Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, July 4, 2012

SaLuSa, July 4, 2012

Čo sa týka pochopenia toho čo sa deje vo svete existujú doslova dva tábory, tí čo nevedia alebo sa nestarajú a tí čo vedia, ale pripisujú tomu rôzne vysvetlenia. Chce to niekoho s veľmi otvoreným systém viery aby akceptoval zmeny, ktoré zmenia celý jeho koncept o tom čo je život. Tým najťažším na akceptovanie bude fakt, že mnohí z tých ku ktorým ste vzhliadali boli len figúrkami Iluminátov, neustále opakujúci klamstvá ktoré Vás k nim držali pripútaných. Našťastie vzrastajúce vibrácie pozdvihujú ľudí z temnoty a ako vzrastá úroveň ich vedomia, začínajú skúmať svoje presvedčenia. Momentálne je dostupných mnoho pravdivých informácií a ak budete nasledovať svoju intuíciu, s určitosťou začnete chápať pravdu. Samotné hľadanie Vás pripraví na dokonca ešte väčšie pochopenie, pretože keď prídeme spolu s mnohými ďalšími vyspelými bytosťami, pravda Vám bude hľadieť rovno do tváre.

Rozlišovanie pravdy nemá nič spoločné s inteligenciou, ktorá v skutočnosti môže často stáť v ceste a pre mnohých ľudí je to jednoducho len záležitosť súdnosti. Pravda nemôže byť garantovaná ani obrátením sa na náboženské hnutia, pretože to čo sa začalo ako pravdivý pokus na osvietenie ľudí, bolo skorumpované. Zistíte, že tí čo Vás učia pravdu, Vám ju nasilu nevnucujú, ale jednoducho ju prezentujú ako užitočný nástroj pre Váš vlastný rozvoj a hľadanie. Vnucovanie kontroly zastrašovaním následkami, ktoré nastanú ak sa nebudú nasledovať určité presvedčenia nie je ničím iným, ako strašným prekrútením pravdy.

Všetko čo potrebujete vedieť máte hlboko vo Vašom podvedomí. To je spôsob ako sa môžete stať nezávislým a intuitívne budete vedieť čo je akceptovateľné a nesie stopy pravdy. Avšak vždy buďte otvorení voči rozširovaniu svojho chápania, pretože ako sa pozdvihnete, bude to napredovať vo veľkých skokoch. Berte to kúsok po kúsku až pokým sa nestotožníte s tým čo ste akceptovali a zistíte, že Vaša úroveň vedomia vzrastie dosť rýchlo. Pamätajte, že ak niečo čo je Vám predkladané s Vami nerezonuje alebo nenesie vyššie energie Lásky a Svetla je nepravdepodobné, že je to pravda.

Keď sa budeme s Vami môcť otvorene stretnúť všetkými prostriedkami skúmajte čo Vám budeme hovoriť lebo nie sme Bohovia, aj keď to tak môže vyzerať, pretože sme o veľký kus vpredu na ceste pochopenia. Nemôžeme robiť zázraky a naša pokročilá technológia je výsledkom nášho väčšieho pochopenia a používania prirodzených energií, ktoré napĺňajú Vesmír. Vaši vedci sú si často vedomí potenciálneho pokroku, ale chýba im know how aby ho uviedli do života. Avšak niektorým po mnohé roky pomáhali iní mimozemšťania a vedomosti získavali aj spätným inžinierstvom na pokročilých technológiách havarovaných lodí. Namiesto toho aby sa podelili o takéto pokroky, tieto boli vo väčšine držané v tajnosti z dôvodu moci a ovládania celého sveta. S naším príchodom sa to všetko zmení a takéto tajomstvá sa zverejnia k prospechu všetkých spolu s voľným prístupom k našim technológiám.

Máte úplné právo byť vzrušení vyhliadkou na nádhernú budúcnosť oslobodenú od nepotrebného kontrolovania a obmedzení Vašej slobody. S tým prídu úrovne šťastia, ktoré ste necítili po veľmi dlhú dobu. Treba dodať, že Temní boli identifikovaní a už sú odstraňovaní aby ste boli zbavení tej rakoviny čo skoro zničila Vašu civilizáciu. Za tým bude nasledovať čistenie, ktoré odstráni všetky stopy negatívnych energií a ich schopnosti vnucovať sa Vám. Mier je blízko a všetkým problémovým miestam sa bude venovať pozornosť, budú vyčistené aby bolo dovolené odstrániť všetky známky vojen a vojenských síl. Mier nie je možnosť, je to Vaše právo žiť bez narúšania a praktizovať svoje vlastné spôsoby a žiť podľa Vašich kultúrnych tradícií.

Keď bude zverejnený charakter zločinov Temných je pochopiteľné, že nastane veľký hnev a bude to čas skúšky zostať pokojným a nestratiť nad sebou kontrolu. Pamätajte, že naše schopnosti a technológie umožňujú to, že ani jeden kriminálnik neunikne zodpovednosti za svoje zločiny. Nie je potrebné aby ste skúšali vziať spravodlivosť do vlastných rúk, ale jednoducho nechajte záležitostiam vlastný priebeh. Oveľa lepšie využijete svoj čas, ak budete pomáhať priniesť stabilitu do Vašej oblasti a rozširovať pokoj tam, kde bude potrebný. Avšak nemusíte všetko robiť sami, pretože naši spojenci zastanú prominentné miesta a napokon aj my budeme s Vami.

Ste na hranici historického víťazstva nad Temnými a čoskoro úplne zastavíme ich akcie. Mali veľké plány ako odísť v záblesku slávy, ale obmedzíme ich aktivity ako najviac sa bude dať. Niektorým udalostiam je umožnené sa stať a tým dúfame, že Temných prichytíme priamo pri čine. Vedia, že ich čas je obmedzený a zostalo im ho veľmi málo pred tým ako budú odstránení z obehu a odložení. Život bude pre väčšinu ľudí načas hektický a niektoré nepríjemnosti sú nevyhnutné kvôli rozsahu zmien. Neobávajte sa, pretože v relatívne krátkom čase Vám to bude viac ako vynahradené. Tí z Vás, ktorí budú menej zasiahnutí by sa mali snažiť pomáhať tým čo to potrebujú, podelením sa o všetko čo bude možné.

Aké úžasné dobrodružstvo leží pred Vami a už viete, že Vzostup je zaistený. Pomyslite, že po tisícročiach ste sa dostali na koniec duality prejdením cez najtemnejšie obdobia aké ste kedy zažili. Zároveň to bolo aj obdobie veľmi dôležité pre Váš stupeň evolúcie. Dalo Vám možnosť vyvíjať sa rýchlosťou dovtedy nepoznanou počas času stráveného v nižších vibráciách. Našťastie, ak si to budete želať, môžete anulovať spomienky na toto obdobie radšej ako vyvolať spätne mnoho životov, ktoré nemuseli byť práve na najvyššej úrovni.

Som SaLuSa zo Síria a pozdravujem Vás v mene Galaktickej Federácie Svetla. Sme len jednou skupinou medzi mnohými zhromaždenými okolo Vašej Zeme, aby sme boli svedkami udalosti, ktorá bude unikátna čo sa týka Vzostupu a pre Vaše budúce potešenie a záujem sa celá udalosť zaznamenáva. Dokonca sú prítomní aj zástupcovia civilizácií z iných Vesmírov, pretože sa zaujímajú o to, čo sa stane s Vaším Vesmírom. Ste hviezdami veľkej Vesmírnej show, ktorá doslova rozsvieti Váš svet.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |