Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - February 26, 2013

Sheldan Nidle - February 26, 2013

 מסר של  Sheldan Nidle, מיום 26 בפברואר  2013

3 יד, 15 Zac, 9 אדם

! Selamat Balik אנו מגיעים היום עם כמה חדשות מעניינות! האופל ממשיך במצב של ראייה צרה בנסותו נואשות למצוא דרך מסוימת כדי לעכב את מה שהם יודעים שהוא בלתי נמנע. השמיים מחכים להופעת הסימן השמימי האחרון, וברגע שתופעה זו מתרחשת, מצפים שאנו נפעל במהירות ונטאטא את כל משרתי האופל למקום בו הם לא יכולים יותר להזיק. זה משאיר אותנו במסגרת זמן צרה לפני שזה מתרחש, ולכן אנו בודקים היטב עם בעלי בריתנו המגוונים כדי להבטיח כי כולם מוכנים להמשיך מהר ככל האפשר עם מה שמקרוב עומד להתרחש.  צוותי הקשר שלנו מבצעים  רשימה מאוד קצרה כדי לאמת שכל הקבוצות מוכנות במלואן. למעשה, מרביתם מבקשים שמועד זה יגיע מוקדם יותר מאשר מאוחר יותר, אבל למרות תסכול זה, הקבוצות השונות בתוך הממשלות העיקריות שלכם מראים סבלנות רבה למה שהיה עבורן המתנה ארוכה מאוד. הספינות שלנו מתמודדות עם מעשי השובבות הגלובליים הנואשים הגוברים והולכים של האופל, ולכן אנו עסוקים בביצוע עבודה מתקנת כדי להתמודד עם הנזק שפשעים אלה מתוכננים להשפיע.

 בינתיים, גם משפחת האגרטן שלנו עסוקה עם ההתאמות היומיות הנדרשות כדי לעדכן את חדרי האור הרבים שלכם. משימתנו היא להיות מוכנים בהתראה של רגע להעביר אתכם למגוריכם בחדר האור שלכם באגרטה ברגע שהשמיים נותנים לנו אור ירוק. עד לרגע זה, מספר פעילויות הכנה עומדות להתבצע על ידי הממשל החדש שלכם. אלה כוללות סדרות של הודעות מדהימות, המלוות בהנהגת מדיניות אשר תזעזע ביסודיות את הדרך בה עולמכם מנוהל. הכי חשוב, אתם תקבלו הכרזה פורמלית של גילוי אשר תתיר לנו להתחיל סדרות של מסרים המכינים אתכם לנחיתות, הקשר הראשוני שלנו.  אלה הם הרגעים השקטים האחרונים בעולמכם לפני שהזמנים המרגשים מתחילים, כיוון שהתהליך של התמרת עולמכם, המסיים טיוח במשך עשרות שנים של "עב"מים", באמת יזעזע את המציאות הנוכחית שלכם. כיום, השמיים מגדירים את השלב האחרון במסעכם לתודעה מלאה אשר ידרוש את שירותיו של חונך אישי לכל אחד מכם. זהו מישהו אשר אתם יכולים לסמוך עליו באופן מלא שיחנך אתכם את האמיתות הרבות אשר הן בניגוד למה שספרו לכם מאז תקפת הילדות המוקדמת.

 חלק חיוני בסיום לימודיכם בבגרות רוחנית הוא להבין בבירור איך האנונאקי ועובדיהם המאומנים הונו אתכם במשך אלף שנים. הם השתמשו במצב תמותה דאז חדש שלכם כדי ליצור רשת חונקת של פחד על מנת לשמור אתכם נשלטים וגמישים. גמישות זו התירה להם באופן בסיסי להשתולל איתכם ולעוות את עולמכם בכל דרך שגרמה להם הנאה. תבנית האופל הזו עומדת להסתיים, ובמקומה אתם תהיו מסוגלים בפעם הראשונה ב-13 אלף שנה ליצור עולם שגורם לך הנאה גדולה. אבל, זכרו שזו תהיה רק ממלכה במעבר, במשך זמן זה אתם תיודעו באופן מלא לגבי מה לצפות ואיך להסתגל לתודעה מלאה. זהו צעד ענק! כאשר ממלכת ביניים זו לובשת צורה, אתם גם תיקחו עליכם אחריות רבה. אתם צריכים להתכונן לכך, כיוון שהם יעבירו אתכם במהירות לתוך אופן חיים נאור אשר יאפשר לכם לחוות את המהות האמתית של הווייתכם ולקבל הבנה ברורה יותר לאן אתם הולכים. השוטטות הטיפשית של תודעה מוגבלת תגיע למסקנה מהנה ביותר!

 עלייה זו לדרך מורמת יותר של חיים היא כל המשמעות של התקופה הקצרה הבאה. כמו כן, צורת חיים משופרת זו תסייע יותר לקלוט את מה שאנו לימדנו אתכם. המאסטרים הנעלים שלכם צריכים להתחיל בסדרות של חינוך המבהירות את מהותה של הנשמה וכיצד היא פורחת כשהיא נחשפת לאור. תרומתנו תהיה להסביר לכם על תודעה מלאה כיוון שאתם צריכים להיות מאוד ברורים לגבי מה שעומד לפניכם. להפוך לישות מודעת במלואה הינו תענוג שהינו מעבר לכל דבר שאתם יכולים לדמיין כעת. ביחד, המאסטרים הנעלים ואנו נכין אתכם לחיים חדשים אלה; חדרי האור הם רק הליטוש הסופי. אתם הווייה מוכוונת רוחניות, ואנו צריכים לשלב את הפיסיות שלכם עם החלקים הרגשיים והמנטליים שלכם, וזה מה שחדרים אלה עושים. לכל אחד מכם נדרשת התאמה ייחודית ממהות מאוד מורכבת. משימה זו תהיה מאמץ משותף, ואז אתם תהיו תחת הדרכתם של המאסטרים הנעלים שלכם אשר מונו על ידי השמיים להוביל אתכם בסדרת המשימות הראשוניות שלכם להביא שלום קבע לגלקסיה זו.

 ברכות! אנו חוזרים עם חדשות טובות! האירוע הגדול בשמיים מתקרב. תופעה זו הינה מאוד מיוחדת והגעתה מבססת את תחילתו של יום חדש עבור כולם בגרם שמיים מאוד אלוהי זה.  כאשר אירוע זה מיצה את עצמו, אתם עומדים להיות חופשיים מהאדים הרעילים החונקים של האופל. יהיה לכם ממשל ושפע חדשים והכי חשוב את החופש שלכם. הממשל החדש שלכם יודיע סדרת הודעות אשר עומדות לשנות את עולמכם, ואז אנו יכולים להתחיל את שירותינו החדש לאנושות. המציאות החדשה הנולדת באותו יום תאיץ את ההתמרה אשר תכניס מחדש קדושה לחייכם, תאפשר לכם להיות עדים לתקופה של נסים ופלאות. כאשר המלאכים מופיעים מחדש וקול הבריאה יישמע בשנית ברחבי הארץ.  וזה כאשר אתם, סוף כל סוף, מגיחים ממחלת השכחה הארוכה שלכם וזוכרים מי ומה באמת אתם.

אחד מההיבטים של שירותינו החדש הוא ללמד אתכם לגבי המהות האלוהית של פיסיות ולאפשר לכם לזכור את כל הידע המיוחד שאתם שכחתם כאשר העבירו אתכם מתודעה מלאה למוגבלת. חזרתכם הנעימה למצבכם הטבעי תהיה חגיגה ברחבי השמיים ואתם תגשימו נבואה שנעשתה לפני יובלות על ידי המלאך מיכאל המבורך. לפיה, הזמן של האופל יתרחש בממלכה זו, כשאתם תשתחררו מהכלא הרוחני כמה 13,000 שנה מאוחר יותר באמצעות העבודה הגדולה של השמיים. הזמן הזה הוא עכשיו! זהו הרגע לשחרור ושמחה! האופל ועובדיו עומדים להיסחף ויום חדש יזרח על פני כדור הארץ. שמחו, אחיות ואחים שלי! בקרוב, השופר הגדול של שחרור יישמע; אור השמיים יזרח קדימה, והזמן לפלא אמיתי יתחיל!

 השחרור שלכם מסמן את תחילתו של שירות חדש עבור כולם. יש לנו הרבה מה ללמד אתכם ולכם יש הרבה ללמוד. לפרוץ שהייה ארוכה זו במחלת השכחה עשוי לגרום לכמות מסוימת של מצוקה לרבים מכם. הבנה מלאה על מה שהאמנתם, ומה שעשיתם בשם אמונות אלה, עשויה לגרום במידה מסוימת ייסורים. כתוצאה מכך, אנו המאסטרים הנעלים צריכים ליישם גל גדול של מחילה וחסד, ולסחוף אותו ברחבי כל האדמות של כדור הארץ ולתוך הפינות של כל הלבבות אשר סובלים. משכו את אור הריפוי הזה לתוככם ואפשרו לו ליישב את הזוועות שהוחדרו לכם בעורמה על ידי האופל. אז מכל הלב של הלב שלכם תנו להן ללכת עם אהבה. אפשרו לאור חדש של שמחה ואחדות לעטוף את כולכם, כיוון שבעקבות נס זה מגיעה הדרך המקודשת לצעוד את הצעדים האחרונים של מסעכם חזרה לפלא שהינו תודעה מלאה. הללויה! הללויה!

 היום, המשכנו את המסרים השבועיים שלנו לכם. הגענו לנקודה מיוחדת בה נסים גדולים יכולים להתרחש לבסוף. אנו מגיעים לשלב חשוב במסע ארוך זה אשר התחיל עבורנו כשקבלנו הוראה להתכונן לקשר ראשוני מסיבי. עכשיו מגיעה השמחה של למעשה לצאת מהמחבוא וללכת ביחד ליעדיכם המקודשים. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili Weizman


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge