Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Polski > Mike Quinsey - SaLuSa, April 6, 2012

SaLuSa, April 6, 2012

To tylko kwestia krótkiego czasu, zanim dostaniecie mocny dowód na to co już się rozpoczęło i dowiecie się o usunięciu tych, którzy spowodowali niedolę i dług w tak masywnych proporcjach. To stało się przez zbrodnicze działania i żaden kraj nie uniknął reperkusji. Wpływy rozciągają się, ale kluczowa decyzja już została podjęta, by usunąć cały dług, usunie problem i finansowe sprawy wrócą do stabilnego i trwałego stanu. To jest masywny problem ale różne fundusze i re-dystrybucja bogactwa zmienią okoliczności wokół. W wielu przypadkach pieniądze fałszywie uzyskane będą zwrócone, żeby sprawiedliwość i wasze prawa zostały przestrzeżone. To ładnie przygotuje wszystko, żebyście zaczęli doświadczać społeczeństwa, które jest prowadzone z należnym szacunkiem do waszych suwerennych praw. To również spowoduje, ze ludzie będą szczęśliwsi i pomoże wznieść wibracje i nadzieję, gdy zbliżacie się do Wzniesienia.

Tymczasem powinniście, tam gdzie to możliwe, przygotowywać się na pewne nieuniknione wstrząsy i podchodzić do tego z rezerwą jako, że to będzie całkowicie krótkotrwałe. Plany, by szybko wprowadzić w życie zmiany są opanowane i wiele krajów jest zaangażowanych i popiera naszych sojuszników. To spowoduje, że będą bardziej zjednoczeni we współpracy i będą mieli zaufanie, którego niestety brakuje z powodu działalności Ciemnych przez tysiąclecia czasu. Ludzie normalnie nie mają żadnych takich problemów, ale ich umysły zostały zatrute przez propagandę i ukartowane sytuacje, by nastawiać ich wrogo wobec siebie. Czym szybciej wraz z Mistrzami przyniesiemy wiadomość, że wy Wszyscy jesteście Jednym, tym szybciej te bariery z powodu rasy lub religii wyparują. Dwoistość celowo umieściła was w wyzywającej sytuacji, by przyspieszyć wasz duchowy rozwój i doświadczenia, przez które przeszliście pozwoliły wam uzmysłowić sobie, że jesteście jedną Rasą Ludzką i razem ze sobą związaną.

W końcu osiągniecie poziomy świadomości, tak że będziecie dosłownie wiedzieli wszystko, co pragniecie, przez podłączenie się do Uniwersalnego basenu wiedzy. Będziecie tak potężni, że będziecie w stanie tworzyć przez czystą myśl i kiedy wzrośniecie jeszcze bardziej, osiągniecie poziomy, które są pokrewne do bycia jednym z Bogów. Jednakże ta możliwość jest długą drogą w przyszłość, ale powinniście być świadomi zdumiewającego potencjału, który macie. Jako zbiorowa świadomość na Ziemi utworzyliście waszą rzeczywistość, ale za panowania ciemnych to nigdy nie zostało dopuszczone, byście w pełni rozwinęli się. Przy całkowitej wolności, która była waszym prawem i bez przeszkód, na pewno rozwinęlibyście się znacznie więcej niż teraz. Jako jednostki niektórzy z was stali się całkiem biegli i odnieśli sukces w różnych uzdrawiających metodach, a jednak każda dusza ma potencjał dla robienia tego samego. Często jest to brak wiary albo cierpliwości, by poświęcić odpowiednią ilość czasu, by rozwinąć swoje umiejętności. To jest najbardziej naturalna umiejętność i zaiste w przyszłości zrozumiecie, że ta energia jest alfą i omegą wszystkiego, co istnieje, manifestująca się w jej różnych częstotliwościach.

Stopniowo zaczynacie się otwierać do waszych prawdziwych potencjałów, żebyście mogli przystosować się do zmian, które zaprowadzą was do pełnej świadomości. Z waszymi nowymi krystalicznymi ciałami będziecie w stanie wchodzić do wyższych wymiarów, rozpoczynając całkowicie nowe doświadczenia o Galaktycznych proporcjach. Na Ziemi dusze o podobnej wibracji zwykle przyciągają się jedna do drugiej i czują się dobrze i spokojnie w swoim towarzystwie i kiedy się wzniesiecie to będzie nawet potężniejsze uczucie, kiedy będziecie w grupach i będziecie pracować razem jako jedno na poziomie świadomości. Zauważyliście, że bardzo często źródło w przekazanych wiadomościach, jest grupą dusz tworzącą pojedynczą energię.

Dlatego, że zwykle nie macie żadnych wspomnień z poprzednich żyć, jesteście niezdolni, by dokonać porównania, co zapewnia wam skupienie się na obecnym i nie jesteście rozpraszani. To jest też powód, dlaczego ogólnie ujmując, niewielu z was pamięta swój pobyt poza ciałem, szczególnie kiedy kiedy fizyczne ciało jest w pozycji do odpoczynku. To jest czas, kiedy często grawitujecie w stronę Astralnych Królestw i spotykacie się z przyjaciółmi i krewnymi. Możecie wrócić z mglistymi wspomnieniami albo czuć, że mieliście żywe sny i czasami budzicie się z rozwiązaniem w umyśle problemu, z którym poszliście spać. To wszystko zdarza się, ponieważ możecie spotkać właściwych ludzi, którzy mogą wam pomóc. Czasami oni są ludźmi, z którymi macie spory i w subtelnych wibracjach wyższego Astralu niższe są tłumione i rozwiązanie może przyjaźnie zostać znalezione. To jest też powód tego, że kiedy straciliście kogoś bliskiego, możecie mieć pozytywne przeczucie, że on jest nadal w pobliżu.

Im więcej uczycie się o potencjale życia poza Ziemią, tym więcej rozumiecie jak ograniczeni teraz jesteście, i że każdy wysiłek, który wkładacie, by się wznosić jest całkowicie wart zachodu. Po tym, czego nauczyliście się o wyższych wymiarach, to musi robić wrażenie bardzo cudownego celu do osiągnięcia i przerwania kręgu odrodzeń. Słoneczny cykl kończy się teraz wraz z jedną z setek życiowych okazji, aby porzucić go w masowym Wzniesieniu z całym wsparciem, którego potrzebujecie. Bądźcie pewni, że jeśli stale wysyłacie sygnał, że to jest to czego chcecie, będziecie otrzymywali specjalną uwagę, aby pomóc wam w osiągnięciu tego celu. Bóg nie chce, byście bez końca byli przykuci przez niższą energię, jednak to jest w dużej mierze zależne od was, by podjąć swoją własną decyzję odnośnie tego kiedy chcecie poczynić kroki.

Stawanie się świadomymi, że jesteście czymś więcej niż wasze fizyczne ciała jest momentem przebudzenia i normalnie sprowadza do autorefleksji w staraniach, by dowiedzieć się czym lub kim naprawdę jesteście. Kiedy odkryjecie, że to życie jest nieskończone, to każde jedno przyjmuje większe znaczenie, ponieważ zrozumiecie, że nie macie tylko jednej okazji, by zostawić swój ślad. Wtedy miejmy nadzieję, ze zrozumiecie, że celem życia jest ewolucja i znalezienie źródła całego życia. To przedsięwzięcie może zaprowadzić was w różne miejsca, aż po poszukiwaniu Boga na zewnątrz, znajdziecie Boga wewnątrz. Zamiast potrzeby bycia prowadzonymi, nagle zrozumiecie, że cała wiedza jest wewnątrz. Jednakże, to może być pomocne, by ktoś wskazał drogę i poruszanie się w kręgach dusz o podobnych upodobaniach jest jak najbardziej produktywne.

Jestem SaLuSa z Syriusza i cieszę się tymi okazjami, by "rozmawiać" z wami przez przekazy. Weźcie z nich wszystko to, co z wami rezonuje i to jest wszystko o co mogę was prosić. Galaktyczna Federacja przesyła swoją miłość dla was wszystkich i życzy tym z was, którzy świętują Wielkanoc szczęścia i spełnienia w tym czasie.

Dziękuję SaLuSa,
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Przetłumaczył: Marcin


Drodzy Czytelnicy,

Tymczasowo nie jesteśmy w stanie udostępnić Wam tych tłumaczeń. Gdyby ktoś z Was zechciał przetłumaczyć je na język Polski, prosimy o kontakt luisavasconcellos@hotmail.com lub info@galacticchannelings.com

Z góry dziękujemyOgólnoświatowa Wizualizacja w kierunku Przełomu - Przyłącz się teraz!
Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge