Home Čenelings? Par mūsu vēstītājiem Par mums Contact


Home > Latviešu > Mike Quinsey - SaLuSa, August 27, 2010

SaLuSa, August 27, 2010

Mēs esam kopā ar jums, lai virzītu jūs, un esam tikai viens no daudzajiem avotiem. Pavadot jūs uz Augšāmcelšanos, mums ir jābūt pārliecinātiem, ka to sasniegsit. Tādējādi mūsu loma ir divējāda- apgaismot jūs par gaidāmo un sagatavot tam. Ļoti daudziem cilvēkiem piemīt stīvi uzskati, tie tikpat kā nepieņem jaunas idejas, bet mēs zinām, ja vien tiekat iepazīstināti ar patiesību, tad tā jūs ietekmē. Te runa iet par tiem vēstījumiem, kas konfliktē ar jūsu priekšstatiem un sapratni un tāpēc izsauc apmulsumu. Jau esam teikuši, ka visos tādos šaubu gadījumos, ieejiet sevī, ieklausieties sevī. Kad jums saka, ka visas zināšanas ir iekšienē, tad tas ir tāpēc, ka augstākā līmenī jūs esat visa tā, ko esat iemācījušies, pilnīgs apkopojums. Grūtības sagādā spējas atšķirt- izšķirt starp jūsu Augstāko Es un jūsu ego, kas kontrolē ikdienas dzīvi. Tieši tāpēc mēs ļoti iesakām atrast laiku klusajiem brīžiem, kad varat ieiet sevī.

Lielāka sapratne sasniedzama tad, kad saglabājat atvērtu prātu un cienāt tos avotus, kas jums ir pieņemami. Jūs varat arī pilnīgi visam nepiekrist, bet vismaz atlieciet malā vēlākai iespējai izzināt. Tā kā esat patiesības meklētāji, tad zināt, ka informācija šķiet pati atnāk pie jums un piepilda vai aizpilda tos tukšos laukumiņus, kas pabeidz kopējo attēlu. Tā strādā Pievilkšanas Likums un pierāda tikai to- uz ko koncentrējaties, tas jūs sameklē. Sākumā jūs nebijāt fiziskais ķermenis, tāpēc nemaz nav jābrīnās, ka tagad nespējat noskaņoties uz savu Augstāko Es. Tāpēc, ka Augstākais Es eksistē daudz augstāku vibrāciju līmenī nekā jūs normāli lietojat. Tāpēc jums vispirms ir sevi jāsagatavo šim kontaktam.

Pēdējos laikos, kad pār Zemi nepārtraukti tiek lieta Gaisma, būsiet pamanījuši, ka jūsu apziņas līmeņi paaugstinās. Kopā ar apziņas līmeņu paplašināšanos tuvojas spējas komunicēt ar jūsu Augstāko Es tikai jau ar vēlmes palīdzību, un mēs zinām, ka daudzi sevī ir attīstījuši šo saiti. Un paradokss te ir sekojošs- kaut arī mēs runājam „par augstākiem vibrāciju līmeņiem”, kas saistīti ar Augstāko Es, tad tas neatrodas vis ārpus jums, bet gan iekšā. Jūs esat kompleksa Būtne, daudzu dažādu aspektu Būtne un eksistējat vienlaicīgi daudzos dažādos līmeņos. Šīs zināšanas gaida jūs nākotnē, kad būsiet pacēluši savu apziņu jau lielākā sapratnē. Tomēr jau tagad der to paturēt prātā, tad būsiet daļēji jau gatavi nākotnē.

Pēc tam, kad mūsu klātbūtne tiks izziņota, jūs tiksiet appludināti ar informāciju, kas agrāk tikusi jums liegta. Un kādu laiku, iespējams, būs arī pagrūti tai izsekot, tāpēc arī lūdzam saglabāt atvērtu prātu. Palikuši pavisam nedaudzi cilvēki, kuri nezina par mūsu kuģiem vai noliedz to eksistenci. Tāpēc mūsu eksistences apstiprinājums diez vai būs šoks. Visticamāk, ka šī reakcija nāks kopā ar apjausmu par to kā esat izmantoti no tumšo puses, lai sasniegtu viņu pasaules kontroles kārtību. Jūs uzticējāt sevi un savas dzīves to rokās, kuriem būtu bijis jādarbojas jūsu interesēs. Bet jūs atskārtīsiet, ka tie darbojušies tikai lai jūs paverdzinātu un radījuši velnišķīgus plānus. Šie atklājumi uztrauc vainīgos (atbildīgos par notiekošo) un lai arī patiesība sasniedz publisko lauku, tā ir daudz tālejošāka nekā iespējams, spējat iedomāties.

Līdz visā pilnībā nesapratīsiet patiesību par sevi un savu vēsturi, jūs paliksiet apmulsuši. Uzzinot patiesību, pamazām arī atbrīvosieties no kontroles, kas uzlikta jūsu brīvībai. Kopā ar dziļāku sapratni par to, kas patiesībā esat, jūs strauji atvērsiet jūsu apziņu. Jums tiks noņemti sapratnes šķēršļi un dota katra iespēja mācīties patiesību no mums un citām Būtnēm, kas atrodas jūsu vidū. Tas viss ir tā ieplānots un uz laiku tas būs pat „patīkams brauciens”. Zemi pārņems atvieglojums un visu piesūcinās jauna enerģija, atnesot Mīlestību un Gaismu.

Lai arī Augšāmcelšanās ir šobrīd notiekošs process, tas netiek nevienam uzspiests. Dievs neatņems jūsu brīvo gribu izvēlēties jūsu paša ceļu, un eksistē arī citas iespējas. Un tā, tie, kuri nebūs gatavi Augšāmcelšanai, ies citu ceļu, lai turpinātu gūt pieredzi atbilstoši savām izvēlēm. Daudzi paliks šajā dimensijā, bet ne šajā Visumā, jo šis Visums kā tāds visā kopumā paceļas. Jūsu dvēseles ceļojums ir izdomāts lineāros nosacījumos, bet patiesībā viss notiek Tagad. Tāpēc viegli varat pārslēgties no viena ceļa uz citu, bet tikai tajā pašā vibrāciju līmenī. Nav tādas dvēseles, kas būtu zaudēta vai tās liktenis būtu palikt zemākajās dimensijās, jo evolūcija ir nepārtraukts process.

Ļoti rūpīgi tiek gatavota jūsu pilnas atmiņas atjaunošana, jūs pamazām iepazīstaties ar skolotājiem, kas ieradušies uz Zemes no Gaismas pasaulēm. Enerģijām nākot uz Zemi, pakāpeniski pieaug jūsu garīgā atmoda. Pat visslēgtākos prātus ir sākušas pārņemt jaunās enerģijas, jo tās nāk kopā ar mīlošu un saprotošu attieksmi. Augstākajos līmeņos nekritizē un netiesā, mēs redzam tikai skaistas dvēseles, kas iet savu ceļu atpakaļ Gaismā. Mērķis atrasties dualitātē- ir augt iegūstot pieredzi, tāpēc jūs katrs izejat un veicat savas izvēles, kas atšķiras vienam no otra. Jūs atbildat par notiekošo jūsu dzīvēs, par jūsu rīcību, bet reiz karmiski attīrīti, vairs neeksistē savstarpēji aizvainojumi. Atcerieties, ka pieredze tiek gūta kopā ar tām dvēselēm, kuras ir piekritušas izspēlēt kopā ar jums šīs attiecīgās lomas. Kādam ir jāuzņemas arī tumšās puses daļa, un ticiet, mīļie- jūs visi esat darbojušies abās pusēs.

Es esmu SaLuSa no Sīriusa un varu teikt, ka Galaktiskā Federācija rada spiedienu, lai tiktu veikts paziņojums. Mūsu sabiedrotie ir arī īpaši svarīgus amatus ieņemošas amatpersonas, kuri veicina šī procesa paātrināšanos. Patiesības diena tuvojas, tā savu pamatu ieliek, atbilstošā šim monumentālajam gadījumam, visa sagatavošanā. Ļoti svarīgas ir arī izmaiņas valdībās, pavisam drīz pie varas esošie sastapsies ar saviem pārbaudījumiem. Mēs zinām, ka pašreiz, kamēr gaidāt, tiek pārbaudīta jūsu pacietība, bet tie, kas pārzina un pārskata jūsu nākotni, tie ir radījuši plānus un šie plāni ir saskaņoti ar augstākajiem spēkiem. Kā vienmēr, visbūtiskākais ir īstais brīdis un mēs ļoti labi zināsim, kad mums, no mūsu puses sākt virzību uz priekšu. Nākotne ir mūsu rokās un jūsu Augšāmcelšanās ir nodrošināta.

Paldies SaLuSa.
Mike Quinsey.
Website: Tree of the Golden Light
Tulkotājs: Mara


Would you like to comment on this message? Send us an e-mail! If we find it appropriate, we will place it under this message.
If you would like to receive an e-mail from us when there's a new message from Mike Quinsey,
please let us know and we'll add you to our mailing list.


Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge