Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > English > Alpha Ship, November 3, 2010

Alpha Ship, November 3, 2010

Artist's impression of the Alpha Ship

Pozdrowienia ze statku kosmicznego, Alpha!

Osoba, która ma wiele zasobów ekonomicznych łatwo może podróżować podczas wakacji. Dla kogoś, kto ma niższą pensję, kto ma wiele kosztów w utrzymaniu rodziny lub nie ma pracy, możliwość podróżowania znacznie się zmniejsza. Do tego stopnia, że ta podróż czasem wymarzona przez długi okres czasu, wogóle nie jest możliwa.

W Nowym Złotym Wieku, w który wkrótce wejdziecie, żaden z mieszkańców Nowej Ziemi nigdy nie będzie miał takiego problemu. W przypadku, gdy jakaś osoba lub cała rodzina zdecyduje się na podróż w inne miejsca lub na odwiedziny krewnych lub przyjaciół, będą mogli to zrobić bez żadnych problemów.

W świecie, w którym żyjesz dzisiaj, być może ktoś pracuje w tej samej pracy przez całe dziesięciolecia i nie ma odwagi, aby zostawić ją z obawy, że nie znajdzie innej pracy z lepszymi warunkami. W Nowym Wieku, który się zbliża, jeśli mężczyzna lub kobieta zechce zmienić swoje obowiązki, będą to mogli zrobić bez żadnych przeszkód.

Na Ziemi, jaką znasz, jeśli ktoś jest zmęczony mieszkaniem zbyt długo w tym samym miejscu i marzy o życiu gdzie indziej, z pewnością pozostanie w tym samym mieście, miasteczku lub wsi w obawie przed nieznanym, że w nowej lokalizacji może powieźć się źle.

Na Nowej Ziemi każdy, jeśli ktoś zdecyduje się na przeprowadzkę do nowego, miejskiego centrum, nie będzie miał żadnych w tym przeszkód, swobodnie i bez lęku wybierając sobie swoje nowe miejsce zamieszkania.

Jedyną rzeczą, o którą poproszę, ciebie, który chce wybrać się w wymarzoną podróż, ciebie, który bardzo pragnie zmienić pracę i ciebie, który chciałby przenieść się do innego miasta lub nawet innego kraju. Jedyną rzeczą, o co was proszę, to jest o trochę CIERPLIWOŚCI. Czy to się wydaje dla was za dużo?

Bardzo szybko zobaczycie, że te wasze marzenia, które do tej pory nigdy nie mogły wam się spełnić, będą się realizować w jednym momencie, kiedy tylko czegoś zapragniecie!

Mężczyźni i kobiety Nowego Wieku będą mieli możliwość wyboru swojego środowiska pracy, kraju i miasta, w którym chcą mieszkać, ponieważ systemy społeczne, polityczne i gospodarcze będą się bardzo różnić od tych, które znacie obecnie.

Może jakiś projekt jaki będziesz miał na myśli może być poprawiony, ale rozpiętość podejmowania decyzji wzrośnie tak, jak nigdy sobie tego wcześniej nie wyobrażałeś. A jeśli wyobrazisz sobie coś, co się nie urzeczywistni, będzie to oznaczać, że prawdopodobnie skonsultowałeś się z innym człowiekiem o większym doświadczeniu, który może wpłynął na zmianę twojego zdania. Ale ostatecznie, to jesteś ty, który podejmuje decyzję; bez strachu, bez przymusu, bez żadnych przeszkód.

My żyjemy przez wieki z takim umysłowym nastawieniem i poczuciem wolności, w połączeniu z miłosnym braterstwem wśród nas. Jesteśmy wszyscy ze sobą zgrani, z niewypowiedzianą szczęśliwością, ponieważ mamy wolność, aby robić i poprawiać, to co tylko chcemy, żyjąc w tym lub innym miejscu, zgodnie ze wskazówkami naszej duszy.

Decyzje podejmowane są zawsze z naszego serca, a nie z umysłu, stąd szansa na cierpienie z powodu błędnych wyborów jest znikoma.

Kris-Won, poprosił mnie, aby pomówić o zaobserwowanych statkach kosmicznych kilka tygodni temu w Nowym Jorku, USA.

Oczywiście, że były one prawdziwe, naturalnie, pozwoliliśmy ludziom w jednym z najbardziej zaludnionych miast, w najbardziej obecnie rozwiniętym kraju na Ziemi, aby nas zobaczyli. Chociaż niektórzy myśleli, że to były balony oświetlone przez dziwny rodzaj światła! Nie wierzę, że albo balony obserwacyjne lub jakiegokolwiek rodzaju balony mogłyby poruszać się na niebie w taki sposób jak nasze statki o niewielkich rozmiarach.

Cóż, również nie zamierzaliśmy wykonywać niesamowitych manewrów dla waszych ziemskich umysłów do analizy, ponieważ wiele osób, które to obserwowało w mieście wystraszyłoby się. A naszym zamiarem nie było was wystraszyć, a po prostu przygotować do Pierwszego Kontaktu.

To jest dokładnie tak samo z kręgami zbożowymi, symbole geometryczne o głębokim znaczeniu, które stopniowo będziecie odkrywać.

Nic się nie dzieje przypadkowo, a wszystko to, co będziecie przeżywać i doświadczać w nadchodzących czasach będzie miało wyraźne motywy i znaczenie, nawet jeśli w obecnym czasie jeszcze nie możecie tego zrozumieć.

Bądźcie cierpliwi i nadal pracujcie na sobą. Codziennie stawajcie się lepszymi ludźmi, pozwalając, aby was prowadziła wasza intuicja i z trochę większą praktyką, zawsze będzie to autentyczny głos waszej wewnętrznej świadomości. I wtedy nie będzie ryzyka zrobienia błędu. Będziecie kierowani przez iskrę bożą, która mieszka we wszystkich istotach.

Pokój i Miłość.

Źródło: Komandor Sohin

Channel: Kris-Won

Tłumaczenie: Krystal Freeman - http://krystal28.wordpress.com


< previous message | next message >


Would you like to ask a question to our brothers in Alpha Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alpha Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge