Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Montague Keen - February 27, 2011

February 27, 2011

Gdy tylko rozwijasz skrzydła, coraz więcej ludzi przybywa, by nam asystować przynosząc szczególne umiejętności i specjalistyczną wiedzę. Zebrali się w naszym domu przez 4 dni dzieląc się i wspólnie doświadczając, Energia była skromnie mówiąc spektakularna. Ty, moja droga otrzymałaś Mer Ka Ba w 3D z 8 Punktami tak, jak ja poprosiłem niedługo po moim odejściu. Pytałaś samą siebie, skąd wiedział Gordon, że potrzebuję tego? Dobrze, kochana moja, przeprowadziliśmy osobistą krótką rozmowę, została poprzez nas nawiązana w Sieci łączność z naszą pracą. Części dużej łamigłówki łączą się. Przebudzenie nabiera prędkości, w każdym Kraju szukają Prawdy. Tymczasem Spiskowiec Ciemności powoduje niepokój i masy wzburzają się, by usunąć Despotów, których spiskowiec utrzymywał w Sile przez lata, lecz oni pilnie wybierają innych despotów, niektórych gorszych od tych usuniętych. Celem tych przedsięwzięć jest znalezienie usprawiedliwienia by napaść na Iran. Aby Spiskowiec utrzymał się przy władzy potrzeba przelewu Krwi, dla nich nie jest ważne czyjej, zbrojenia są tylko w tym jednym celu. Powiedzieli wam, że istnieje bardzo niewiele Broni Atomowych i symulują, że jest w jej posiadaniu wiele państw co stanowi zagrożenie dla pokoju, toteż trzeba to powstrzymać co jest jedynie kolejnym mitem by wywołać STRACH. Ich zręczność w wywoływaniu Strachu związanego z Bronią masowego rażenia nie będzie więcej akceptowana, ludzie zaczynają dostrzegać te straszne kłamstwa i nie pozwolą już sobie na stosowanie tego manewru.

Bądźcie świadomi, że kiedy Religie mówią o Bogu, musicie zapytać czy chodzi o Boga Miłości i Światła czy o Lucyfera, który widzi siebie jako Boga Zemsty, Piekła i Przekleństwa i jest używany do kontrolowania mas ??? Bóg jest Miłością, ISTOTĄ NAJWYŻSZĄ, która wzbudza Miłość i Współczucie we wszystkich Duszach szukających Pokoju i Prawdy. Wyścig Szczurów, jak jest to trafnie nazwane, będzie postrzegany jako taktyka utrzymania was ciągle zajętymi, by kontrolować was i sprawiać, abyście stale dążyli do większego bogactwa i pozycji, co wcale nie czyni was szczęśliwymi, gdyż jedynie Miłość może to zrobić. Przeanalizujcie swoje wartości, patrzcie na swoje życie, gdzie znajduje się Miłość na liście waszych priorytetów?

Nowy Porządek Świata ma Plany by tworzyć takie Obrazy Holograficzne na niebie, które spowodują, że ludzie uwierzą, że jest to wypełnienie dawnych przepowiedni. Będą chcieli ukazywać UFO i Latające Talerze, które nie są RZECZYWISTE. Będzie ujawniane sporo Prawdy światu, który nawet nie podejrzewa, że jest wciągany w WIELKIE KŁAMSTWO. Oni będą symulować, że chodzi o Boga miłosiernego, spełniającego dawne obietnice, kiedy faktycznie chodzi o Nowy Porządek Świata, Farsę i Omamienie na skalę masową. Będzie wydawać się to przekonywające i jak żywe, ale to będzie ANTYCHRYST, Wojna Galaktyk, kombinacja Hipnozy i Promieniowania Elektromagnetycznego na wielką skalę. W celu opanowania świata Oni pomyśleli o wszystkim w tym końcowym zamachu. Nie pozostaniemy niewzruszeni przyglądając się tym wydarzeniom, będziemy kierować i chronić wszystkich tych, którzy kroczą w Świetle. Kochana moja, może wydać się, że wygłaszam katastroficzne wizje, moją jedyną intencją jest chronić was i przestrzec przed tymi Złymi Zamiarami, abyście nie wystraszyli się opisanych zdarzeń. Mógłbym każdej Niedzieli pisać na temat cudów życia po życiu podczas gdy na Ziemi Ci, których kocham stawiają czoła takim strasznym zdarzeniom walcząc o swoje własne ocalenie i przetrwanie w tych Ciemnych Momentach. Jesteście już prawie na końcu czasów jakie znacie, przemiana spowoduje, że warto było przejść przez to wszystko, gdyż szybko zapomnicie złe momenty i będziecie cieszyć się pełnym połączeniem w Miłości i Harmonii.

Energia Męska z Masowym Ego straci całą moc, którą przez setki lat posługiwano się, zniknie przed ich oczami. Energia Kobieca jeszcze raz przejmie kontrolę, aby tworzyć Świat Pokojowy, gdzie wszyscy poznają Wolność i Pokój, gdzie będzie pożywienie i opieka dla wszystkich w krajach, które nigdy się nie dźwignęły i nie miały sposobności życia w innym systemie. Wolność, prawdziwa Wolność będzie normą. To jest przyszłość, którą tworzycie. Wasi przyjaciele z innych Planet są gotowi, by być obecnymi ze swoją zaawansowaną znajomością w każdej sferze życia, którą potrzebujecie ulepszyć, aby wszyscy doznali korzyści. Planeta Ziemia była utrzymywana w zacofaniu, wiadomości na temat innych Planet i ich Mieszkańców były utrzymane w tajemnicy ze strachu, że będziecie to chcieli badać, gdyż zawsze było wiadomo, że Istoty innych Planet odwiedzały Ziemię zostawiając w ciągu wieków obszerną ewidencję swoich wizyt. Spiskowcy Ciemności przejmowali Statki z innych Planet, wszystko było potajemnie utrzymywane. Nie chcą, abyście znali Prawdę, że Wszechświat jest zamieszkany, boją się, że straciliby panowanie. Niebawem będą musieli powrócić na Planetę skąd oryginalnie pochodzą, Ziemia już nie będzie więcej ich tolerować. Zawsze mówiłem, że Prawda was uczyni wolnymi, by podróżować do tych części waszego Świata, których nigdy nie pozwolono wam poznać oraz na inne Planety; wszystkie ograniczenia będą zniesione. Wszystko to co Spiskowcy stworzyli aby was kontrolować zostanie usunięte na zawsze. Nasze Światy zjednoczą się, Miłość będzie panować ponad wszystkim a wszyscy wy, którzy pracowaliście w pocie czoła, znosiliście ucisk i nadużycia stosowane w celu zmuszenia was do zejścia z waszej Drogi, doczekacie się realizacji swoich marzeń.

Tak, są ciężkie czasy, ale one nie będą już trwały długo. Zdajcie sobie sprawę z ważności pracy jaką wykonujecie. Twórzcie Miłość gdziekolwiek się znajdujecie, okazujcie Ją wszystkim, z kim się spotykacie. Dziękuję moja kochana za wszystko co robisz, by spełnić nasze marzenia. Twj na zawsze oddany , Monty.


Website: The Montague Keen Foundation
Tłumaczył: Ludmiła

< previous message | next message >


Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Montague Keen,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge