Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 12, 2012

SaLuSa, 12. decembra 2012

Ten najväčší deň vo Vašom živote prišiel a je to ukončenie celej série životov, čo Vám veľmi skoro umožní opustiť cyklus duality. Vyústi to do času na ktorý ste čakali, ktorý predstaví Zlatý Vek a pozdvihne Vás do vyšších dimenzií šťastia a radosti. Problémy a starosti ktoré máte budú čoskoro odložené bokom a mnohí budú rýchlo zapojení do pozdvihovania Matky Zeme. Ďalších pár dní budete zisťovať aké s tým mali druhí ľudia skúsenosti a budete ich porovnávať s tými Vašimi a natrafíte na zmiešané reakcie. Tí zo Svetla jednoznačne zistia, že prijali energiu a tá vytvorí vo vnútri novú úroveň.

Nikto nedokáže zabrániť novým energiám aby ho nejako ovplyvnili, ale nie všetci to budú registrovať. Vaša civilizácia už nebude nikdy rovnaká aká bola v dualite, ale to bude požehnaním. Zistíte, že vykonané činy budú mať teraz viac zmysluplného významu a zámeru. Naplnia túžbu posunúť sa ďalej a obnoviť spoločnosť, ktorá je založená na láske. Stane sa to preto, lebo sila stvorenia je teraz s Vami oveľa silnejšia ako kedykoľvek predtým. Tí zo Svetla teraz preberajú iniciatívu a oni určia ako zmeníte a odstránite tých, ktorí stoja v ceste Vášmu skutočnému pokroku. Čo bolo zadržiavané musí byť sprístupnené pre dobro všetkých, nie len malej hŕstky.

S vyššími vibráciami na Zemi je tiež ľahšie pre Vašich Galaktických priateľov objaviť sa medzi Vami, pretože si nemusia znížiť svoju frekvenciu o toľko ako predtým, keď ste boli tak nízko. Pochopte, že aj keď ste zvyknutí na existenciu vo Vašich vlastných vibráciách, tie sú extrémne nepríjemné pre Bytosti ako sme my. Avšak to bude čoskoro súčasťou minulosti, keď zaujmete svoje miesto v piatej dimenzii. Rýchlo sa prispôsobíte na nový spôsob života, ktorý začne keď zavediete zmeny, ktoré Vás odrazia do budúcnosti. Máte toho veľa čo doháňať a my sme pripravení okamžite začať.

Ako sme nedávno spomínali, nechajte minulosť tak, pretože bude mať len malý alebo žiadny vplyv na Vašu budúcnosť. Začínate odznova a dokonca aj Vaša karma bude vyčistená, takže sústreďte sa na to čo prichádza. Je toho veľa čo bude pre Vás prínosom, čo odstráni potrebu tráviť Váš čas neproduktívnymi úlohami. Budete mať viac slobody ako si viete predstaviť, čo Vám umožní mať dostatok času aby ste mohli nasledovať túžby svojho srdca. Nielen že budete mať čas na svoje koníčky, ale ak budete potrebovať pomoc expertov, budete môcť zavolať uznávaných majstrov z ktoréhokoľvek obdobia v minulosti. Avšak môžno budete chcieť začať s novými záujmami, takže príďte s nami na paluby našich lodí a nebudete si vedieť vybrať.

Máte menej ako dva týždne do Vášho finále kedy vzostúpite s Matkou Zemou. Počas tohoto obdobia očakávame, že sa prebudia ďalší ľudia a môže ich to posunúť vpred. Určite tí z Vás, ktorí ste si vedomí toho, že Vaše vedomie bolo pozdvihnuté 12. 12. nebudú mať žiadnych pochýb, že ste pripravení na Vzostup. Cítime, že ešte stále nie je úplne jasné, že 21 december je veľmi zvláštnou udalosťou, pretože je unikátny a v minulosti sa nič také neodohralo. Aj keď jednotlivci boli vždy schopní vzostúpiť, toto bude vôbec prvý pokus o takýto masový vzostup. Samozrejme to bude úspešné, pretože je to v rukách mocných Bytostí, ktoré vykonávajú Božiu Vôľu.

Aj keď by sa mohlo zdať, že bol stratený čas kvôli odkladom a obštrukciám voči našim plánom, napriek tomu sme boli veľmi aktívny. Tieto plány dokážeme rýchlo zmeniť, ako sme spravili už veľa krát a teraz očakávame, že budeme mať veľmi naplnený časový harmonogram na vykonanie našich úloh. Medzitým sme na Vás neustále dávali pozor a zabraňovali sme nepokojným oblastiam aby sa vymkli spod kontroly. Čoskoro budú všetky násilnosti ukončené a bude to môcť byť vynútené. Nakoniec budete mať úplnú kontrolu nad všetkými pozemskými záležitosťami, ale my nebudeme nikdy ďaleko. Naše Galaktické Flotily sú také veľké, že môžeme nechať niekoľko lodí vo Vašej Slnečnej Sústave aby mohli byť privolané ak budú potrebné. Už máme základne na Zemi a tieto tam ostanú na Vašu ochranu.

Pamätajte, že proces Vzostupu sa odohrával po celé veky a bude pokračovať ešte dlhý, dlhý čas. Takže si vychutnajte tento moment Vašej cesty a uistite sa, že 21 decembra budete pripravení siahnuť po zlatej príležitosti vzostúpiť s Matkou Zemou. S koncom slnečného cyklu sa začne kozmický cyklus a znova sa vydávate na ďalšiu vzrušujúcu cestu. Tento krát nebude plná obťažovania, zasahovania, ani negatívnych skúseností a prinesie Vám radosť a uspokojenie. Zo spirituálneho hľadiska bude pokrok pomalý, ale nikdy sa neprestanete učiť ani posúvať hore. Bude Vašou voľbou ako rýchlo budete pokračovať vo Vašom spirituálnom raste a vždy to budete mať na mysli a budete sa rozhodovať čo spravíte.

Existujú rôzne interpretácie pre obdobie od 12.12. do 21.12., takže nasledujte svoju intuíciu v tom čo cítite, že je najlepším prístupom v tom čase. Určite si budete musieť zachovať pokojné a mierumilovné reakcie na všetko, aby ste si zabezpečili vnútornú rovnováhu. Takýmto spôsobom príjmete maximum Svetla, ktoré Vaše telo dokáže absorbovať pre Vaše väčšie dobro. Môžu sa vo Vás striedať zvláštne pocity neistoty a môžete sa cítiť nepokojný, ale nechajte to jednoducho plynúť, rýchlo to prestane. Samozrejme nie všetci ľudia budú mať rovnaké skúsenosti, ale v každom prípade budú symptómy krátkodobé. Jedzte zdravé jedlá a čím viac budú čerstvé a „živé“, tým lepšie a čo je najdôležitejšie, pite veľa čistej vody.

Som SaLuSa zo Síria a cítim sa potešený pre Vás všetkých, že ste nakoniec dosiahli magických dátumov na ktoré ste dlho čakali. Vieme, že nebudete sklamaní a to čo bude nasledovať nám konečne umožní stretnúť sa s Vami. Po tom ako sa vysporiadame s veľkým množstvom priorít, ktoré sa nachádzajú na Vašom svete budeme môcť začať hľadať príležitosti na to, aby sme Vás privítali na palubách našich lodí. Môžete si byť istí, že všetko príde v správnom čase.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Preložili Martin a Danica

www.galacticchannelings.comShare |