Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > Hebrew > Wanderer of the skies - October 26, 2012

October 26, 2012

מסר של הנודד בשמיים (Wanderer of the Skies) מיום 26 באוקטובר 2012

ברכות מהפדרציה:

היום, אנו מתחילים את תיאור האירועים אשר הובילו הפעם למקום זה, עכשיו. אנו כאן ותמיד מנחים אתכם בזמנים אלה. אתם ציפיתם לבאות כפי שהייתם צריכים.  הזמן מתקרב לבלתי נמנע. יש הרבה מה לעשות בעולמכם וכה מעט זמן לעשות זאת בו.

כול הפלנטה נבלעה בשדה פלסמה אשר לאחרונה הופעל ופועל כדי לשמור את הצורות הגבוהות ביותר של אנרגית רטט תוך מתן אפשרות לרטטים אפלים יותר כבדים יותר ונמוכים יותר לעזוב ללא הפרעה. ברגע שהם יוצאים, אין הם יכולים לחזור. זוהי ההתחלה של השלב האחרון של טיהור הפלנטה שלכם.  עיכוב יחיד שמנע את זה מלהתרחש מוקדם יותר, נגרם בשל תחנת החלל שלכם אשר היתה במסלול יותר מדי קרוב מכדי להיות לא מושפע מהפעילות של שדה זה. הושג הסכם להעביר מסלול זה, כך שהרשת תיהפך למבצעית ללא השפעה שלילית לבני אדם.

כשאנרגיה זו הופכת להיות פעילה, אתם תוכלו למצוא פחות ופחות השפעה של האילומינאטי על עניינכם היומיומיים. בתחילה, אין זה ניתן לגילוי על ידי הציבור, בסופו של דבר מישהו "יבדוק את המים"[1]   בפעולה שידוע שתהיה כנגד דרכי האילומינטי, ובעשותו זאת, לא ימצא התנגדות אשר אחרת היתה צפויה. זה יעודד יותר להמשיך "לדחוף את המעטפה"[2] עד שיתברר שהאילומינאטי, שאף אחד לא יכול ממש לראות או להבחין אבל ידעו שהם היו אי פעם נוכחים, כבר יותר לא שם, או אם הם נמצאים שם, הם לא מתנגדים לפעולות שננקטו. ככול שידע זה הופך להיות נפוץ יותר, יותר ויותר התקדמויות לטובתה של האנושות יתחילו לקרום עור וגידים בעולמכם. כשזה מתרחש, אתם תראו מבול הולך וגדל של תנועות אנושיות שנוצרו ללא הפרעה לקראת מה שכולכם משתוקקים - לשגשג, להיות חופשי, לחקור, ולהתעדכן ולמצוא את האמת.

זו תהיה התרחשות הדרגתית אך זה לא יהיה בכלל הדרגתי עבור העשורים ואלף השנים אשר יימחקו  לכאורה מיידית כשאנשיכם מבינים שהם יכולים לנהל קיום חופשי שאינו מופרע על ידי השליטה של אלה שמבקשים לשעבד אתכם. כפי שהמדענים יוצרים טכנולוגיות לטובת כולם וכפי שעניינים אלה הופכים להיות הזרם המרכזי ואינם "נגנזים" על ידי אלה אשר אינם רוצים שיהיה לכם אותם, כפי שהמוסדות הפיננסים מספקים את צרכי האנשים ולא את צרכי התאגידים, כפי שהפוליטיקאים יוצרים חוקים הוגנים ומיצגים את כולם,  לאט אבל בטוח, אתם  תראו את העולם החדש הזה מתפתח.

חלקנו בכך היה כמעט בלתי נראה, אבל אנו היינו שם. אנו הקמנו את השדה כדי למנוע מאנרגיות שליליות לנוע בחופשיות סביב הפלנטה שלכם. אנו הסרנו קבוצות ארציות שליליות אחרות אשר דאגו להתמקם בעולמכם למטרות אנוכיות, אנו מנענו גזעים אחרים לבוא לכאן במהלך התקופה הקריטית של העברת שדות האנרגיה מסביב ועל הפלנטה שלכם, ואנו הנחינו אתכם באמצעות תהליך זה כך שנשארתם מעודכנים, בקשר, בעלי מוטיבציה, ומודעים על מה שמתרחש בעולמכם.

כאשר עניינים אלה מתפתחים, וככל שאחיזת האילומינאטי נעשית יותר ויותר חלשה, אתם תלמדו את ההיסטוריה האמיתית שלכם ותאזרו כוח מהמסרים שלה של תקווה עבור כולכם. אכן, אתם התחלתם כבר לראות זאת כגילויים על תרבויות שאבדו מזמן, מתחילים להופיע בתקשורת שלכם. ובשעה שכול זאת מתחוור לכם כאנשים, ואתם נעשים מודעים לתמונה הרחבה יותר, גם בעולמכם וגם ברחבי היקום, אנו נבוא, בזרועות פתוחות, באהבה ובכבוד למסע שלכם. התהליך כבר החל, ואנו מפקחים הרבה יותר בשמכם.

מה יכול להיות יותר שמח מאשר מפגש של כל אלה אשר יביאו דברים אלה לסיומם המוצלח. ואנו אומרים לכם, הסתכלו קדימה ואנו נהיה שם איתכם, באהבה ובכבוד הדדי. המסע המשותף שלנו העניק לנו הרבה שמחה.

היו בשלום.

Channel: Wanderer of the Skies


[1]         הערת המתרגמת - "לבדוק את המים" - המשמעות של הביטוי - לפני שאתם מחליטים להיות מעורבים  במשהו, אתם בודקים אותו לפני כן.

[2]      הערת המתרגמת- "לדחוף את המעטפה" - המשמעות של הביטוי - אתם דוחפים את מה שאתם עושים   לגבול העליון. לעיתים לדחוף את המעטפה יכול                להיות מסוכן ופעמים אחרות זה רק לקחת סיכון ולעשות  משהו שאתם בדרך כלל לא הייתם עושים.


Translation: Gili< previous message | next message >


Dear readers,

We are looking for new translators English-Hebrew for Wanderer’s messages.

We are a team of translators from all over the world (more than 100 people for 24 languages) that wants to spread messages of love and light as far and wide as possible. Would you like to join us, please send an email to Luisa Vasconcellos, the founder of this team, or to Galactic Channelings and we’ll get back to you. Please understand that we are looking for native speakers (target language) to keep quality standards as high as possible.
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge