Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 6, 2012

SaLuSa, July 6, 2012

Nepoľavte v ostražitosti po tak dlhom čase pozdvihovania sa do Svetla. V súčasnosti sa šíri množstvo dezinformácií, ale nie vždy zámerne a niekedy sú šírené ľuďmi s dobrým zámerom, ktorí jednoducho nemajú dostatok informácií. Takisto je ťažké zmeniť silné presvedčenia, ktoré sú často zakorenené do mysle vo veľmi mladom veku. Tí, ktorí sa Vás pokúšali uviesť do omylu to robili veľmi šikovne a dokonca pozmenili aj Vaše dejiny aby Vás presvedčili, že ich učenia sú pravdivé. Preto bude pre nás náročnou úlohou uviesť na pravú mieru to čo je Vám podsúvané ako pravdivé, aj keď to tak nie je. Toto rovnako platí aj pre vedcov, ktorí vydávajú vyhlásenia bez toho aby pochopili tie spirituálnejšie aspekty života a ako do toho celého zapadajú. Vaša intuícia je a vždy bude Vašim najlepším vodítkom a za každých okolností posúďte každý zdroj informácií podľa toho ako sa Vám pozdáva, ako spôsob overenia.

Keď Vám opisujeme Vašu históriu, rozhodujúce bude to, že to vieme úplne dokázať tým, že Vás predstavíme ľuďom, ktorí majú informácie z prvej ruky. Môžeme sa dokonca vrátiť v čase a znovu Vám prehrať to čo sa udialo, takže nebudú môcť existovať pochybnosti o faktoch. Niektorí z Vás sa budú môcť vrátiť späť v čase do akékoľvek obdobia Vašej histórie a uvidia na vlastné oči čo sa stalo. A takisto bude možné počuť aj rozhovory. Buďte si istí, že v priebehu času ostane len pravda a vy samozrejme výrazne pokročíte vo Vašich vedomostiach.

Náš príchod Vám prinesie pravdu, ktorá medzi Vami pomôže vytvoriť jednotu, zatiaľčo teraz ste veľmi rozdelení. Najdôležitejšia oblasť sa týka mnohých náboženstiev a ich pokusy umiestniť Vás pod Jediného Boha, pričom im chýba ozajstné pochopenie alebo fakty aby to boli schopní spraviť. Pravda bude podaná Majstrami, ktorí prehovoria k svojim vlastným, ale ukáže to aj na skutočnosť, že každý systém viery bude musieť byť výrazne doplnený aby sa priblížil pravde. Ak niektoré duše nebudú schopné urobiť tieto zmeny k viac osvietenému stavu, prirodzene im bude umožnené pokračovať v nasledovaní ich starých presvedčení. Vieme, že po určitom čase si uvedomia, že ak majú napredovať, budú sa musieť pozrieť ďalej za ne.

Niektoré duše boli učené, že mimozemšťania sú preoblečení diabli a že idú po nich. Aj keď Galaktická história hovorí o vojnách, ktoré rozpútali zlé bytosti čo napadli alebo zničili planéty, teraz takéto nebezpečenstvo nehrozí. Ochraňovali sme Vás po celé veky a dostali sme právomoc kontrolovať kto môže navštíviť Zem. Slúžime Vesmíru v Božom mene a na názov Galaktická Federácia Svetla máme dobré dôvody. Ako sme Vás už v minulosti informovali, existujú výnimky kedy z karmických dôvodov bol umožnený kontakt zo Šedými, ale napriek tomu nikdy neboli skutočnou hrozbou pre Váš svet.

Keď Vás predstavíme členom našej Federácie nebudete mať žiadny dôvod na spochybňovanie dôvodov prečo sme tu. Naše správanie je založené na pristupovaní k Vám v mieri a v žiadnom prípade pre Vás naše rozhovory nebudú predstavovať ani najmenšiu hrozbu. Ako bolo často zdôrazňované, akákoľvek pokročilá civilizácia so zámerom obsadiť Vás tak mohla s ľahkosťou urobiť. To ale viacmenej platilo len do nedávnej minulosti, pretože teraz ste schopní sa lepšie brániť. V skutočnosti sme nedávno zabránili invázii, ktorá bola posledným pokusom ovládnuť Vás. Svetlo na Zemi priťahuje množstvo pozornosti a určité temné skupiny sa zo všetkých síl pokúšali zabrániť Vám vzostúpiť, ale neúspešne. Znovu zopakujeme, že vzostup sa udeje na základe Božského uznesenia a v žiadnom prípade tomu nemôže nikto zabrániť. Naša prítomnosť má tiež zabezpečiť, aby nastalo len minimálne rušenie.

Takže Drahí, Váš Vzostup nezávisí na mnohých zmenách o ktorých viete, že sa začínajú odohrávať. Tie majú za účel posunúť Vás rýchlo vpred vo vývoji aby ste boli pripravení na nový život, ktorý je primeraný dušiam, ktoré sa pozdvihli do Svetla. Očakáva sa od Vás, že napravíte škody a skazu na Zemi, aby aj Matka Zem bola pripravená vzostúpiť. Ohľadom tejto úlohy sme pripravení rýchlo vykonať nevyhnutné rozsiahle čistenie. Nepredstavuje to žiaden problém vzhľadom na naše pokročilé technológie.

Vieme o Vašich frustráciách ktoré spôsobujú odklady toho čo sa má začať, ale už sa to začalo aj keď iba v malej miere. Prípravy sú ukončené a ako vždy, načasovanie je kľúčové a ako viete, existuje konečný dátum od ktorého sa to musí rozbehnúť plnou rýchlosťou. Takže sa nebojte, pretože ešte len zažijete spôsoby akými pracujeme a budete ohromení keď si uvedomíte ako rýchlo postupujeme. Zvyčajne ste náchylní pozerať sa na výzvy prostredníctvom Vašich schopností, ale pamätajte, že Galaktická Federácia je tisíce rokov pred Vami. Máme pod kontrolou Vašu budúcnosť a sľubujeme Vám slávne víťazstvo nad Temnými.

Mohli by sme Vás upozorniť na to, kedy by sa mala uskutočniť významná udalosť, ale naučili sme sa, že ľudia majú tendenciu považovať to za istotu a následne sa búriť keď sa to neuskutoční. A navyše Vám nemôžme vždy povedať príčinu meškaní a musíme byť pripravení zmeniť smerovanie okamžite ako to udalosti vyžadujú. Všetko čo skutočne potrebujete vedieť je to, že nech sa stane čokoľvek, dodržíme naše sľuby voči Vám. Uvedomujeme si, že Vaša trpezlivosť sa veľmi stenčila a chápeme to, pretože celkom oprávnene ste už o takomto čase, na základe toho čo sme Vám pred časom povedali očakávali, že akcia už bude prebiehať. Avšak znovu opakujeme, že všetko prebieha dobre a na konci neočakávame žiadne pretrvávajúce problémy. V každom prípade sme pripravení na všetky možné variácie toho čo je potrebné, aby ste boli bezpečne prevedení cez zostávajúce obdobie do Vzostupu.

Som SaLuSa zo Síria a môžem Vám povedať, že len spomenutie zatýkania vrchných členov Temných prinieslo zo sebou nový pocit nádeje. Napokon podmienky na Zemi sa zhoršovali veľmi rýchlo a smerovali k úplnému kolapsu Vašej civilizácie. Reagovali ste pozitívne na dobré správy a pozdvihlo Vás to vediac, že tí zodpovední za Vaše podmienky budú odstránení – a tak to je.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |