Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, June 6, 2012

SaLuSa, June 6, 2012

Vaše nové ja sa vynára z tieňov starého systému, nové žiariace ja, ktoré rozsvieti všetko a každého okolo Vás. Vaše Svetlo dosahuje k druhým, ktorí cítia Vašu pozdvihujúcu energiu a prebúdza ich do vyššej pravdy. Čím viac duší to robí, tým viac sa zvyšuje Svetlo na Zemi a cesta k Vzostupu sa stáva silnejšou. Rýchlo to prináša mier do skúšaného sveta, ktorý by bol inak v úplnom chaose. Na problémových miestach vidíte posledné stopy po stáročia pôsobiacich negatívnych vibrácií. Na ich odstránenie treba čas, ale vy vyhrávate ten súboj. Je do nich posielané oveľa viac lásky ako kedykoľvek predtým a aj to pomáha očisťovať takéto oblasti. Bude to dokončené, keď príde na Zem úplný mier a my urobíme posledné čistenie.

Prípravy na Vzostup prebiehali po dlhý čas a teraz cítite ich výhody v plnej miere. Mnoho z tej práce bolo smerovanej k príprave našich spojencov tak, aby boli schopní infiltrovať tajné plány Temných a pozdržať ich, alebo úplne zastaviť. Naša podpora bola samozrejme kľúčová a boli sme ich ušami a očami aby sme ich informovali o vývoji. Čoskoro budeme schopní oveľa užšie spolupracovať a nevieme sa dočkať na splnenie nášho sľubu otvorene sa s Vami stretnúť a predstaviť sa. Samozrejme je potreba aby to bolo v čase, kedy to bude bezpečné a nespôsobí to prílišný rozruch medzi tými, ktorí nie sú pripravení na takúto udalosť. Niektorí ľudia majú tak obmedzený pohľad na život, že považujú našu existenciu za nemožnú a odmietajú tomu uveriť. Avšak my sa predstavíme spôsobom, ktorý počíta s elimináciou faktoru strachu. Nie sme hrôzostrašní a čoskoro bude jasné, že sme jemné a mierumilovné Bytosti, ktoré sú vo Vašich službách a v službe Bohu.

Musí byť dostatočne jasné, že náš príchod neznamená vymeniť jeden subjekt ktorý Vás ovláda za druhý. Ste to vy ľudia, ktorí budete rozhodovať o svojej budúcnosti a budete mať oveľa viac čo povedať do toho, ako sa to uskutoční. Spoznáte svoje práva vo Zvykovom Práve a Ústava bude znovu zavedená aby zabezpečila, že právo je dodržiavané. Často sme Vás informovali, že ste suverénne Bytosti a plánujeme zabezpečiť, aby sa k Vám tak pristupovalo. To znovu obnoví Vašu dôveru vo Vás samotných a prinesie to uznanie Vašich úspechov. Právom by sme mohli povedať, že ste boli v pekle a späť, ale pochopte, že takéto skúsenosti boli Vašim vlastným výtvorom. Preto máme taký obdiv k Vám všetkým a k Vašej odvahe prežiť takéto nižšie vibrácie. Zašlo to oveľa ďalej ako si ktokoľvek želal, ale vedeli ste, že Vám bude poskytnutá veľká pomoc na zabezpečenie Vášho opätovného pozdvihnutia.

V skutočnosti teraz profitujte z pomoci, ktorá Vám je poskytovaná a to nie len od Vašej Vesmírnej Rodiny. Spirituálne sféry Vás dlho sprevádzali na Vašej ceste a nikdy nenastal čas, kedy by Vás neviedli. Bude to pokračovať týmto spôsobom aj po tom čo vzostúpite a skutočne budete mať priamejší kontakt s nami a s Majstrami. Nech je známe, že už ste sami vyššími Bytosťami, ale jednoducho ste na to zabudli. Nízke vibrácie duality otupili Vaše mysle, ale s pokračujúcim pozdvihovaním prostredníctvom Svetla a Lásky, ktoré sú Vám posielané, sa situácia veľmi rýchlo mení. Každá duša má rovnakú možnosť posunúť sa do Svetla, ale niektoré sú tak zamotané v starých vibráciách, že je pre nich veľmi ťažké reagovať. Nemajte obavy čo sa ich týka, pretože budú mať takú istú pomoc a pozornosť ako tí, čo sú osvietení. Všetci ste milovaní bez výnimky, takže sa necíťte ako outsideri a necíťte sa bezcenní. Často krát sú to karmické skúsenosti ktorými ste prešli, čo spôsobili, že sa takto cítite. Avšak pamätajte, že sa z nich učíte a akonáhle ich dokončíte, nebudete nimi musieť znovu prechádzať.

Drahí, chápeme Vás a Vašu frustráciu keď už viete čo prichádza a len ťažko sa viete dočkať Vášho pozdvihnutia, ale prosíme Vás, buďte trpezliví. Deje sa toho oveľa viac ako kedykoľvek predtým, aby sa zmeny udiali najrýchlejšie ako to ide. Je jasné, že to už nemôže byť oveľa dlhšie zdržiavané, pretože toho treba veľa urobiť, aby ste sa posunuli do pozície, kedy sa to všetko môže začať. Môžte si byť istí, že podrobne sledujeme udalosti, ktoré sa dejú na Zemi a mimo nej a máme nad nimi kontrolu. Avšak stále to znamená, že existuje limit na to čo môžeme urobiť ak sa to týka Vašej karmy. Nemôžeme zasahovať do Vašich výtvorov, pretože musíte vidieť také aké sú, ale máme povolenie zasiahnuť ak by bola Vaša civilizácia ohrozená. Napríklad sme odvrátili mimozemšťanov, ktorí chceli ovládnuť Vašu planétu. Avšak v prípade Šedých sme tak nemohli urobiť, pretože tu zostávali na pozvanie Temných.

Takmer vôbec neviete čo sa skutočne vo Vesmíre, ktorý je plný aktivity, odohráva. Život všade prekypuje, ale keďže Vaše planéta bola v karanténe aby bolo zabránené narúšaniu Vašich životov, máte o tom len veľmi malé vedomosti. Teraz ste vyslobodzovaní z Vášho „väzenia“ a čoskoro budete nami privítaní späť do Vašej skutočnej reality. Dovoľte si snívať o tom čo to môže znamenať, pretože to bude s určitosťou oveľa väčšie ako si viete predstaviť. Najuspokojivejším aspektom bude úplný a vyslovený mier, v ktorom sa budete nachádzať a zistíte že je ako extáza, že Vás zaplavuje tou najúžasnejšou energiou lásky. Zistíte, že je to neodolateľné a budete si želať zostať tak navždy, čo aj môžete na tak dlho, ako si budete želať. Avšak budete mať takisto silnú túžbu cestovať po Vesmíre aby ste navštívili iné civilizácie a tak sa začínajú ďalšie dobrodružstvá.

Som SaLuSa zo Síria a viem, že život na Zemi môže byť vzrušujúci a napĺňajúci, ale nevyhnutne má aj odvrátenú stranu, keď ste vtiahnutí do nižších vibrácií. Je to spôsob Vašich skúseností, ktoré sú v dualite očakávané a poskytuje Vám mnoho výziev. Takto sa vyvíjate a máte schopnosť ich prekonať, ak je to Vašim zámerom. Niektorým z Vás chýba silná vôľa tak urobiť a ste vťahovaní hlbšie do bahna temnoty. Vždy existuje cesta von, bez ohľadu na to ako dlho to potrvá a od žiadnej duše sa neočakáva dosiahnutie okamžitého úspechu. Chce to čas a niekedy mnoho životov, aby ste prekonali Vašu slabosť, ale napokon sa tam dostanete.

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |