Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Slovenský > Mike Quinsey - SaLuSa, January 17, 2011

SaLuSa, January 17, 2011

Nový rok už je v plnom prúde a prídu v ňom mnohé udalosti, ktoré vás budú zamestnávať, nakoľko zmeny budú naďalej pokračovať. V rámci všetkého diania bude jasné, že máte dočinenia s poslednými pokusmi temných udržať si vládu. Temní nezmenia vašu budúcnosť alebo váš osud vzostúpiť, ktorý je zaistený. Stane sa to, že udalosti riadené temnými, ukážu ich ľahostajnosť voči ľudskému životu a ľudským právam. To spôsobí, že sa viac ľudí pripojí ku Svetlu. Preto neustále sa zvyšujúca úroveň vedomia zaistí, že budete chápať, čo sa deje a reagovať na to. Odporúčame vám, aby ste zostali koncentrovaní na pozitívny výsledok, čím pomáhate svojou troškou zabezpečiť ukončenie všetkých aktivít, ktoré vás mätú a brzdia váš vývoj.

Svetlo okolo vás sa stane aktívnejším a mnoho, mnoho skupín chystajú svoje akcie. Začiatky budú skromné, ale postupne to prerastie do hlavnej sily dobra. Ľudia, ktorí zažili prebudenie, budú mať tendenciu spájať sa. Pokým nebude dualita prekonaná, vždy budú existovať skupiny s rozličnými názormi, ale to je v poriadku. Bez ťažkostí by ste sa nemuseli vyvíjať, alebo len veľmi pomaly. No na konci cyklu môžete napredovať míľovými krokmi. Aj karmu je možné vyčistiť veľmi rýchlo a nevyriešené záležitosti vás budú konfrontovať pred vzostupom.

Čas sa stále zrýchľuje a bude sa vám zdať že tento rok prebehol za okamih. Môžete si byť istí, že prinesie mnoho prekvapení a bude v ňom pokračovať vytváranie cesty ku Vzostupu. Zaistí, že vaša cesta bude dokončená s ľahkosťou a v atmosfére radostného prijatia. V súčasnosti je okolo vás veľa obáv, ale tie nepotrvajú dlho, pretože naši spojenci potvrdili svoju schopnosť prekonať plány temných. Vy ste posledným dielikom, ktorý zostaví celkový obraz a potom bude celý Vesmír pripravený vzostúpiť na vyššiu úroveň. To bude začiatkom Zlatého Veku, ktorý vám prinesie všetko, čo vám bolo sľúbené v súvislosti so Vzostupom. Ochutnávka toho, čo príde, sa začne prejavovať prv ako skončí tento rok, ale je potrebné spraviť ešte mnoho práce a osloviť množstvo ľudí.

Všetky vaše potrebu budú zaistené. My nemáme ťažkosti s produkovaním ľubovoľného množstva, ako vy a naše zdroje sú neobmedzené. Koniec koncov sme mali viac než dosť času pripraviť sa na túto fázu Vzostupu. Uvidíte, že ako náhle sa zmeny začnú, prebehnú veľmi rýchlo. Chceme sa vysporiadať s chudobou a potrebami, ktoré navrátia dôstojnosť do vašich životov a spravia vás sebestačnými. Máme mnoho skupín špecialistov z rôznych odborov, ktorí sa dokážu postarať o najzložitejšie problémy. Znečistenie bude napríklad vyriešené za týždne a nie za mesiace a je to oblasť, ktorú považujeme za prioritnú. Zdravie a blahobyt sa postupne vrátia a nedostatok, ktorý teraz zažívate bude odstránený a už nikdy viac sa nevráti.

Nech by sme akokoľvek napredovali, vždy budú ľudia, ktorí budú naplnení strachom, pretože uverili hrôzostrašným predpovediam. Pre nich to bude súčasť ich pevného presvedčenia o katastrofickom konci a udalosti na Zemi sa budú zdať ako by podporovali tento názor. Avšak situácia sa nebude zhoršovať a vôbec nedosiahne apokalyptický záver. Matka Zem musí mať svoje slovo v tom, čo sa deje a musí zvýšiť svoje vibrácie, ale jej zámerom je nespôsobiť zbytočné škody. Negatívna energia, ktorá bola prítomná na Zemi mnoho storočí, sa musí vyčistiť pred Vzostupom. Naša prítomnosť znamená, že vám môžeme pomôcť pri odstraňovaní poškodení a poskytnúť podporu tým, ktorí by mohli byť zasiahnutí.

Vzorce počasia sa naďalej menia a bez ohľadu na to, či ide o ľuďmi spôsobený alebo prírodný proces, nakoniec sa ustália a zostanú v rovnováhe. Extrémy, ktoré teraz zažívate budú menej časté a teplota bude príjemná v každom ohľade. Zem bude znovu osídlená zvieratami a rastlinami v oblastiach, ktoré ľudia zničili. Znova opakujeme, že tieto úlohy ľahko zabezpečíme a Galaktická Federácia vám poskytne všetky vedomosti a technológie. Potom už temní nebudú môcť zasahovať a budú premiestnení na miesta, kde nebudú mať žiadnu moc. Sú tvorcami svojho vlastného osudu a nemôžu utiecť pred následkami svojho konania.

Obdivujeme tých z vás, ktorí ste usilovne hľadali zmysel života a našli ste odpovede. Keď si budete uvedomovať, že ruka Božia je vo všetkom, čo je okolo vás zistíte, že všetko je Jedno. Nemusíte ešte plne chápať pravdu, ale postupne sa naučíte veľa vecí od nás a od Majstrov, ktorí budú s vami hovoriť. Zistíte, že ste to vy, kto vytvoril rozdiely, ktoré medzi vami sú. Čoskoro budú všetky prekážky, ktoré medzi vami stoja, odstránené a vy bude všetky duše vnímať ako svoje sestry a svojich bratov. Bariéry sa zbúrajú a vy vezmete ostatných do svojho srdca. Je samozrejme nevyhnutné vytvoriť atmosféru plnej spolupráce a rasy a farby už nebudú niečím, čím by ste sa zaoberali.

Ja som SaLuSa zo Síria a pri pohľade zhora vidím, že zo Zeme sa stáva Planéta Svetla. Oslnivé body Svetla splývajú a ich žiara je úchvatná. Sú samozrejme ešte aj temné miesta, ale pomaly sa premieňajú, pretože majú málo sily na odporovanie Svetlu. Toto bude pokračovať, kým neprestanú existovať nižšie vibrácie a vtedy budete na konci cyklu so Vzostupom pred sebou. Každá duša sa presunie s ohľadom na svoju úroveň vedomia, takže všetci sa ocitnú presne na tej úrovni, ktorá bude začiatkom ďalšieho štádia ich cesty. Rozhodnete sa o tom, čo bude vašim ďalším krokom a vaše duchovné pochopenie porastie. Vedzte, že všetko bude dobré a Boh vás bude ako vždy sprevádzať všade, kam pôjdete a vždy bude vašim radcom. Ste milovaní viac, než si dokážete predstaviť a budete stále viac.

Ďakujem ti SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložila: Danuša - Vzostup.sk


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge