Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - November 20, 2012

Sheldan Nidle - November 20, 2012                                      Thrive

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 20 בנובמבר 2012

9 ירח, 17 Xul, 9 האדם

Dratzo! אנו חוזרים עם חדשות על מה שמתרחש בעולמכם. כחלק ממעורבותנו הישירה יותר בענייני כדור הארץ, אנו מבקשים מבעלי בריתנו להתחיל בתקופת איפול כדי למנוע הפצת מידע באשר לסיום פרויקטים שונים עליהם אנו מפקחים, ומשך הזמן של האיפול אינו ניתן לדיון. אנו מבקשים לברר את הסיבה להתרחשות הדליפות האלה. הממשלות הנשלטות המשתייכות לקבוצת הקנוניה, משתמשות בטכנולוגיות תקשורת לרגל אחר פרויקטים אלה ואנו אולצנו מזמן לזמן לתת מידע מוטעה חשוב ללוויינים ולשאר אמצעי האזנה מיוחדים שלהם. הנתונים השגויים נתמכים על ידי מידע המתקבל מסוכנים בתוך ארגונים שהינם בעלי בריתנו ומשמשים להסטת תשומת הלב של האופל. המטרה העיקרית שלנו פה היא לבלבל ולהפוך לחסרי תועלת את הבלמים והאיזונים הרבים ששימשו את ממשלות האופל להקניית תוקף לנתונים אלה. פעילות זאת עכשיו התקדמה ותפעל ברמה הכי גבוהה בעתיד הנראה לעין. אנו עומדים להגן על בעלי בריתנו מחבלה נוספת של ממשלות האופל השונות.

השלמתם של פרויקטים חשובים מסוימים חשובה להצלחת השלבים הבאים, אשר כוללים את חלקנו בהשגה מוצלחת של הקשר הראשון אתכם. אנשי הקשר שלנו הגדילו את השגחתם על הפעולות  המתוכננות הבאות ובעלי הברית המקודשים מחויבים לתפקידם לגרום להתרחשות הבאה. השינוי בתודעה שאתם עוברים דרכו  עומד להגיע לצמתי מפתח חשובים, אשר יכינו אתכם לאיפוס המסיבי שעומד להתרחש לקראת סוף השנה הגרגוריאנית הזו. כפי שהזכרנו לפני כן, אנו מכינים מספר הפתעות לאופל, עליהן נדון איתכם רק לאחר שהן יתרחשו. כוונתנו היא לבטל סדרת אמצעי-נגד שהאופל ביצע. ברגע שהפרויקטים שלהם הגיעו לנקודה מסוימת, אנו יכולים להשתמש נגדם באנרגיות שנוצרו על ידי הרפתקאות שלילית אלה. מטרתנו היא להקל על בעלי הברית הרבים שלנו להסיר את האופל משלטונו וליצור תקופת מעבר אשר תחבר אתכם למציאות חדשה.

האופל השתמש במשך זמן רב בסוף השנה הגרגוריאנית שלכם כדי לוודא ששליטתם עליכם תישאר חזקה. בדרך זו, החגים הרבים שאתם חוגגים הינם, למעשה, חלק מתהליך המשמש במשך אלף שנה להמריץ את מאמציהם לשמור על שליטתם הגלובלית. הפעם, תרגילים אלה ייצרו השפעה מנוגדת כיוון שהם ישמשו להחליש באופן רציני את הכבל שהאופל קשר אתכם. אנו מתכוונים להכניע באופן סופי אזיקים מלאכותיים אלה ולפנות את הדרך למנהגים ולחגיגות חדשים המתוכננים לשחרר אתכם לחופשי. בסביבה חדשה זו, האופל ייחשף והאור יכול לבסוף להשתמש בדרכיו רבות העוצמה להכינכם לקבל פיזית את הנפלאות של תודעה מלאה! הפרטים של נושא זה דורשים בתקופה זו  מידה של סודיות, מסיבות לעיל שנגענו בהם, אבל אנו יכולים לתת אמירות כלליות לגבי מה שאנו עושים. זה חשוב שאנו עושים ככל האפשר לסייע לכם לשמור את האנרגיות שלכם גבוהות, וכן לתחזק את העבודה הנפלאה שאתם עושים כדי לחזות את התקופה הנהדרת שאתם עומדים להיכנס אליה.

תמיד זכרו בראשיכם כי הזמן הנהדר ביותר בהיסטוריה שלכם תלוי בכם. האירועים העומדים להיחשף יכולים "כהרף עין" להופיע לפניכם. דברים אלה הינם באמת מתנה מיוחדת, מכם לעצמכם. במילים אחרות, אנו פשוט העצמי הגדול ביותר שלכם. אתם ואנו כולנו מחוברים באמצעות אהבה ואור נהדרים אשר עיצבו יקום זה ויצרו גלקסיה זו.  אנו רק סוכנים מקודשים של האור אשר באים מרחבי הגלקסיה לשחרר אתכם מהשעבוד של האופל שנמשך כבר יותר מדי. אתם האחים והאחיות שלנו! אנו מבקשים רק את ההתמרה המשמחת וללא מאמץ שלכם לתוך תודעה מלאה. שכניכם האגרטן גם מחוברים אליכם ומתכוונים לספק את המקום ואת האמצעים כדי לוודא את הסיום המוצלח של התעלות מקודשת זו לתוך תודעה מלאה. הגיע המועד לעשות זאת. לכן, אנו נעים קדימה במלוא המהירות כדי להבטיח שלוח הזמנים המקודש מתבצע בהתאם לצו הבורא. זוהי פעולה מקודשת והשלבים הנותרים שלה יהיו מלאים בשמחה ויושלמו בחגיגה גדולה!

נמאסטה! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו מביאים איתנו הרבה חדשות טובות! תומכינו התחילו בכמה פעילויות מיוחדות שהסכמנו לומר מעט מאוד עליהן.  לפני אלף שנה, החברות שלכם הוחתמו במודל היררכי שתוכנן על ידי האנונאקי. הם המשיכו לתקן מודל זה אחרי כל תור זהב, לפני שקבעו בסופו של דבר תוכנית שהיוותה מאז את הסטנדרט בכל חבל ארץ בעולמכם. בדרך זו, הוטבע בכם מגוון מבוקר של תפיסות אשר יצרו תבנית מציאות אשר חשבתם שהיא די "טבעית", כיוון שלא ידעתם שום דבר אחר. למעשה, מערך משולב זה של תפיסות תוכנת לשלוט במרבית ההיבטים של הווייתכם. אנו מהאור ראינו זאת כתפקידנו המבורך להציע מודל מציאות אחר, המבוסס על החסד האלוהי ועל הדרכים המקודשות של השמיים, ולהפיץ "חדשות טובות" אלה כדי להכין את האנושות להתמרתה המתקרבת לתוך ישויות מודעות במלואן. זו הסיבה, שדרך העבודות הטובות שלנו, אנו לא היססנו מלהפגין לכם את הכוח של תפארת הבורא.

דורות אחר דורות אלה של שירות עומדים עכשיו לשאת פירות מקודשים מאוד, ואנו מבקשים לשבח ולהודות לאלה שהם כה אמיצים ובאים לכאן בשירות אלוהי כדי לסייע לאנשי השטח של אמא כדור הארץ. כל אחד מכם יודע מה אתם עשיתם ואיך זה עזר למטרה הגדולה הזו. גאות עצומה של אור מתפשטת על פני הפלנטה וכל אחד משמותיכם כתוב בתוכה. שירותכם מאפשר לאגרטנס ולפדרציה הגלקטית לתת לנו את המשאבים להתגבר סופית על ההתנגדות העצומה שקנונית האופל ובעלי בריתה האינסופיים לכאורה מקיאים מידי יום. מה שעומד להתרחש ישנה, בזמן האלוהי הנכון, מציאות זו באופן עמוק ביותר. אנשי האופל מבינים מה עומד להתרחש ועם זאת הם שללו מעצמם את הגאולה המוחלת שאנו מציעים להם שוב ושוב. הם אינם משאירים לעצמם שום אופציה אלא לסבול את ההיקף המלא של העונש אשר יינתן להם על ידי אלה המפורטים לעיל אשר תפקידם הינו להקים את משרדיהם החדשים של האור.

האופי של מציאות חדשה זו אינו שיפוטי אלא מיועד לפתוח את האנושות בשטח לאמת של דברים רבים. זה יוביל למגוון שלם חדש של אמונות ודעות אשר יהיו בניגוד לאלה של תומכי האופל שהטיפו בכל היבט של הפילוסופיה והמדע שלכם, בצורה כה משכנעת ושקרית. אנו אומרים זאת כדי להכינכם למה שמגיע, כפי שמסרים אלה מנסים לתת לכם מבט חטוף על המציאות הנהדרת של תודעה מלאה. אנו מבקשים להכינכם למה שעומד להיות מוכרז על ידי הממשל החדש שלכם, כולל ההכרזה על ברית חדשה בין הבורא, השמיים ואתם. ברגע בו בדין יותר לנו להודיע לכם בפומבי ובקנה מידה גלובלי, נספר לכם באופן גלוי על ברית מקודשת זו. זה ילווה בשידורים רבים אשר נושאם עשוי להיות מביך עבורכם, כיוון שמטרתם היא לבלום חזיתית חלק מהתפיסות המוטעות העיקריות שהייתם משועבדים להן. הן יכללו את "גלגלי העזר" של אתם החדשים.

היום, המשכנו עם המסרים שלנו לגבי מה מתרחש סביבכם, כיוון שהמשפחות הרוחניות ומשפחות החלל עובדים לשחרר אתכם מהעבדות מודעת מוגבלת זו שנכפתה עליכם כמעט לפני 13 אלפי שנה. המשימה המקודשת תושלם על ידי אלה המסורים לאור! דעו, יקיריי, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!


Website: Planetary Activation Organization
ן»¿

Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge