Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Alfas Zvaigžņu kuģis, January 26, 2010

Alfas Zvaigžņu kuģis, January 26, 2010

Mākslinieka iespaidu Alfa kuģu

Sveicieni no Alfas Zvaigžņu kuģis!

Daudz runāts un rakstīts par dažu cilvēku spējām kontaktēties ar mirušiem cilvēkiem, būtnēm, kas nāk no zvaigznēm (kā mēs), vai tādām cēlām būtnēm kā eņģeļi un sargeņģeļi. Jūsu vidū daudzi vīrieši un sievietes ir attīstījuši šādas spējas, vai nu tieši šajā dzīvē vai daudzu dzīvju laikos. Pēdējā gadījumā, cilvēkam šīm spējām bija jābūt jau kopš bērnības, turpretim pirmajā gadījumā cilvēks tās ir izveidojis jau pieaugušā vecumā ar attiecīgiem, noteiktiem un garīgi orientētiem vingrinājumiem.

Diemžēl daudzas šādas personas lieto šīs latentās spējas ar nepareizu nolūku, vai nu kaitējot citiem- ko sauc par “melno maģiju”, vai arī ar savas izdomas palīdzību, izmantojot cilvēku vientiesību, piemāna un izvelk no tiem lielas naudas summas; tas ir, apkrāpj tos. Jebkurā gadījumā par to parūpēsies Karmas likums, atņemot tiem spēku, tās spējas, kas tika piešķirtas kā dāvana, kā balva, kā dabas dota spēja, ko tie nav spējuši pielietot visu augstākajam labumam. Daudzi no tiem, par nožēlošanu, nespēj pieņemt faktu, ka zaudējuši “zelta dzīslu” un turpina blefot it kā tiem joprojām piemistu šīs spējas, tā, ka beigu beigās, tie kļūst par “krāpniekiem” un “blēžiem”. Un tas ir tāpēc, ka likums pilnīgi skaidri saka: “Jo vairāk saņem, jo lielāka būs tava atbildība, un tev būs jālieto tas, ko esi svētīts saņemt, vislielākajam labumam”. Tas ir universāls princips, mīļie bērni, kas visiem, kam piemīt kādas īpašas spējas, kam ir kas tāds, kas tos atšķir no lielākā vairuma, ir jāpatur prātā.

Tagad, pat to vidū, kuri lieto savas īpašās dotības pareizi un piemēroti, tādas kā mēdija spējas, gaišredzību, gaišdzirdību vai sākotnējo telepātiju, kas vēl nav tik pilnīgi attīstīta kā mūsējā, un pat ļoti apzinās savu īpašo dāvanu, pat tiem cilvēkiem ir jāiziet caur izliktiem slazdiem, grūtiem pārbaudījumiem, tādiem kā- augstprātība, iedomība un lepnums.

Tas ir tas iemesls, kāpēc mums ir tik grūti atrast dvēseles, kurām nav šādu vājību un, kuras ir gatavas-- kurām nav vēlmes izcelties, ne arī vēlme pelnīt-- veltīt laiku kontaktam ar mums, kas būtu rezultatīvi, apvienojoties ar citiem priekšnosacījumiem un palīdzot arvien vairāk cilvēkiem uz šīs brīnišķīgās planētas sasniegt patiesību, kas pārāk ilgu laiku slēpta un grozīta.

Ka jau esam teikuši kādā citā gadījumā, tie cilvēki, kas veltījuši sevi Dievišķajam Plānam un Viņa ieceru manifestēšanai šajā fiziskajā un materiālajā plānā, ar vienkāršību un pazemīgu attieksmi, bez ārišķībām vai publicitātes savā rīcībā, bez vēlmes saņemt atalgojumu par viņu liktenīgo palīdzību šajā sakarībā, tādas personas mums ir vērtīgākas par zeltu, dimantiem un dārgakmeņiem. Un viņu palīdzība un sadarbība ar mums ir tik svarīga un brīnišķa, ka mums trūkst vārdu, lai pateiktos tiem par mīlošo sadarbību, kas daudzas reizes tiek veikta klusumā un citām cilvēkbūtnēm to nemaz nezinot.

Bet tie ir zināmi un labi ieredzēti mūsu vidū, mēs zinām jūsu ikviena spējas, lūdzu, ticiet man, kas es saku- mēs jūs pazīstam labāk nekā jūs paši sevi. Mēs zinām jūsu vājības un trūkumus? Jā. Ka mēs zinām par jūsu spējām un veidu kā jūs varat vislabāk mums palīdzēt? Arī to.

Ļaujiet man beigt šīsdienas vēstījumu dodot visiem jums padomu, kas var jums palīdzēt būt laimīgākiem un ciest mazāk nekā jūs “gribat” ciest (ievērojiet, es teicu, “gribat” ciest). Neņemiet dzīvi tik nopietni, tik daudz nesatraucieties par katru sīkumu, kas parādās jūsu dzīvē, vairāk priecājieties par mazajām lietām, ejiet ārā, esiet kontaktā ar dabu, uzturieties mazāk pilsētās, smaidiet vairāk, sūdzieties mazāk, un pievērsiet uzmanību tam skaistumam, kas jums apkārt!

Vai izdarīsiet to? Mēģiniet, un tad vēlāk atskatieties sevī dienas noslēgumā un pirms gulēt iešanas, vai šī attieksme jums palīdzējusi kļūt laimīgākiem un justies mazāk nelaimīgiem par muļķīgām lietām. Apskatieties uz sevi spogulī, pavaikstieties, pasmaidiet, jā, pasmejieties par sevi! Pastrādājiet tā, esiet laimīgāki un padariet pasauli par daudz pozitīvāku vietu, daudz mirdzošāku un daudz garīgāku.

Esiet laimīgi, esiet laimīgi.

Miers un Mīlestība.

Channeler: Cristian
Dear friends,

Alfa Starship have started transmitting messages through Cristian since January 2010.

Our brothers and sisters of outer space would become very joyful if their messages can be translated in as many languages as possible.

If you resonate with their messages which are published here and are able to translate to any language or know someone who would be able to do it, please send an e-mail to keeluad@gmail.com.

We are already translating in English, Spanish, Portuguese and Dutch, but any assistance in translating them into any of these and other languages is welcome.

Thank you.

Light and Love,

Adriano.

Would you like to ask a question to our brothers in Alfa Ship? Please send it to us and if we find it appropriate, we'll add it to our Question Corner! We can't guarantee that they will answer your question, but we know that they monitor us, so there's a good chance that they will at least read it.

Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Alfa Ship,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge