váš postup čo sa týka Vzostupu a všetko pokračuje prijateľným spôsobom. Niekde na Vašej ceste a nie je to veľmi ďaleko v budúcnosti, Vaša civilizácia plne vzostúpi ako bolo plánované. V tom čase už dosiahnete potrebného kritického množstva a nebude to závisieť od ničoho iného. Takže teraz je na Vás vytvoriť podmienky, za ktorých to môže byť dosiahnuté tým, že sa budete stále silno sústrediť na všetko po čom túžite. Nezabudnite na fakt, že stále vytvárate svoju budúcnosť a mnoho paralelných svetov. Buďte si istí tým čo chcete a sústreďte sa na všetko čo je čisté, prospešné a pre dobro všetkých.

Po Vašom pozdvihnutí ste oveľa silnejší ako predtým a so zdolaním Temných iba málo toho zostalo čo Vám stojí v ceste k naplneniu všetkého k čomu ste boli vedení, aby ste očakávali. Svet ako ho poznáte je stále tým starým systémom a má toho len veľmi málo čo ponúknuť, teraz keď ste sa mu otočili chrbtom. Ste to však Vy čo privolávate zmeny a veľa sa toho už vykonalo na uskutočnenie série oznámení ktoré zabezpečia, že budete vedieť, že Nový Vek sa začal. Svet sa nachádza v chaose, ale plánované udalosti prinesú mierové riešenia a tam kde to bude potrebné ich podporíme. S určitosťou nemienime zmiznúť z dohľadu, pretože naša budúcnosť je s tou Vašou veľmi tesne spojená.

My z Galaktickej Federácie Svetla sme ako vždy zaneprázdnení, pretože veľa záležitostí týkajúcich sa zmien sa uzatvára. To predstavuje spolupracu s našimi spojencami na zabezpečenie toho, že naše plány prinesú to čo potrebujeme. Naše lode úspešne zabránili nukleárnej vojne, ktorá hrozila v poslednom čase viac krát. Takéto úmysly nemajú žiadne miesto vo Vašom svete a sú zbraňou posledných zvyškov Iluminátov, ktorí boli odzbrojení. Časom všetky druhy zbraní zmiznú a bude vyhlásený úplný svetový mier. Mnohé druhy priemyslu prepojené s takýmito aktivitami budú musieť obrátiť svoju výrobu k viac užitočným a mierovým potrebám. Nie je potrebné sa obávať budúcej situácie na trhu práce, pretože ľudia nebudú trpieť v dôsledku zmien, nakoľko prosperita sa o ich potreby postará.

Budete vyvedení z chudoby a nedostatku a stanete sa súčasťou spoločnosti, ktorá sa delí o hojnosť a uspokojuje potreby všetkých. Jednoducho sa prispôsobte a vedzte, že Vaša frustrácia a sklamania rýchlo zapadnú do zabudnutia. Už ste tak ďaleko na ceste k plnému Vzostupu, že je absolútne isté, že to bude doposiaľ Vašou najväčšou skúsenosťou. Potom tiež môžete považovať Vašu misiu pre Matku Zem a dualitu za uzavretú a vrátiť sa na Vašu domovskú planétu. Bude to Vaša voľba, ktorá rozhodne o Vašej budúcnosti a mnohí budú pokračovať na ceste spolu s Matkou Zemou. Čistenie Zeme začína naberať obrátky a my sme teraz v tomto ohľade aktívni.

Určite nás začnete viac pozorovať na Vašej oblohe, pretože ako budú hrozby namierené proti nám eliminované, bude pre nás bezpečnejšie sa ukázať. Chceme aby ste vôbec nepochybovali o našej prítomnosti a potom sa zvýši aj možnosť uskutočnenia Prvého Kontaktu. Samozrejme sa to stane v súlade so správnym protokolom, ktorí uznávajú vodcovia Vašich rôznych krajín. Toto je záležitosťou na ktorú nechceme tlačiť, ale je našou veľkou túžbou aby sa to príliš neodkladalo. Spolu toho musíme veľa urobiť a už poznáme tých, ktorí sú vhodnými spojencami aby sa zúčastnili na zmenách. Z tohoto dôvodu niektorí z Vás už navštívili naše lode niekoľkokrát, ale vymazali sme Vaše spomienky z dôvodu prehnaných reakcií z Vašej strany. Ak máte iné pozemské zodpovednosti, nechceme aby ste boli zmätení a ignorovali ich. Na takéto veci bude čoskoro dostatok času.

Máme spoločnú víziu budúcnosti, kedy Vaša civilizácia bude spolu s nami existovať v Jednote. Kedy Vaše pochopenie života a jeho skutočného účelu povedie k odstráneniu bariér, ktoré Vás od seba oddeľovali. Už teraz vidíme ako sa začínate v druhých vidieť a uvedomujete si, že vo svojej podstate máte všetci rovnaké túžby po mieri a šťastí. Môžete si vychutnávať rozdiely vo svojich životných štýloch a v umení vidíte skutočné vyjadrenie vnútra osoby. Zabudnite na farbu alebo rasu, politiku alebo náboženstvo, pretože časom žiadna z týchto prekážok nebude stáť v ceste veľkého spojenia. Ľahkosť moderného cestovania a komunikácie Vás už k sebe priblížila. Pre tých čo veria pravde o reinkarnácií je oveľa jednoduchšie akceptovať to o čom sme hovorili. Viete, že každý z Vás žil životy v mnohých kultúrach a mnohých krajinách ako súčasť svojho evolučného vývoja.

Uvedomte si, že dualita je skutočne na konci a že ste v nej dobrovoľne chceli získať skúsenosti a oprávnene môže byť vnímaná ako experiment. Nikdy nebola Vašou skutočnou realitou, ale niektorí ľudia si na ňu tak zvykli, že sa jej nechcú vzdať. To čo je známe sa vždy bude zdať pohodlné, ale dualita a 3. dimenzia poslúžili svojmu účelu a teraz sa rozpadajú. Avšak je pravdou, že tým čo si želajú zostať v podobnej existencii, bude ich želanie splnené. Boh Vám dal slobodnú vôľu a nevezme Vám ju. Iba Vy sa jej vzdáte ako budete postupovať cez vyššie dimenzie a stanete sa čistou Bytosťou Svetla. Potom sa stanete Jedným so Všetkým Čo Je a budete slúžiť Božej vôli.

V súčastnosti ste len malou časťou Vášho skutočného ja a pochopiteľne si nedokážete predstaviť aká nádherné a mocné duše ste. Váš potenciál je neobmedzený a prvým krokom k tomuto poznaniu je Vzostup a Váš návrat k plnému vedomiu. Myslite vo veľkom ako postupujete týmto rokom a vedzte, že bude skutočne pamätným a vzrušujúcim. Ako by ste mohli povedať, stanete sa „plnoletými“ a minulosť rýchlo zapadne do zabudnutia a nebude mať na Vás žiaden vplyv. Takže nechajte to odísť a pomáhajte svojou energiou zhmotniť zmeny. Buďte inkarnáciou lásky a odpusťte všetkým, ktorí vstúpili do Vášho života s temnotou a rozdávajte svoju lásku. Je to jediný spôsob ako sa môžete uvoľniť z minulosti a plne vstúpiť do Svetla.

Som SaLuSa zo Síria a som veľmi potešený Vaším zámerom posunúť sa vpred a nemíňať svoje energie na to, čo sa teraz stalo súčasťou histórie. Budúcnosť patrí Vám, takže sa uistite aby bola takou, akú si skutočne želáte.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a DanicaShare |