Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Montague Keen - January 30, 2011

January 30, 2011

Moja droga, widzę, że martwisz się o dziejący się niepokój na świecie, lecz jest to rezultat ludzkiego przebudzenia się i podjętych pod jego wpływem działań przeciwko straszliwej korupcji, której stali się ofiarami. Wiem, że Egipt zawsze zajmował szczególne miejsce w naszych sercach dlatego tak trudno jest ci patrzeć na cierpienie związane z obalaniem deprawacji. Marionetki, które „sprawują władzę” na całym waszym świecie są demaskowane, zaś ludzie zaczynają dostrzegać Światło. Mówiliśmy wam przecież, że ciemni Kabale nie będą w stanie utrzymać i zaczną tracić uścisk, w którym trzymają cały wasz świat. Walczą jednak zajadle i nieczysto próbując utrzymać to, co postrzegają jako swoje pierworodne wiano. Uczynili z waszego świata więzienie, w którym jesteście w pełni kontrolowani. Jednak ich błędem jest zaostrzenie tej kontroli w ostatniej próbie jej utrzymania. Ponieważ rodzicie się już będąc otoczonymi przez ucisk, dlatego nie rozpoznajecie go jako takiego. W miarę rozwoju waszej świadomości, zaczynacie jednak dostrzegać kraty, które stanowią wasze Prawa, narzucane wam od kołyski aż po grób. Jednak z tej ciemności wyłoni się Światło. Spojrzycie na swoich pobratymców i zrozumiecie, że to co was dzieli, zostało tam fałszywie umieszczone po to, by te podziały budować i być wymówką, do wszczynania wojen. Zrozumcie, że dla ciemnych Kabali rozlew krwi, bez względu na to czyja ona jest, stanowi ich MOC i ELIKSIR ŻYCIA. Inni ludzie nie są waszymi wrogami, lecz ofiarami tych, którzy kontrolują rządowe marionetki. Wy jednak wzniesiecie się ponadto, będziecie wolni. Oba nasze światy połączą się jak nigdy przedtem a wy wiecie co należy robić, by to stało się faktem.

Proszę, byście błogosławili żywność, którą spożywacie i prosili o to, by została oczyszczona tak, abyście mogli otrzymywać z niej jedynie to, co najwartościowsze. W podobny sposób postępujcie z wodą, która została zainfekowana różnorakimi związkami chemicznymi. Proście, aby to wszystko, jeśli znajdzie się w waszym ciele – Świątyni waszej Duszy- nie pozostawiło tam żadnych negatywnych efektów. Módlcie się także, aby toksyczne chemikalia rozpylane w powietrzu w chemtrailach zostały usunięte zanim dostaną się do waszych płuc. To jest wojna – jesteście atakowani poprzez żywność oraz powietrze, którym oddychacie. Bóg jest po waszej stronie i ochroni was. Wszystko, co powinniście robić, to jedynie prosić o to. Zrozumcie, że jesteście atakowani na każdym możliwym poziomie i zależy to od każdego z was, czy szanujecie siebie samych na tyle, byście skorzystali z tych prostych środków dla własnej ochrony.

Starajcie się czytać uwznioślające materiały, które podniosą was na duchu. Spotykajcie się, kiedy tylko jest to możliwe, by dzielić ze sobą posiłek i śmiech. Da wam to siłę, by przezwyciężyć strach, który jest nieustannie wykorzystywany przez telewizję i gazety, aby was kontrolować. Roztaczajcie możliwie wiele miłości w swym życiu. Kierujcie się jedynie myślami pełnymi miłości. Przesyłajcie waszą miłość ku tym dzielnym duszom, które walczą w tej chwili o swoją wolność. Módlcie się za nie, wspierajcie jeśli to tylko możliwe, by mogły stanąć z odwagą w obronie swoich praw jako istoty ludzkie, których odmówili im grabieżcy waszego świata. To na co właśnie patrzycie, to ciemność tuż przed nastaniem Świtu. Powodem, dla którego oni posiadają władzę jest tylko to, że sami im ją daliście. Bez waszego przyzwolenia w tej kwestii byliby bezsilni. Mimo to, zostaną zdemaskowani a następnie od was zależeć będzie, czy pozwolicie im wrócić tam, skąd pochodzą. To będzie demokratycznie podjęta decyzja wszystkich ludzi.

Ich system monetarny, który uczynił z was niewolników zostanie jawnie ukazany jako najbardziej zdeprawowany czyn przeciwko ludzkości. JEDYNIE pełne zła umysły mogły stworzyć tak szatański plan. Dlatego zostaną usunięci a żadna litość nie zostanie im okazana. Staną przed tymi, których życie próbowali zniszczyć. Zostaną skonfrontowani z destrukcją, którą spowodowali.

Katastrofizm nie jest wszystkim co was otacza, ponieważ przed wami znajduje się to, czego tak bardzo oczekujecie – Światło, Prawda i Pełna Świadomość. Kiedy wszystko stanie się jasne i na nowo będziecie cieszyć się pięknem waszej Planety, spotkacie waszych przyjaciół z innych planet. Zaufajcie Bogu, bo tak właśnie wygląda Boski Plan w trakcie realizacji. Każdy z was zdecydował się w nim uczestniczyć i waszym darem dla Boga będzie, jeśli dzięki wam to wszystko zacznie się urzeczywistniać. Kroczycie teraz wybraną przez siebie ścieżką. Moja nie była łatwa, jednak dopiero kiedy odszedłem zrozumiałem, dlaczego musiało tak być. Nie łatwo było mi być kimś, kto pozostając w Świetle był nieustannie otoczony przez wszechogarniające zepsucie. Kierowałem się Prawdą i tylko Prawdą, będąc wielokrotnie za to krytykowanym. To nigdy nie jest łatwe, ale właśnie tego oczekuje się teraz od was. Spróbujcie spojrzeć w przyszłość, zaś przez teraźniejszość spróbujcie przejść najlepiej jak potraficie – z nienaruszonym Honorem i Godnością. Otwórzcie się na swoją duchowość. Jeśli to możliwe, uczcie się jak medytować. Pomoże to wam radzić sobie z teraźniejszością i otworzy oczy na to, co się właściwie dzieje. W oczach Boga, Najwyższej Istoty, każdy z was jest jednakowo ważny. Jesteście już u szczytu największej transformacji, jakiej kiedykolwiek doświadczyła Ziemia lecz to wy sami ją urzeczywistniacie. Pomyślcie o tym…

Moja droga, staraj się czerpać radość z tej podróży. Wkrótce znów się skontaktujemy. Twój oddany mąż, Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Tłumaczył: Tomasz Ługowski


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge