Home > > Mike Quinsey - SaLuSa, December 5, 2011

SaLuSa, December 5, 2011

Naši spojenci pokračujú vo svojom úsilí na ukončenie aktivít temných. Odpor je potláčaný, pretože my sme v prevahe a niektorý z väčších prevratov môže otvoriť Pandorinu skrinku a odhaliť tých, ktorí stáli za plánmi ovládnuť svet. Kruh sa skutočne uzatvára okolo tých, ktorí sú zodpovední a žiadne peniaze ich už s toho nevykúpia. Odhaleného bolo tak veľa o udalostiach, ktoré obmedzovali Vaše práva a v ich dosahovaní zohrávalo veľkú úlohu podplácanie. Čestná politika zmizla už veľmi dávno, ale to neznamená, že tu nie sú žiadni čestní politici. Nanešťastie ich hlasy sú často tlmené a pravidelne ignorované, ale ich čas nastane čoskoro a buďte si istí, že každého z nich poznáme po mene.

Každý deň teraz ponúka možnosť vzrušujúcich správ a Odhalenie je energizované Vaším sústredením sa naň. To znamená, že čoskoro to prepukne, pretože to už dlhšie nemôže byť zadržiavané. Toto odhalenie raz a navždy dokáže našu existenciu a odstráni dohady o zlých úmysloch týkajúcich sa Vás a Vašej Zeme. Akonáhle budú naše skutočné motívy potvrdené dúfame, že uspokojíme tých, ktorí mali pochybnosti o tom, či prichádzame v mieri. Naozaj nás potrebujete a v každom prípade je dané, že sa spojíme v Bratstve Svetla. Vaša budúcnosť Vás zavedie do sfér kozmu, ktorý je Vašim skutočným domovom a kde znovu dosiahnete Váš skutočný status. Takže ako vidíte, je tu veľa práce a Vzostup bude prvým veľkým krokom, ktorý Vás pozdvihne. Bude to veľký skok vpred vo Vašich úrovniach vedomia.

Každému bude v určitej fáze ponúknutá rovnaká príležitosť vzostúpiť, ale za určitých podmienok, pretože sami sa musíte zapojiť do zvyšovania Vašich vibrácií. Nemôžete jednoducho len tak prejsť Vzostupom, pokiaľ nebudete kompatibilní s novými úrovňami. Už sme Vám povedali, že všetko čo potrebujete je silný zámer vzostúpiť, ale musíte zmeniť Váš život tak, aby bol zrkadlom nových vibrácií. To znamená, že sa postupne musíte vzdávať zvykov, ktoré Vám už neslúžia. Tie ktoré sú možno návykové ako napríklad drogy, alebo oddávanie sa praktikám s nízkymi vibráciami. Ak sa rozhodnete nevyužiť šancu vzostúpiť je to Vaša voľba a budete nasmerovaní na cestu, ktorá Vám dovolí pokračovať v súčasnom kurze.

Niektorí vyznávači náboženstiev očakávajú príchod Božieho hnevu na Zem, ale radi by sme Vám ujasnili, že Váš skutočný Boh je samotná Láska. Tento scenár pochádza z falošného biblického učenia, alebo starých predpovedí, ktoré už nie sú relevantné. Samozrejme nastanú fyzické zmeny, pretože to je pre Zem prirodzené a ona je zodpovedná za ich uskutočnenie. Avšak neznamenajú zničenie Zeme, ale sú súčasťou potrebného čistenia ako príprava na Vzostup. Faktom je, že čím viac Svetla je preneseného na Zem, tým ľahšie to bude a tým viac ľudí bude varovaných pred nebezpečenstvom. Niektorí si tieto varovania zoberú za svoje a niektorí sa zachovajú podľa svojej vlastnej intuície.

Drahí, prešli ste tak ďaleko aby ste sa dostali do tohto kľúčového bodu vo Vašich životoch, takže si prosím uvedomujte čo sa okolo Vás deje. Niektoré informácie budú zámerne zverejňované za účelom šírenia strachu a teraz by ste už mali vedieť, že toto je tá energia, ktorá vyhovuje Temným. Bez pohnutia prstom ich môžete pomôcť držať v šachu odopieraním energie ktorá ich živí. Nech Vaše svetlo jasne svieti po celý čas a nikdy nedovoľte aby ste stratili zameranie na Váš cieľ. Rok 2012 bude predstavovať urýchlenie zvyšovania úrovne Svetla, ktorá je posielaná na zem čo bude znamenať, že veľmi rýchlo za sebou zanecháte staré vibrácie. Keď sa ich zbavíte zistíte, že sa budete cítiť oveľa ľahšie a ovládne Vás nádherný mier. Ak Vás toto už teraz vystihuje hovoríme skvelá práca a robíte všetko možné aby ste sa pripravili na Vzostup.

My z Galaktickej Federácie sa k Vám neustále približujeme a nadviazali sme na Zemi priamy kontakt s množstvom Bytostí Svetla ktoré budú zohrávať hlavnú úlohu pri Odhalení. Ak je to potrebné, dokážeme zistiť všetko čo sa dá o hocikom takže si môžte byť istí, že každý kto hovorí v našom mene je pravý. Tam, kde sa niekto snaží podsunúť dezinformáciu, budete cítiť rozdiel vďaka energii, ktorú ich slová nesú. Buďte obozretní a pamätajte, že temných ľahko rozpoznáte, vytvárajú strachom naplnené odkazy. Pochopte, že pokiaľ tento cyklus neskončí, Temní budú mať naďalej slobodnú vôľu robiť čo si želajú. Dúfame, že čoskoro uvidia, že Svetlo prevládne na Zemi a že nič nezískajú keď sa budú snažiť vytvárať viac zmätku, alebo chaosu.

Pre mnohých prichádzajú priaznivé časy a ľudia sa tešia na Nový rok aby diskutovali o svojich cieľoch a o tom čo si želajú priniesť do svojich životov. Pracovníci Svetla, ktorí majú dôveru v budúcnosť ktorá prinesie mier na Zem nesmierne pomôžu upokojiť strach, ktorý by inak mohol nastať vzhľadom na nestabilitu okolo Vás. Jedno, dve povzbudzujúce slová môžu pomôcť pozdvihnúť smútok a pesimizmus, ktoré veľa ľudí práve teraz cíti. Vaše svetlo žiari do ďaleka a kdekoľvek ste, prinesie pocit pokoja. Keď sa spojíte do skupín za účelom posielania Vášho Svetla, jeho sila sa zmnohonásobí a urobíte tým skvelú službu pre ľudstvo. Verte nám, ste oveľa silnejší ako si sami priznávate.

Vieme, že podmienky pre mnohých ľudí sú zložité, ale prosím Vás nenechajte ich stiahnuť Vás dole, pretože už to nie je ďaleko kedy sa všetko zmení. Faktom je, že budete na tom oveľa lepšie ako v akúkoľvek predchádzajúcu dobu vo Vašich životoch. Dostanete mier na Zemi a Vaše starosti a problémy sa budú zmenšovať, až kým prestanú existovať. V priebehu mesiacov uvidíte uskutočniť sa úžasné zmeny a my sme Vašou garanciou, že všetko sľúbené sa stane. Keď hovoríme „my“ zahrňuje to všetky Bytosti ktoré s nami pracujú z najvyšších sfér Svetla. Konečné časy boli božsky plánované a čo sa týka Stvoriteľa, neexistujú žiadne omyly.

Som SaLuSa zo Síria a ponúkam Vám všetko dobré a všetko z čoho sú urobené Vaše sny a lásku, ktorú hľadáte.

Ďakujem SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Preložili: Martin a DanicaShare |