Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, April 11, 2012

SaLuSa, April 11, 2012

Czym szerzej rozprzestrzenia się słowo o zmianach, tym więcej z was oczekuje z wielką niecierpliwością na pierwsze potwierdzenia przez media. Również w miarę jak szczegóły o czynach naszych sojuszników i Galaktycznej Federacji zostają ujawniane, coraz więcej z was utrzymuje mocną wiarę co do wyniku tych zmian. W końcu stało się ewidentnie oczywiste, że o ile pewne zmiany nie będą miały miejsca, Ludzie coraz bardziej tonęliby w bagnie i ostatecznie odeszliby w niepamięć. Zmiany te są przyśpieszane przez naszą interwencję i przez intencję zapewniającą, że Boskie polecenia są wypełniane, co doprowadzi do waszego uwolnienia od Ciemnych. Pozostaje tylko aresztować tych, którzy sprawują największą władzę tak, aby Iluminaci nie mogli już dłużej funkcjonować jako jeden zespół.

Wszystko jest ustawione w pozycji dla przeprowadzenia całej serii wydarzeń, które będą następowały tak szybko, że będzie wam trudno za nimi nadążyć. To czego pragniemy dokonać to należycie informować wasze szerokie rzesze, aby nie doszło do żadnego nieporozumienia co do naszych intencji. Niektórzy ludzie z religijnymi pragnieniami i oczekiwaniami nie zaakceptują nas, gdyż będą postrzegali nasze przybycie jako coś innego niż to, co zostało im powiedziane. Rzeczywiście, niektórym z nich dano do zrozumienia, że jesteśmy w sojuszu z diabłem. Pragniemy rozwiać te wątpliwości i odczucia, gdyż jesteśmy kochającymi Boga i służącymi wam, w celu wyprowadzenia was z niewoli.

Dopuszczamy tolerancje na wasze odmienne przekonania, lecz ostatecznie będą tylko dwie linie czasowe. Jedna z nich, będzie linią Wzniesienia, kiedy staniecie się bardziej boscy, a druga będzie kontynuacją tego, co już doświadczacie. Będziemy wykorzystywali każdą okazję, aby prawda o waszej przyszłości stała się znana, i której nie można zmienić poza tym, że wszyscy macie wybór. Nie wywieramy żadnego nacisku na żadną duszę, lecz będziemy dostarczali dowody naszej misji i będą one wspierane przez Mistrzów na Ziemi i poza nią. Tak wiele zostało przekazane wam jako prawda, jednak wiele zostało zniekształcone z premedytacją lub jest całkowitym fałszem, więc wyrządzone szkody będą musiały być naprawione. W przeszłości byliście posłuszni swoim ciemnym panom nie zdając sobie sprawy z ich diabolicznych intencji. Jednakże, teraz wkroczyliście w etap wydźwigania się i z ciągle rosnącym poziomem świadomości jesteście w stanie bardziej odróżniać pewne kwestie. Prawda będzie niosła ze sobą energię, która zidentyfikuje ją jako taką i będzie ona współdziałać z waszą intuicją, która jest waszym najbardziej niezawodnym przyjacielem.

Naturalnie, będziecie też chcieli dowodu naszych wypowiedzi na temat waszej historii. To nie stanowi dla nas żadnego problemu, gdyż pokażemy wam wszystkie stosowne dowody, także te trzymane w archiwach Akaszy ( ang. Akashic Records), jeśli będzie taka potrzeba. Wszystko co kiedykolwiek wydarzyło się może być ponownie przywołane, włącznie z np. Wielkim Potopem i podobnymi, znaczącymi wydarzeniami historycznymi. Historia Arki Noego jest wspaniałą opowieścią owianą otoczką mistycyzmu, lecz my sprostujemy jej prawdziwość. Jest wiele takich przykładów i przygotowaliśmy już nasze kursy instruktażowe. Jesteśmy zdecydowanie podekscytowani perspektywą możliwości kontaktowania się z wami na takich poziomach.

Dopóki nie będziemy mogli otwarcie kontaktować się i rozmawiać z wami, najlepiej, abyscie prowadzili swoje życie jak zwykle, bez rozproszeń o tym, czego od nas oczekujecie. Pozwólcie temu pojawiać się naturalnie w swoim własnym, odpowiednim czasie, wiedząc, że wasza przyszłość jest już zapewniona. Oczywiście, chcecie wiedzieć więcej o Wzniesieniu i w czasie, który wam pozostał będziecie dobrze poinformowani o tym, co będziecie musieli robić. Zasadniczo jest to przyjęcie stanowiska, gdzie możecie pozostać spokojni podczas, gdy wiele aktywności będzie odbywać się wokół was. Wy, pracownicy Światła jesteście naszym fundamentem na Ziemi i jesteście najważniejsi dla naszej pracy. Podążajcie za głosem swojego serca, a poczujecie bezpieczeństwo i opanowanie niezależnie od tego, co będzie się wokół was działo. Najlepsze jest przed wami i z aresztowaniami Ciemnych, wszelkie uporczywe ingerencje będą wstrzymane.

Pamiętajcie Kochani, że cała Ziemia również reaguje na napływy wyższych energii. Matka Ziemia pragnie, aby ostatecznie pozbyć się niskich energii, które powodowały jej smutek i ból. Do tej pory nie było żadnego powodu do przeprowadzania oczyszczania w sposób, który spowodowałby katastroficzne konsekwencje i nie przewidujemy, że coś będzie musiało się tutaj zmienić. Jednakże, Matka Ziemia nieustannie zmienia się i dostosowuje do nowych energii docierających do niej. Z tego też powodu będą miały miejsce pewne następstwa, ale my będziemy bacznie obserwować tego typu wydarzenia. Możemy pomóc zminimalizować ich wpływ na was tak, jak to robiliśmy do tej pory przez bardzo długi czas.

Jesteście tak blisko doświadczenia rezultatów naszych działań i za niedługi czas aktualności pojawią się w waszych mediach. To w rzeczywistości już się rozpoczęło, lecz tylko w małym stopniu, natomiast w efekcie końcowym pragniemy ujrzeć to w skali globalnej. W bliskiej przyszłości przyczynimy się, aby ten postęp posunął się w tym kierunku i będziemy bezpośrednio zaangażowani w stworzeniu naszych własnych metod przekazywania wam wiadomości. Chcemy, żebyście korzystali z używania nowych technologii tak szybko jak to możliwe i abyście ugruntowali się na drodze do nowej egzystencji, która będzie zgodna z waszym wyniesieniem do wyższych wymiarów. Jesteście już gotowi, aby wykonać ten skok i zostaliście zapoznani z koncepcjami, więc łatwo w nie wejdziecie.

Fakt, że czas ciągle przyśpiesza jest łatwy do odnotowania przez większość z was i jest całkiem jasne, że coś poważniejszego nadciąga. Oczywiście, większość z was, którzy czytacie te wiadomości, jest doskonale świadoma tego powodów. Pozostawiacie za sobą te stare wibracje, gdyż nie są one już odpowiednie dla nadchodzących Istot Galaktycznych, którymi właśnie się stajecie. Od momentu Ciemnych Wieków, kiedy to przezwyciężyliście najbardziej wyzywające warunki, wasze Światło wciąż błyszczało. Nie tylko to, lecz również odpowiedzieliście w taki sposób, który przeniósł was poza zdolności Ciemnych do dalszego kontrolowania was. Wołaliście bardzo głośno o wolność i podjęliście kroki, które doprowadziły was do niej. Nie można was dłużej utrzymywać w niewoli, chyba że sami na to pozwolicie.

Jestem SaLuSa z Syriusza i za każdym razem, gdy zostawiam wam wiadomość, wiem, że jest mile widziana i pomaga wam przetrwać do momentu, kiedy ostatecznie ujrzycie wyniki naszej działalności. Nasi sojusznicy są blisko zakończenia ich misji i z tym nie zajmie długo zanim sytuacja na Ziemi stanie się odpowiednia dla Ujawnienia. Bądźcie pewni, że jesteśmy gotowi na to wydarzenie i zrealizujemy je przy najbliższej okazji. Dziękuję za cierpliwość i niech Bóg błogosławi was wszystkich.

Dziękuję SaLuSa
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczyli Sławek i Viola, edycja Krystal


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge