Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 10, 2012

SaLuSa, 10. decembra 2012

Dúfame, že každý kto si je vedomý významnosti 12.12. sa pripravuje na vnesenie nových energií. Do určitej miery to ovplyvní každého, ale je oveľa lepšie ak urobíte kroky na to aby ste sa toho vedome zúčastnili. To čo budete robiť pomôže nielen Vášmu vlastnému pozdvihnutiu, ale ukotví to aj energie pre ostatných, aby z nich mohli profitovať, rovnako ako Matka Zem. S Vašim uvedomením a sústredením sa na tieto energie by ste mali cítiť ich výsledok prenášajúci sa do Vášho tela. Bude normálne ak pocítite ľahký závrat a pocit intenzívneho mieru a pokoja. Užite si to a vedzte, že budete pozdvihnutí do novej úrovne vedomia a tá s Vami zostane.

Ostatní okolo Vás budú cítiť Vaše nové energie a zistíte, že malé deti môžu často vidieť Svetlo vo Vašej aure. Tiež zistíte, že nová úroveň pokoja Vám umožní mať absolútnu kontrolu nad svojimi emóciami. Šance, že budete zapojení do negatívnych emócií Vám budú veľmi vzdialené a v skutočnosti budete faktorom, ktorý ich bude premieňať len svojou prítomnosťou. Až pokým si nezvyknete na vyššie energie môžete cítiť neodolateľnú túžbu ich vyjadrovať tým, že budete chcieť ľudí objímať. Keď cítite lásku k svojej rodine duší je len prirodzené, že sa o ňu chcete s nimi podeliť.

Nateraz ste medzi dušami na všetkých možných úrovniach, ale predstavte si ako sa budete cítiť, keď budete len v spoločnosti takých ako vy. Zákon Príťažlivosti to zabezpečí keď budete úplne uvoľnení z duality a život sa stane oddychovou a radostnou skúsenosťou. Aj preto keď sa uskutoční Vzostup sa začnú rýchlo diať rôzne zmeny, pretože tí čo im bránia už nebudú na Vašej úrovni. Ako viete, bol to ten najťažší rok pre všetkých zainteresovaných ktorí prinášajú zmeny, Temní sa mali stiahnuť zo scény a dovoliť Vzostupu aby neobmedzene pokračoval. Namiesto toho opakovane odmietali spolupracovať a pokúšali sa posledný raz zničiť už dosiahnutý pokrok. Teraz je ich narúšanie len malou nepríjemnosťou a vedia, že čoskoro ich dni na Zemi skončia.

My z Galaktickej Federácie sme vždy zvažovali každú možnosť čo sa týka Vzostupu. Takže môžete byť pokojní s vedomím, že aj keď sme Vás doteraz nemohli informovať o mnohých úspechoch, potrebná práca bola urobená tak, aby hneď po Vzostupe bolo všetko pripravené na spustenie. Tentokrát to bude môcť byť urobené celkom otvorene a my môžeme zabezpečiť, že Vaše médiá budú otvorené a schopné slobodne a pravdivo informovať. Nie je nutné hovoriť, že sa toho bude diať veľmi veľa na rôznych miestach po svete a môžeme rýchlo eliminovať všetko zostávajúce znečistenie vo vzduchu, moriach a pôdach. V skutočnosti sme to držali pod kontrolou už veľmi dlhý čas, ale z karmických dôvodov len do určitej miery. Čoskoro už nimi nebudeme obmedzovaní a budeme s Vami môcť pracovať, rovnako ako s inými Bytosťami, ktoré nepochádzajú z Vašej planéty.

Zmeny ktoré čoskoro zažijete odstránia to čo zostalo z akéhokoľvek prepojenia so starými vibráciami a starým systémom. Veľa z toho čo sa má zmeniť je dlhodobé kvôli množstvu práce ktorú to zahrňuje. Avšak to najdôležitejšie na odstránenie chudoby, bezdomovectva a ostatných potrieb bude našou prioritou. V minulosti ste prežili mnoho životov s mnohými potrebami a Temní Vám zámerne bránili, aby ste mali podiel na hojnosti a bohatstve sveta po veľmi dlhý čas. Nový cyklus bude znamenať úplne nový prístup k životu, kedy sa budete o všetko deliť a nebude existovať žiadna chamtivosť a korupcia alebo systémy, kde je ľuďom dovolené obohacovať sa na úkor druhého.

Vo všetkých jednaniach bude férovosť a čestnosť a za služby sa bude platiť toľko, koľko je považované za opodstatnené. Pravda bola často nedostatkovým tovarom, ale v Novom Veku bude normálna, pretože bude viditeľné ak niekto nebude úplne čestný. Ako vidíte, bude radosť stretávať sa s ľudmi s vedomím, že im môžete dôverovať a že sú tiež zo Svetla tak ako Vy. Rok 2013 bude rokom veľkých pokrokov, pretože čokoľvek je naplánované bude môcť byť uskutočnené bez problémov. Počas toho sa budete aj naďalej vyvíjať, aj keď pomalším tempom a budete zažívať ďalší vývoj Vášho vedomia. Supervedomie je Vaším cieľom, ktorý Vás prenesie do úplne odlišnej úrovne. Budete si musieť čoskoro zvykať na veľa vecí, takže sa nezaťažujte vzdialenou budúcnosťou.

My spolu s mnohými ďalšími civilizáciami pozorne sledujeme Vás a Vašu Zem z vedeckého aj osobného hľadiska. Každý z Vás je výnimočný a vybraný pre skúsenosť Vzostupu. Napríklad bolo potrebných mnoho Pracovníkov Svetla aby vytvorili základ, ktorý by umožnil Svetlu ujať sa a poraziť Temných. V tom ste boli skvelí a dokázali ste, že naša viera vo Vás nebola neprimeraná a pamätajte, že všetko bolo na základe Vašej slobodnej vôle. Pomohli sme Vám, rovnako ako iné Bytosti, ale vo finálnom zúčtovaní si môžete pripísať všetok kredit za to čo ste dosiahli. Časom sa dozviete viac o Vašom čase v dualite a o svojich mnohých životoch v ktorých ste prežívali všetky možné extrémy. Čoskoro to všetko prekonáte a nikto nebude používať Vaše predchádzajúce indiskrétnosti proti Vám. Hovoriac o karme, všetko splatíte v naturáliách a pre tých čo vzostupujú nebude nič prenesené po tom čo tento cyklus skončí.

Drahí, jednoducho nechajte veci plynúť a buďte toho súčasťou a vedzte, že vzostúpite a potom môžete zahodiť všetky obavy a starosti za hlavu. O každého bude postarané podľa jeho potrieb a bude k nemu pristupované dôstojne a s rešpektom pre jeho nezávislosť. Teraz máte všetky dôvody začať byť vzrušení, pretože ostáva už len pár dní, to dlhé čakanie sa takmer skončilo a veľké udalosti, o ktorých už viete sa čoskoro uskutočnia. Vieme, že niektorí z Vás sa stále obávajú o osud priateľov a rodiny, ale ešte raz Vám potvrdzujeme, že každá jedna duša sa nájde presne tam kde má byť, v súlade so svojou predživotnou dohodou. Taktiež pamätajte, že nemôžete byť od seba úplne oddelení, keď medzi Vami existuje prepojenie láskou.

Som SaLuSa zo Síria a dávam Vám všetkým, nádherným dušiam svoju lásku.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Preložili Martin a Danica

www.galacticchannelings.comShare |