Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, October 28, 2011

SaLuSa, October 28, 2011 Thrive

Jak to lubicie określać „temperatura zdarzeń rośnie” i oznaki tego procesu mogą dostrzec wszyscy. Stary paradygmat rozpada się na waszych oczach a ci, którzy w dalszym ciągu starają się go utrzymać, żyją w strachu przed konsekwencjami. Ludzka moc objawia się na całym świecie i ciągle wzrasta. Nie jest to tylko przelotny epizod , lecz proces, którego celem jest wprowadzenie w życie trwałych zmian oraz wyparcie tego, co nie idzie już w parze z waszymi potrzebami. To działa, ponieważ jest niesione na fali potężnego światła, które obecnie spływa na Ziemię. Wasz czas właśnie nadszedł, Umiłowani; czas, w którym wasze wizje Nowego szybko się manifestują i już istnieją w wyższych wymiarach. Poziom Światła będzie stale wzrastał i nic nie może opóźnić ani powstrzymać tych przemian. Wraz ze spodziewanym wzrostem energii, który ma przyjść z dniem 11.11.11., nastąpi zdecydowane wzniesienie i nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać i obserwować skalę całego procesu. To, co się obecnie dzieje na świecie, powoduje powszechne pomieszanie, ponieważ grozi wywróceniem życia ludzi do góry nogami. Jednakże ci z was, którzy wiedzą, że to, co stare musi zostać wymiecione, są w stanie zrównoważyć energie tak, by nie dopuścić do totalnego chaosu.

Jesteście teraz potrzebni bardziej niż kiedykolwiek wcześniej i wielu z was przyszło na Ziemię tylko z tego konkretnego powodu. Wszyscy Pracownicy Światła mają swoje indywidualne zadania do wykonania i już teraz powinni być świadomi tego, kim są. Zadaniem jednych jest po prostu emitować Światło jak latarnia, podczas gdy inni są uzdrowicielami lub tymi, którzy są aktywnie zaangażowani w szerzenie Światła. Jeżeli nie odkryliście jeszcze swojego powołania, nieście radość i miłość, dokądkolwiek się udacie i pomagajcie innym wznosić się. Poza tym, bądźcie pewni, że z chwilą gdy uzyskacie wgląd w swój plan na przyszłość, pojawi się przed wami wiele możliwości, by się przysłużyć.

Czas ciągle przyspiesza i wielu z was nie może uwierzyć, że już zbliżacie się do końca tego roku. Oczywiście, witacie to z radością, jako że następne dwa miesiące mają być absolutnie wyjątkowe. Czymś, czego mogliście jeszcze nie zauważyć, jest fakt, że wyższe wibracje powodują spowolnienie procesu starzenia. Ulegnie on całkowitemu zatrzymaniu i z chwilą, gdy wasze komórki staną się krystaliczne, cały ten proces będzie mógł zostać odwrócony siłą waszych myśli. Nowe komórki będą miały wyższy poziom świadomości niż poprzednio i będą o wiele szybciej reagować na myśl. Już teraz na astralnych poziomach, do których dusze udają się po śmierci, mają one wystarczającą moc, by prezentować się wam, tak jak chcą być widziane. Jest to bezspornie przydatne w sytuacjach, gdy nowo przybyłe dusze mają się spotkać z tymi, którzy odeszli wiele lat wcześniej. Gdy się już wzniesiecie, nie dostąpicie więc w tym zakresie czegoś, co byłoby dla was kompletnie nowe.

Wiele spraw, do których jesteście teraz przyzwyczajeni, nie będzie już miało zastosowania z chwilą, gdy dostąpicie wzniesienia. I być może kwestią, w której doświadczycie najdalej idących zmian jest temat jedzenia. Ogromne połacie ziemi nie będą już dłużej zamieniane w pola uprawne i na pewnym poziomie będziecie używać replikatorów żywności, aby przemieniać je w to, czego będziecie chcieli. Nie będzie już potrzeby, by gwałcić i bezcześcić Ziemię w celu produkcji żywności, czy pozyskania paliw kopalnych. Zostanie ona przywrócona do swego pierwotnego stanu a wy staniecie się jej strażnikami. Nie będzie ona również wysypiskiem dla wszystkich waszych śmieci, jako że cokolwiek, co nie będzie już przez was używane, zostanie naprawione lub przemienione do użycia w innym celu. Zanieczyszczenie nie będzie miało miejsca, ponieważ żadne procesy nie będą go wytwarzały.

Krok po kroku, poznajecie Nową Ziemię i to, jak zmieni się wasze życie. Uświadomicie sobie, że wasze stare sposoby były raczej nieporadne i pogoń za zyskiem nic tu nie pomogła. W przyszłości wszyscy będą mieli wszystko, czego potrzebują i pieniądze nie będą miały nic do rzeczy. Wszyscy będziecie ze sobą współpracować dla wspólnego dobra i żadna dusza nie będzie miała niższych wibracji, jako że w wyższych królestwach takowe nie mają racji bytu. Tak więc, mentalność oparta na żądzy bogacenia się kosztem innych nie będzie obecna na tym poziomie świadomości. W erze przemysłu i mechanizacji, w której się aktualnie znajdujecie, hałas stanowi nie lada problem, prowadząc do chorób wywołanych przez stres. To znowu, nie będzie problemem w wyższym wymiarze, ponieważ proces produkcji będzie wykorzystywał zupełnie inne, nie powodujące hałasu, metody. Większość rzeczy będzie powoływana do istnienia za pomocą myśli. W niektórych wypadkach wymagane będzie zjednoczenie sił grupy ludzi dla zwiększenia mocy.

Wszystko, do czego wzywa się was w tym czasie, okaże się warte zachodu, gdy weźmiecie pod uwagę cuda, oczekujące na was w przyszłości. Zwracamy się głównie do tych z was, których przeznaczeniem jest Wzniesienie, jednakże nie jest ono życzeniem każdego człowieka o wyższych wibracjach. Jak już wcześniej mówiliśmy, niektórzy z was zostaną rozpoznani przez swoje kosmiczne rodziny i odkryją, że ich przeznaczeniem po wypełnieniu ziemskiego zadania , jest powrót na planetę, która jest ich prawdziwym domem. Wiele różnych cywilizacji czeka na to, by móc czerpać i uczyć się z waszych doświadczeń, tak wielkim jest to czego dokonaliście. Być może teraz zrozumiecie, dlaczego jesteście dla nich tacy ważni. Nie każda dusza będzie miała za sobą doświadczenie wkroczenia w dualizm albo nie każda dusza sobie takiego doświadczenia życzy. Jesteście naprawdę nadzwyczaj wyjątkowymi duszami, które mają tyle do zaoferowania innym.

Gdy cykl ten dobiega końca, bądźcie świadomi, że odgrywaliście swoje życia po obu stronach dualności, co jest postrzegane jako konieczne doświadczenia w celu zrównoważenia obu energii. Być może wam już się to udało, ale nie pozwólcie swojemu umysłowi wynosić się nad tych, którzy są Ciemni. Bądźcie współczujący i miejcie na uwadze fakt, że pozostają oni w dalszym ciągu iskierkami Światła i Miłości i mogą z powodzeniem powrócić do Światła. W rzeczywistości, jako ze upadli oni niżej niż pozostałe dusze, w swoim czasie będą wspaniałymi przewoźnikami światła. Nie możecie znać ich karmy, więc okażcie im zrozumienie w tym punkcie waszej historii.

Nie jesteście karani za swoje „grzechy”, lecz dokonujecie zadośćuczynień, tak by w pełni zrozumieć wpływ, jaki wasze działania wywołują na inne dusze. Może to być bardzo głębokie i bolesne, ale jest to jedyny sposób abyście przerobili swoje lekcje. Wszyscy mieliście do pewnego stopnia takie doświadczenia, tak więc teraz rozumiecie, dlaczego jest takie ważne, abyście pozostali nie-oceniający względem innych dusz. Proszę, róbcie wszystko, co w waszej mocy, by wybaczać krzywdy, których osobiście doświadczyliście i proszę nie dokarmiajcie energii nienawiści, jako że wgryzie się ona w wasze ciała i będzie powodować choroby. Będzie was również powstrzymywało przed wzrastaniem jako że takie energie nie mają wstępu do wyższych wymiarów.

Jam Jest Salusa z Syriusza i to jest wszystko, co miałem wam dzisiaj do przekazania, więc skoncentrujcie się na waszym Świetle i Miłości a wszystko będzie dobrze.

Dziękuję SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tłumaczenie: Emilka


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to subscribe to Mike Quinsey's mailing list and receive his channelings directly, you can do this here (make sure you use the second form, the first is from Nancy Tate).

SaLuSa is also channeled by Laura Tyco. Translations of her channelings are published on our sister site Despertando.Me.


Thrive

First Contact Radio

Every Monday night from 8 to 8:55 pm
channelings and related matters are being discussed on First Contact Radio.
The show is hosted by Dutch lightworker Maarten Horst and is presented in English.
You can support the show and take a subscription to the rich archives of BBS Radio here.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge