Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Slovenský > Mike Quinsey - SaLuSa, December 7, 2012

SaLuSa, 7. decembra 2012

Cítime ako Zem začína obklopovať pokoj, pretože tí čo sa pripravujú na 12.12. už relaxujú a prinášajú do svojich životov určitú úroveň mieru. Až doteraz existoval určitý stupeň frustrácie a dokonca nedočkavosti kvôli prežívanému meškaniu. Tie ustúpili akceptácií toho, že Váš okamžitý Vzostup je najdôležitejšou udalosťou vo Vašich životoch. To čo bude nasledovať sa bude môcť uskutočniť v pokojnejšej atmosfére a nerušene pokračovať bez meškaní z dôvodu vonkajších vplyvov. Budú to ideálne podmienky a dovolia nám zabezpečiť to, že budete úplne informovaní o tom čo sa plánuje uskutočniť. Nebolo by preháňaním povedať, že to budú senzačné časy kedy bude pokrok rýchlo napredovať. Len samotný fakt, že budete uvoľnení spod zovretia Temných vytvorí zmenu vzťahov medzi ľudmi.

Po Vzostupe strach už nebude ovplyvňovať Vaše životy a otvorené akceptovanie sa navzájom bude Vašim normálnym prístupom. Príliš dlho ste držali svoje energie blízko pri sebe v neistom svete, kde ste si nikdy neboli istí komu môžete dôverovať. Tí čo nesú vyššiu energiu nebudú mať problém sa navzájom identifikovať, pretože budete doslova „cítiť“ energie inej osoby a vedieť či sú zo Svetla a Lásky. Skutočne to bol zážitok väčšiny ľudí, ktorí sa zúčastnili Konferencií v Sedone. Nemuseli pochybovať o svojich pocitoch, jednoducho to hneď vedeli. Príchuť toho čo príde dovolila ľuďom vyjadrovať sa celkom otvorene a deliť sa o lásku, ktorá bola tvorená medzi nimi. S tým prichádzajú všetky ostatné vlastnosti Lásky a hlavne nádherná dobrosrdečnosť a súcit medzi sebou navzájom.

Niektorí sa budú stále pýtať či sú pripravení na Vzostup, pretože stále majú trochu strachu z toho čo sa stane ak nebudú pripravení. Buďte si istí, že ak ste na to sústredili Vaše životné záujmy a bolo to Vašim zámerom, potom určite vzostúpite. Nikto od Vás neočakáva aby ste boli Svätými, ale jednoducho tými čo cítia Jednotu Všetkého Čo Je a snažia sa zo všetkých síl žiť v harmónii so všetkým životom. Musíte mať ciele v živote a nedovoliť Vašim ambíciám stagnovať. Po Vzostupe Váš život prestane byť tak hektickým akým je teraz, ale stále sa vyvíjate a Vaša cesta ešte zďaleka nie je na konci. Nebojte sa o to čo by ste mohli robiť a počkajte kým sa usadíte v novom životnom štýle a oboznámite sa s ním vo vyšších dimenziách. Mnohí si ho budú napokon spájať s Utópiou a budú cítiť, že to predstavuje najvyššie uspokojenie a radosť. Avšak existuje oveľa viac úrovní do ktorých sa dá postúpiť, čo zistíte. Niektorí z Vás ich navštívia len pre samotnú predstavu aké to je.

Portále sa otvárajú do vyšších sfér ako bolo naplánované pred dávnymi vekmi. Zatiaľ čo iné civilizácie vo Vašom Vesmíre dokážu zvládnuť svoj vlastný vzostup, Vy potrebujete pomoc aby ste boli úspešní. Všetko sa to odvíja od nádhery toho čo sa stane, pretože tí čo ste pripravení vzostúpite spoločne. Nemôžete byť toho súčasťou bez toho aby ste vedeli aké to je a zostane to s Vami po veľmi dlhý čas. Vidíte, že napriek všetkým traumám a problémom ste cez to prešli a Boh dal tú najvyššiu odmenu tak ako bolo sľúbené. Podvedome ste vždy vedeli aký bude výsledok a to Vám dodávalo silu, keď sa vkrádali pochybnosti.

Jedna zo zmien ktorá nastane hneď po Vzostupe bude zánik náboženstiev, ktoré boli založené na klamstvách. Nemôžete sa posunúť do vyšších dimenzií bez obrátenia sa k pravde a to spôsobí, že všetko ostatné bude opustené. Väčšina nájde Boha vo svojom vnútri, ale ak sa niektorí stále budú chcieť modliť a študovať spolu, bude im to dovolené v súlade so slobodnou vôľou každej duše. S príchodom Majstrov sa uskutoční veľa potrebného prehodnocovania alebo odstraňovania a pomôže to ešte viac spojiť ľudí. To bude súčasťou prichádzajúcich časov, kedy tí s podobnými vibráciami sa nájdu a budú pracovať spoločne. Len málo duší teraz presne vie aký je ich osud, ale to sa vyrieši celkom rýchlo. Na každej úrovni do ktorej vzostupujete sa budú nachádzať vyspelejšie duše, ktoré Vám budú schopné poradiť a ukázať Vám najlepšiu cestu.

Samozrejme keď sa stanete plne vedomými Bytosťami, budete schopní prijať viac komplexnejšie výzvy. Zistíte, že existuje mnoho mladších civilizácií vo Vašom Vesmíre, ktoré Vás s radosťou akceptujú pre Vaše veľké a rozsiahle skúsenosti. Ako sme predtým spomenuli, služba druhým je to pravé. Keď budete mať Kristovo Vedomie a budete vševediaci budete môcť vyriešiť každý problém, ktorému budete čeliť. V tom istom čase budete všemocní a budete mať obrovské možnosti tvorenia. Už veľa krát Vám bolo povedané, že ste nastávajúcimi Bohmi, takže takýto vývoj by Vás nemal prekvapovať. Teraz sa Vám môže táto myšlienka zdať príliš silná, ale pamätajte že budete mať príslušnú úroveň vedomia, ktorá k tomu patrí.

Nevybočujte zo svojej cesty, pretože ešte nie ste doma a buďte disciplinovaní čo sa týka Vašich posledných dní. Nie je potrebné utekať za „posledným“ zážitkom pred Vzostupom, pretože až toľko sa toho okamžite nezmení. Viac ide o to ako sa budete cítiť ako individuálne osoby a o zmeny vo Vašom vnútri, čoho si určite budete vedomí. V skutočnosti by bolo prekvapujúce, keby ste nepostrehli iný pocit vo Vašom fyzickom tele a ono bude zmenené tak, aby vyhovovalo vyšším vibráciám. Už viac neponesiete následky znečisťovania alebo akýchkoľvek iných toxínov a budete sa cítiť obnovení a nabití energiou. Na odstránenie ostatných problémov, ktoré si prenesiete so sebou bude Mesto Svetla a ostatné formy pokročilého liečenia vo väčšine oblastí.

Som SaLuSa zo Síria a začínam byť tiež vzrušený tak isto ako ste Vy ohľadom prichádzajúcich zmien. Vieme, že budete v stave úžasu a údivu z toho, že ste vlastne mali zažiť Vzostup. Avšak nateraz sa pripravte na 12.12., relaxujte a plne si to užite.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.

Preložili Martin a Danica

www.galacticchannelings.comShare |


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge