Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, October 8, 2012

SaLuSa, 8. októbra 2012

Nikdy nie je príliš neskoro zamerať sa na Vzostup a uvedomte si, že ak sa cítite byť pripravení, tak ste určite v bode kedy by ste to mohli dosiahnuť. Postupovať vpred vyžaduje sústredenie a zámer ale musíte chápať, že to či vzostúpite závisí na úrovni Vášho vedomia. Musíte konať v zmysle Vášho chápania bytia v Jednote so všetkým živým, nech už je akékoľvek a robiť tak bez výnimky. Láska je kľúčové slovo, ktoré zabezpečí že uspejete, ale budete na tom musieť pracovať, aby ste prekonali tie ľudské emócie, ktoré Vás brzdia. Máte tendenciu najskôr konať a pýtať sa otázky neskôr, takže musí byť nájdený nový spôsob reagovania na situácie. Odpúšťanie je tiež dôležité keď ste boli obeťami činov niekoho iného aj keď s tými činmi nemáte nič spoločné.

Táto rada bude tiež užitočná pri čistení karmy súvisiacej so vzťahmi. Toto sú pravdepodobne najťažšie výzvy akým budete čeliť a najlepšou radou je odpustiť tým ktorých sa to týka. Nemôžete sa jednoducho posunúť ďalej ak v sebe naďalej nesiete hnev alebo pokračujete v prechovávaní negatívnych myšlienok. Nechajte minulosť odísť a vykročte na novú cestu, ktorá vedie do Svetla a Lásky. Potom budete cítiť ľahkosť a budete vedieť, že ste pretrhli svoje prepojenia so starým systémom, ktorý Vám už viac neslúži. Je pravdepodobné, že tí ktorí čítajú tieto slová sa rozhodli zmeniť svoje životy a sústrediť sa na Vzostup.

Pamätajte, že Vaše telo je Vaším chrámom, starajte sa oňho a vzdajte sa akýchkoľvek praktík o ktorých viete, že mu spôsobujú problémy. Nemôžete si napríklad so sebou vziať závislosti na drogách do vyšších dimenzií a čím skôr sa rozhodnete vzdať sa takejto závislosti tým skôr uspejete. Rovnaký princíp môže byť uplatnený na iné závislosti ako napríklad na alkohole, ktorý v každom prípade poškodzuje Vaše telo. Dobre si rozmyslite čo potrebujete spraviť aby ste zaistili svoje pozdvihnutie a dostanete pomoc od svojich Radcov. Boh si praje aby každá jedna duša vzostúpila ale akceptuje, že na základe slobodnej vôle je konečné rozhodnutie na Vás. Vážne sa sami seba opýtajte, či si prajete zostať vo Vašom súčasnom 3D cykle a ak nedokážete vidieť jasnú cestu k želaniu si pozdvihnutia, tak to nakoniec aj bude.

Koniec cyklu sa blíži veľmi rýchlo a s potešením sledujeme ako Pracovníci Svetla pozdvihli Svetlo na Zemi. Svetlo priťahuje ešte viac Svetla a Vaša cesta k Vzostupu sa otvára. Časové línie sa spájajú a čoskoro tá najsilnejšia Vás bude pozdvihovať spolu s Matkou Zemou. Musí sa to stať a oddelí to tých, ktorí sú pripravení od tých ktorí nie sú a je to prirodzený výsledok zmien cez ktoré prechádzate. Znamená to tiež, že akonáhle vzostúpite, budú Temní úplne odstránení z Vašich životov. Mier, ktorí ste hľadali a za ktorý ste sa modlili bude konečne Váš a procesom Vzostupu skutočne zažijete zmeny vo Vás samotných. Nie je to tak, že zažijete zmeny až vtedy, pretože sa to už začalo pred niekoľkými rokmi, ale samotný Vzostup bude míľnikom na Vašej ceste.

Na Zemi sa čoskoro udeje mnoho zmien ktorých príprava výrazne pokročila tento rok. To znamená, že Vaše problémy budú rásť až pokiaľ nebude možné urobiť niečo čo bude mať charakter veľkého upratovania. Hlavne sa to týka oblastí súvisiacich s politikou a mnohé krajiny po celom svete zažívajú veľké nepokoje. Je smutné, že to musí narásť do takých extrémov predtým, ako bude akceptovaná potreba pre rozsiahle zmeny. Avšak akonáhle to bude odsúhlasené, nebude sa strácať žiaden čas s nastolením nového systému. Vidíme, že akonáhle budú politické záležitosti rozhodnuté, zbytok zmien bude nasledovať celkom rýchlo. Momentálne ste to vy ako jednotlivec kto je najdôležitejší, pretože by sme boli radi keby ste si uvedomili, aká nádherná príležitosť je Vám ponúkaná so Vzostupom.

Nemusíte sa nevyhnutne vzdať všetkých svojich vecí kvôli vzostupu, ale čokoľvek čo má nižšie vibrácie nemôže s Vami ísť ďalej. Napríklad niektorí máte záľuby alebo koníčky, ktoré zahŕňajú zbieranie pamiatok ktoré súvisia s ľuďmi alebo udalosťami, ktoré sú nežiadúce. Nové vibrácie v skutočnosti umožnia mnohé z vecí, ktoré vlastníte v súčasnej realite zhmotniť v novom Svetle. Všetko bude vyjadrené energiou, ktorá zvýrazní ich krásu a dokonalosť. Objekty sa budú zdať viac „živé“ a vy budete mať bližší vzťah so všetkými vnímajúcimi bytosťami, pretože úrovne vedomia oveľa vyššie ako predtým. V skutočnosti Vzostupom získate toľkými spôsobmi, že čoskoro zabudnete na Váš čas v dualite. Nakoniec sa to bude zdať ako zlý sen, aj keď budete vždy profitovať z tej skúsenosti.

V budúcnosti bude naplnená každá Vaša potreba, nebude Vám vôbec nič chýbať. Ako čas postupuje a vy si zlepšujete schopnosť tvoriť, budete schopní si to zabezpečiť. Medzitým budete profitovať z používania nových technológií, ktoré pokryjú Vaše potreby. Je to všetko pre Vás pripravené a čaká to len na správny čas aby to bolo predstavené a distribuované. Neočakávajte ale toho príliš veľa naraz, pretože zmeny sa neudejú zo dňa na deň. Ako sme Vám v minulosti povedali, našou prioritou je pomôcť a úľavu tým, ktorí sú znevýhodnení a chýbajú im základné životné potreby. Zo súčasného stavu budete pozdvihnutí sériou postupností, aby ste sa dostali do Zlatého Veku absolútnej krásy a radosti.

Som SaLuSa zo Síria a viem, že keby ste len mohli získať náhľad toho čo Vás čaká, Vaše súčasné obavy by mali len veľmi malý, alebo žiadny význam. Do Vzostupu zostáva len veľmi málo času, takže skúste rozmýšľať v zmysle benefitov, ktoré čoskoro získate. Zaslúžili ste si ich a úplne zmenia Váš život. My z Galaktickej Federácie Svetla s Vami budeme po Vzostupe ďalej spolupracovať a pomôžeme Vám dosiahnuť plného Galaktického Vedomia. Dovtedy nebudete vedieť aké to je mať takú úroveň vedomia, pretože pre porovnanie si momentálne nie ste vedomí svojich ozajstných schopností. Pozrite sa na nás a uvidíte v nás seba akí budete v blízkej budúcnosti.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili Martin a DanicaShare |