Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, May 9, 2012

SaLuSa, May 9, 2012

Sú medzi Vami tí, ktorí sa teraz prebúdzajú do svojich misií, ako sa blížite k obdobiu najintenzívnejšej aktivity. Tieto bytosti čakali presne na tento čas aby boli k dispozícií masám, ktoré budú potrebovať usmernenie aby pochopili čo sa okolo nich deje. Udalosti sa budú diať celkom rýchlo, čo spôsobí určitú mieru zmätku a strachu. Všetci Pracovníci Svetla môžu v takomto čase pomôcť a prosíme ich aby sa pripravili, aby mohli zdieľať svoje vedomosti s ostatnými. Naďalej budeme asistovať našim spojencom a mnohí Starseeds si prídu na svoje po tom, ako boli dôkladne pripravení na to, čo ich skúsenosti umožňujú. Deje sa toho veľmi veľa na zabezpečenie toho, aby ste prešli plynule zmenou spolu s Matkou Zemou a aby čo najviac z Vás uspelo. Dokonca aj tí, ktorí ešte nie sú pripravení potrebujú pomoc, pretože aj oni musia vedieť čo ich čaká.

Z Vášho pohľadu na dianie budete v šoku alebo prekvapení keď sa záležitosti naozaj rozbehnú. Ľudia si musia uvedomiť, že určité nepokoje sú nevyhnutné a je to nevyhnutné pre očistenie Zeme od nízkych vibrácií, ktoré sa nemôžu preniesť do vyšších vibrácií. Všetko si nájde svoje správne miesto a nemôže to byť inak. Zákony Vesmíru sú nezvratné a nemôžu byť ignorované bez toho, aby to nevytváralo karmu. Dúfame, že bude dostatok zdrojov informácií, ktoré poskytnú všetky potrebné informácie. Jednoznačne bude musieť byť celý koncept zmien podrobne vysvetlený, pretože niektorí budú mať bezpochyby pocit, že to čo sa bude diať je nevítaný zásah do ich životov.

Ako ste si všimli, nepokoje sa šíria svetom ako volanie po slobode a mieri dosahuje nové úrovne. Ľudia si uvedomujú svoju moc na zabezpečenie zmien a už sa viac neboja postaviť sa svojim vodcom. Je to účinné a povzbudzuje to ostatných aby podporili protesty a postupne to prináša výsledky. Bude to tak pokračovať a my máme vlastné plány aby sme zabezpečili, že vám nebude odopretý návrat k spravodlivému spôsobu života. Preto budú tie zákony ktoré sú protiústavné zrušené a prepísané. Všetko to napreduje a veľmi skoro všetci tí, ktorí spáchali zločiny proti Vám sa ocitnú mimo spoločnosť.

Galaktická Federácia vyvíja posledné pokusy presvedčiť Vaše vlády aby zaviedli hlbšie siahajúce zmeny, ktoré kompletne zmenia Váš spôsob života. Nemá zmysel pokračovať v myslení po starom, pretože bol sformovaný nový systém aby priniesol zmeny do Vašich životov. Akonáhle bude jasné, že Vzostup je najdôležitejšou udalosťou ktorá kedy ovplyvnila celú Ľudskú Rasu, bude venovaná väčšia pozornosť Vašim potrebám. V skutočnosti to budete vy, kto rozhodne o pravidlách podľa ktorých budete žiť a už Vám viac tieto rozhodnutia nebudú odopreté. Už nebudete ďalej riadení tými, ktorí hľadajú len naplnenie vlastných ambícií. Tieto zmeny nastanú, keď zatknutia pripravia cestu reformám.

Pozerajte sa ďaleko vpred Drahí a vedzte, že bezpečne prekonáte nasledovných pár mesiacov aby ste zaujali svoje miesto vo vyšších dimenziách. Potom budú Vaše životy ešte viac vylepšené, ako sa vyberiete cestou k plnému vedomiu. Čoskoro zbadáte, že Vaša súčasná realita rozvíjala viac temnotu ako Svetlo. Udržiavalo to vibrácie na nízkych úrovniach, odkiaľ bolo pre Vás najobtiažnejšie sa pozdvihnúť. Avšak keďže bolo plánované aby ste ukončili tento cyklus Vzostupom, umožnilo to nám a iným Bytostiam Svetla asistovať Vám v tom. A kto to mohol spraviť lepšie, ako Vaše rodiny Svetla konajúce pod božským velením, ktoré nám v prípade potreby dáva oprávnenie zasiahnuť do Vašich životov. Spravili sme to, že sme splnomocnili našich spojencov, ktorí zabránili Temným aby vás úplne ovládli.

Naša misia zatiaľ splnila svoje ciele a teraz nedočkavo čakáme, aby sme viac vstúpili do Vašich životov počas konečných časov. Dôkazy o našej existencii postupne narastajú ako sa naše lode približujú častejšie ako kedykoľvek predtým. Sotva ešte potrebujete Odhalenie aby ste sa presvedčili o našom kontakte s Vami, ale bude to dôkazom toho, že naša prítomnosť je oficiálne akceptovaná. Umožní nám to stretnúť sa s Vami na Vašej úrovni a pripraviť Vás na to čo príde a bude to ten najúžasnejší čas. Nepotrvá dlho, kým si aj tí najskeptickejší z Vás uvedomia, že sme Vašimi priateľmi a že v žiadnom prípade nepredstavujeme hrozbu pre Vaše životy. V skutočnosti sa čoskoro dozviete o rôznych zmenách s ktorými Vám pomôžeme a ktoré pozdvihnú kvalitu Vášho života na takú, ktorá je pohodlná a príjemná.

Pravda o Vašich životoch bude odhalená nie nejasným spôsobom aby ste plne chápali, že po celé veky ste to neprežívali na úrovni na akej ste mali. S týmito odhaleniami jasne uvidíte kam smeruje Vaša budúcnosť. Takisto uvidíte, že Jediný Boh sa o Vás staral a nikdy ani na sekundu neodobral svoju lásku, ktorou Vás neustále zahŕňal. Všetci ste milovaní viac ako je pochopiteľné a neexistujú žiadne výnimky. Znova pripomíname, že žiadna duša nie je odsúdená alebo navždy zatratená a ku všetkým sa pristupuje rovnako. Boli ste v dualite aby ste prežívali skúsenosti a k tým, ktorí sa zamotali v nízkych energiách a stratili kontakt so svojimi Vyššími Ja je pristupované tolerantne.

Nič nie je vo Vesmíre statické a všetko sa neustále mení, takže stále je niečo nové čo sa dá naučiť a preskúmať. Hnacia sila Vás ženie späť ku Zdroju a všetky duše sú na tejto ceste a usilujú sa o dokončenie. Je to vo všetkých dušiach a postupne sa spojíte, aby ste vytvorili väčšie jednotky vedomia. Je na Vás nazerané ako na najodvážnejšie duše, ktoré sa nechali vtiahnuť do temnoty nižších vibrácií. Avšak mali ste záruku, že keď sa cyklus bude blížiť ku koncu, bude Vám poskytnutá pomoc vrátiť sa k plnému vedomiu. To je samozrejme obdobie, ktoré teraz prežívate a dôvod prečo sme s Vami.

Som SaLuSa zo Síria a uisťujem Vás, že sme veľmi blízko vyhláseniu nášho objavenia sa, aby sme mohli prísť medzi Vás. Bude to rovnako vzrušujúce pre nás ako pre Vás a máme si toľko čo povedať.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |