Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - November 27, 2012

Sheldan Nidle - November 27, 2012                                      Thrive

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 27 בנובמבר 2012

3 לוחם, 4 Yaxk'in, 9 אדם

 Dratzo! חזרנו! עתה, אנו ממשיכים במצב של האפלה. אנו עסוקים בהקמת וועדות פיקוח כדי להנחות את הארגונים שהינם בעלי בריתנו על כדור הארץ אשר אחראים להכריז רשמית על המערכות הפיננסיות והמוניטריות החדשות לממלכה החדשה שלכם. ועדות אלה תישארנה פעילות רק בשישה עד תשעה חודשים ראשונים לאחר שהמערכות החדשות ייכנסו לתוקף. המערכות הפיננסיות של הפיאט (fiat) עדיין מחזיקות מעמד ברחבי עולמכם ומתקרבות לקריסה. החוב העצום שנצבר על ידי קנונית האופל פוגע יותר ויותר בפעילויות יומיומיות של המערכות. העמדת הפנים העצומה מבוצעת עבור הצריכה הציבורית, בהתייחס רק לסכום החוב אשר מותר על פי חוק להיות מנוהל בספרים; למעשה, סכום מוצהר זה הינו כרבע מסך החוב בפועל. הכלכלה הגלובלית שלכם גולשת במהירות לתוך הסדרות הבאות של משברים אשר תחשוף אתה לנצח.  בעלי בריתנו הארציים החליקו בחוכמה את המערכת החדשה לעמדה ממנה היא יכולה להשתלט כאשר "נפילת המוות" קורית. נפילת המוות של המערכת הפיננסית שלכם תסלק מכוחן את הממשלות הנשלטות על ידי הקנוניה.

האחריות העיקרית שלנו היא להוביל את כל זאת לקראת הגילוי והקשר הראשון. אנשי הקשר שלנו ניסחו מערכת מורכבת של הסכמים אשר מתאימים לעקרונות הבסיסיים שנקבעו על ידי האומות ואשר נחתמו בהסכמי מונקו ופרסי באביב 2011.  אומות אלה תומכות בסיומם של ההסכמים המוניטריים והפיננסים שנחתמו ב- [1]Dumbarton Oaksוכן את ההסכמים שסוכמו בכנסים שונים מאז סיום מלחמת העולם השנייה.  מסמכים אחרונים אלה הוחלפו עכשיו על ידי אלה שנערכו בשנתיים האחרונות על ידי החברות המקודשות שלנו ומספר אומות בעולם. מספר מקרי משפט וקיומם של זהב, כסף ופלטיניום בנאמנות, מספיקים לכסות את המעבר למערכת מטבע קשה גלובלית חדשה,  הנותנת תוקף חוקי להסכמים אלה. אבן הנגף העיקרית ממשיכות להיות הממשלות המגובות על ידי הקנוניה. אולם, עומדים לבטל את חוקיותן של ממשלות אלה על ידי מספר פסקי דין של בית משפט בינלאומי.

כפי שהזכרנו לפני כן, המערכת הממשלתית של מדינות לאום בעולמכם, היא במציאות הנצחה בלתי חוקית של דפוס פעולה בלתי חוקי של האימפריה הרומית. כל הממשלות הנוכחיות בעולמכם חייבות את הריבונות המקורית שלהם ל"רשות" שניתנה על ידי האפיפיור, שפעל כממלא מקום של קיסר רומא. צורת הממשל הרומי דה-פקטו מוכן עכשיו להסכים לגרסה יותר חוקית של המשפט המקובל, שבה הריבונות באמת מוחזרת לאנשים (לתושבים). שינוי זה כבר מוכרז באמצעות סדרת הסכמים שנחתמו לאחרונה על ידי קבוצה המורכבת ממנהיגים ושמאנים מעולמכם. שינויים רשומים אלה לממשל החוקי שלכם מוכנים לשנות את הממשל על הפלנטה שלכם לרמה חדשה לגמרי.  פקידים רבים שמונו לאחרונה אושרו על ידי קבוצות של האבות הקדמונים האלה ועומדים לקחת את הגה השלטון בממשל החדש הזה ולהבטיח את הנהגתה של מערכת פיננסית חדשה וגילוי פורמלי על נוכחותנו הנדיבה בשמיים שלכם.

 הגילוי הוא חיוני  כיוון שאנו מחשיבים זאת כדרך הטובה ביותר להכיר אותנו לכם. קנונית האופל תיארה אותנו מזמן כסוג של "פולש אפל עם סדר-יום נפשע". זה רחוק מהאמת! אנו כאן בחסות השמיים במשימה מקודשת של הקשר הראשון. בהתאם לפרוטוקול הגלקטי, כפי אמרנו לכם לעיתים קרובות, אתם חברה שצוותי המדע והחקר שלנו סוברים "שטרם מוכנים לקשר". כתוצאה מכך, משימה זו הציבה בפנינו מצבים ייחודיים רבים הדורשים מהשמיים להעניק לנו התרים פורמליים על מנת לאפשר לנו לדחוף קדימה. אנו מכירים, תוך שימוש בצווים אלה כמורה-דרך,  בסדר העדיפויות של המשימה בהרבה הזדמנויות, אבל המטרות שלנו נשארו אותו דבר. היבט אחר שאינו סטנדרטי של משימה זו הוא הדרך בה יש להשיג מטרות אלה. עכשיו, לבסוף, אנו מגיעים לנקודה בה הפירות של עבודות אלה באות לידי ביטוי. הקשר הראשון יביא לכם את האמצעים להחזיר את עצמכם לתודעה מלאה, ויתיר לכם להתאחד עם המשפחות הרוחניות ומשפחות החלל שלכם, עם כל הפלאות של הידע החדש והרפתקאות חדשות שכרוכות בכך.

נאמסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! הרבה אירועים ממשיכים להתקדם יפה. אנו בקשר קבוע עם אחינו האגרטן מכיוון שהם מתאמים את השינויים המתוכננים להתרחש בקרוב. אחינו בכדור הארץ הפנימי מודיעים לנו שמהלכים מורכבים רבים הנדרשים כדי להשלים את השינוי הפורמלי של המציאות שלכם, עדיין עומדים בלוח הזמנים. אנו צופים כשהמערכות השלטון הנוכחיות שלכם מתחילות פעולה המבשרת העברה רשמית של הממשל. מהלכים ראשוניים אלה מתרחשים בהתאם לסדרות של החלטות בינלאומיות חוקיות השולטות על הסיבות לשינויים. בחזית הפיננסית, המערכות הנוכחיות שלכם נמצאות בתהליך של כישלון מערכתי, אשר במשך כמה זמן עכשיו היה די ברור למומחים אשר עקבו מקרוב אחרי מגמות אלה.  אנו  נרגשים שמבשרי המציאות החדשה שלכם מתגלים, כשהם לוקחים בחשבון ששינויים ראשוניים אלה הם רק ההתחלה שדי בקרוב תתמיר את ממלכת האופל הזו.

בכל מקום בו עובד האור מתרחשים נסים בשמנו, ואנו מברכים בנועם על כך מידי יום! אף על פי כן, האופל שומר על האשליה ששום דבר לא משתנה, דרך בה פעלו במשך 13 אלפי שנים אחרונות. אנו מבינים את האופן בו שינוי זה מגיע בפתאומיות לעולם, והשינויים קדימה יתרחשו באותו אופן. שותפינו מדווחים שהאופל מתיר בעל כורחו את  התקדמות התנאים המוקדמים של שינוי מציאות זו, ובכך מזרז את הרגע המכריע בו מתרחשים למעשה שינויים רבים אלה. אנו שמחים שמשפחות החלל והמשפחות הרוחניות מפקחות על שינויים אלה באמצעות קבוצות שהוקצו במיוחד לחשוף שינויים אלה מבלי להתחשב בניסיון של האופל במעשי הקונדס הסופיים! הבורא והתוכנית האלוהית ציוו על מהלך זה אל האור וזה אכן יתממש.  כל אחד מכם מבורך ונמצא על האוטוסטרדה האלוהית לתודעה מלאה.

כשהאור עולה בעוצמתו ברחבי עולמכם, הנוכחות של האחים בחלל נעשית בולטת יותר. הכלים שאתם רואים בלילה וביום בשמיים הם כאן כדי לבשר על שינוי אלוהי זה. גם אנו מוכנים להכיר את עצמנו לכם, ושותפינו המקודשים מוכנים לבצע את שידוריהם, באשר לאמיתות ספציפיות מקודשות שאתם צריכים לדעת, מיד לאחר שהשינויים הפיננסיים והממשלתיים מתרחשים באופן פורמלי. בדרך זה, הפדרציה הגלקטית ומשפחות האור שלכם יכולים להציג את עצמם ולהסביר על המתנה הגדולה של רוח אשר תתמיר אתכם בקרוב לישויות אור מודעות במלואן. ההתמרה המקודשת תאחד מחדש את הגוף הפיזי, הרוחני, המנטלי הגבוה והרגשי.  אז אתם תהיו מסוגלים ליצור את כוכב- האומות החדש המצליח ותתקבלו בברכה חזרה עם זרועות פתוחות לקהילה הגלקטית אשר מחכה לכם בציפייה שמחה!

היום, בחנו את התנאים המתגבשים במהירות כדי להציג בפניכם את התמרה המרגשת. התוכנית האלוהית והצווים של הבורא הביאו אותנו אל סף הממלכה החדשה המופלאה. זהו הזמן לשמוח ולקדם בברכה אירועים אלה כשהם נחשפים לפני עיניכם! דעו, יקיריי, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!

 Website: Planetary Activation Organization


[1]           המתרגמת - לפי ויקיפדיה - הכנס ב- Dumbarton Oaksאו פורמלית "הדיונים בוושינגטון בנושא הארגון הבינלאומי לשלום ולביטחון" היה כנס בינלאומי שבו האומות המאוחדות ניסחו וביצעו משא ומתן בין המנהיגים הבינלאומיים. הכנס נערך ב- Dumbarton Oaks מ-21 באוגוסט 1944 ועד 7 באוקטובר, 1944.

 

 
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge