Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - 24 February 2015

מסר של Sheldan Nidle, מיום 24 בפברואר 2015

3 עיט, 13 קרן שמש, 11 רוח

Selamat Balik! אנו מגיעים עם חדשות טובות! התהליך של התרת ההשפעה הגדולה של האופל ממשיך. האור באמצעות תפילה נכונה ופעולות אלוהיות קרוב מאוד להסרתו של המכשול הסופי שהונח על ידי האנונאקי לפני אלף שנה. מערכת זו של פעולות אלוהיות עומדת לשחרר את הכספים הרבים ולאפשר להם להישלח בחן. בבעלות האגרטנים ישנם מפתחות למזמורים ולצווים מיוחדים שנעשו עבור מטרה מדויקת זו. פעולות אלה יכולות להתבצע רק כאשר הזמן האלוהי הנכון קיים לפנינו. רגע מיוחד זה הינו עכשיו. לכן, השמיים הורו מתי ואיך לבצע מזמורים סופיים אלה. גאיה מגיעה לנקודה במסעותיה בה ניתן ליישם מתקנים הרמטיים מעין אלה בהצלחה. אנשי הקשר שלנו העובדים עם אלה של האור נבחרו לפני זמן רב כדי לבצע מטלה מקודשת מאוד זאת. זמן זה הוא באמת מיוחד וכול המזמורים הדרושים מבוצעים. השליחים הנבחרים של השמיים מספקים נוסחים אלוהיים אלה. פעולותיהם עומדות לאפס את המטריצות של מציאות זאת ולאפשר לאירועים הרבים הדרושים כדי לשנות מציאות זו לקראת מתן ביטוי להתחלתם של החופש והשפע הגדול שלכם.

בסביבה חדשה זו, אתם עומדים לפגוש לראשונה את בני דודכם האגרטנים. היפרדות ארוכה זו אשר התחילה כתוצאה מהרס של למוריה לפני כ-25,000 שנה, עומדת להסתיים פורמלית. אתם לומדים על אבותיכם ולומדים לראות שאתם אכן חוצנים מיוחדים לעולם פני השטח של גאיה. ברגע שאתם למדתם גיאוגרפיה חדשה, מחשבותיכם לגבי מי היא גאיה יקבלו כיוונים חדשים. שינויים אלה בתחושותיכם הופכות לזמן מבשר טובות ביותר עבורנו להופיע לפניכם. בעיקרו של דבר, חייתם במשך שנה מלאה גדולה, ועכשיו עם חוכמה זו בהישג יד אתם מוכנים להתחיל מחדש. NESARA היא רק אחד מהכלים הרבים אשר עומדים להניע אתכם לקראת התחלה מחדש של מציאותכם המודעת באופן מלא. גאיה עומדת להשתמש בזמן השיקום שלכם בתא האור הקריסטלי כדי לאחד מחדש את עולמות המציאות על פני השטח ומתחתיו. איחוד מחדש זה עומד להחזיר את פני השטח שלה למצב קדמוני וחדש. הדואליות הקטלנית של פני השטח עומדת להיות מותמרת לתוך שטח בו עולם החי ועולם הצומת חיים בכפיפה אחת. העולם של אטמוספירה פרימיטיבית ופתוחה עומד להשתנות לעולם בו שני הרקיעים יהיו בפעולה בשנית.

כפי שאתם יכולים לדמיין, מציאות חדשה זו מגיעה עם שפע של אחראויות חדשות. אתם עומדים להצטרף לבני דודיכם בכדור הארץ הפנימי וליצור ממשל חדש. מודל זה עומד להתפשט לאורך מערכת שמש זו כשאתם מעצבים את כוכב אומה חדשה שלכם. לכוכב אומה חדשה זה ניתן ייפוי כוח על ידי השמיים לסייע למדינות האנצ'רה לשעבר לממש את רצונן להפוך לישויות של אור מודעות במלואן. בנוסף, כחלק ממשימה אלוהית זו, אתם עומדים לסייע ברפורמה של כוכבי אומות רבים שלהם. משימה זו בסופו של דבר תגלוש למשימה בה אתם עוזרים בהצלחה להגשים אחת מהמטרות הראשוניות של ארגון זה, להביא שלום ולאחד גלקסיה גדולה זו. משימה גדולה זו עומדת לעזור לשנות את כוכב אומה שלכם לתוך אחד שמאוד מכובד. אולם, גם אתם צריכים להפעיל משימה כדי להביא אפילו יותר גלקסיות לתוך קבוצת הגלקסיות. כרגע, ישנן מעל 10,000 גלקסיות סמוכות אשר יוצרות איחוד גדול אחת עם השנייה. משימתנו המשותפת היא להפיץ שלום ואור בכל הפיזיות. אנו עומדים להתאחד עם אחרים כדי לתת ביטוי לתוכנית האלוהית של הבורא ( כוח יצירתי גדול ).

כאשר אתם נעים לתוך הזמן הבא לידי ביטוי לראשונה של שינוי, היו מוכנים יותר מאי פעם לידע חדש ולחוכמה מוקנה. זכרו שלפני זמן רב, כאשר כפו עליכם תודעה מוגבלת, שיקרו והפעילו עליכם מניפולציה תחילה על ידי האטלנטיים ולאחר מכן על ידי האנונאקי. אתם צריכים לדעת את האמת כשאתם מתכוננים למציאות חדשה. גלקסיה זו היא רחבה, ועבורכם עצומה בהיקפה. עם זאת, יש בה סדר אלוהי, אשר אתם צריכים לדעת עליו. כולנו מכירים זאת ומבקשים ברצינות להסביר את המוצא וההיסטוריה האמיתיים שלכם. ברגע שאתם מודעים באופן מלא, אנו מייעצים לכם ללמוד את הרשומות האקאשיות הרבות שלכם ולהיות מסוגלים סוף סוף לקבל אחיזה מלאה במקום בו אתם עומדים בבריאה הנהדרת הזו. חוכמה זו ביחד עם זו המסופקת על ידי חוויותיכם הרבות, ניתן להוסיפה ל"ספר ההבנה" האישי שלכם. השתמשו בחוכמה נרכשת זו כדי להדריך אתכם והיו נכונים לשתף פעולה עם אחרים כדי לפתור ביצירתיות את כל הבעיות שעשויות לעלות בכוכב אומה שלכם. אכן, אתם בתחילתם של חיים חדשים נהדרים מאוד!

ברכות! אנו המאסטרים הנעלים שלכם! אירועים נהדרים רבים מוכנים לתת ביטוי! שותפינו מאוד שמחים לגבי האירועים אשר מוכנים סוף סוף להתרחש. האופל התגאה בעצמו במשך זמן רב על יכולתו לשמור על משלוחינו השונים תחת כיסוי. זה באמת הדבר האחרון שעבדיהם הנאמנים יכולים להמשיך לעשות. מערכת זו של עיכובים עומדת להסתיים כשהאור משיג את המסמכים הדרושים כדי לגמור דילמה זו. לכן, פרויקטים רבים אשר במשך זמן רב חסרים להם המימונים הדרושים, יכולים להתחיל בקרוב התחלה נאותה. זה גם המקרה עם קרנות השפע. סדרת משלוחים ראשונית הסתיימה. אולם, זה חייב את עוזרנו לעצור ובקרוב תהליך מסובך זה יכול להתחיל מחדש. הסיום של תהליך זה מתוכנן להחליף את הממשל הנוכחי ולאפשר לכם לסיים את ההיסטוריה הארוכה של שיעבוד חובות ברחבי העולם. תהליך זה לא רק יביא לכם שפע, אלא גם יסיים את המיסוי המפלה ובלתי הוגן.

בזמן זה חיוני מאוד להשתמש במשאבים פיננסיים אלה כדי לבצע את חלומותיכם ולהפוך אזור זה למקום טוב יותר לחיות בו. יש צורך בדברים רבים להיעשות. אנו מתכוונים להשתמש בלימודים הקרובים שלנו לא רק להגדיל את הידע שלכם, אלא גם לתת לכם תובנות רבות באשר לאופן בו אתם יכולים לשפר את חייכם בצורה הטובה ביותר. הדבר החשוב ביותר הוא להבין טוב יותר איך הגעתם לכאן ובאיזה אופן, כקולקטיבי, להכין את עצמכם למציאות חדשה. עולם זה הוא באמת אפל, שרק עכשיו מתחיל לזרוח. כל דקה של כל יום, השמיים שולחים לכם ברכות. השתמשו בברכות ובצווים הרבים כדי לשפר את החזון של מה שאתם רוצים לעשות. היו השראה בעבודה עם האחרים ולמדו אפילו ברמה גבוהה יותר ליצור קהילה המלאה באהבה ובאחריות מונחית אלוהים. השתמשו בחוש של מטרה זה כדי לעצב תוכניות גדולות וזאת כדי לשנות עולם זה עבור הטוב.

לפני זמן רב, הגענו מארצות רחוקות רבות לעזור למערכת כוכבי לכת זו ולספק באהבה אפוטרופסות כללית שעולם זה כה היה צריך. אנו מברכים את החוויות המשותפות ולוקחים אלה כחוכמה, בהן אנו עומדים להשתמש כדי לעשות ארץ זו לגן עדן אמיתי. אתם קרובים לעבור שינוי כך שתהיינה לכם יכולות אשר משקפות את שלנו. התהליך שלנו הוא להדריך אתכם ובחסד החוכמה, להוביל אתכם בעדינות לעולם חדש. נבחרנו למטלה זו רק בשל כך שחיינו אין ספור חיים. חיים אלה כיוונו אותנו למה שהפכנו בסופו של דבר. בנוסף, מדריככם השמימיים עומדים להורות לכל אחד מכם בכיוון מקודש. אנו מסייעים להם ויזמנו תוכניות אשר ייצרו את היסודות לעולם חדש זה. לכן, אנו מבקשים שאתם תמיד תסתכלו פנימה ותשתמשו בתובנות אלה כדי לשמור אתכם על הנתיב לחלומותיכם. זכרו, אהבה ואור הם כל מה שיש! הללויה! הללויה! הללויה!

היום, המשכנו להבטיח לכם שחדשות טובות נמצאות מעבר לפינה! בקרוב, עולם זה עומד להשתנות. עד אז, זה יכול להיראות לעיתים קרובות כאילו זה אותו סיפור ישן. לכן, הישארו חיוביים וממוקדים אפילו שזה עשוי להיראות כאילו אין שום דבר חדש. דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: GiliShare |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge