Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > מסר של Sheldan Nidle, מיום 23 באפריל 2013

מסר של Sheldan Nidle, מיום 23 באפריל 2013

מסר של  Sheldan Nidle, מיום 23 באפריל  2013

7 לילה, 11 Kank'in, 9 אדם.

Dratzo!  רגע זה בהיסטוריה שלכם הוא באמת רגע יקר ערך! אתם עומדים על סף של שרשרת אירועים אשר די בפתאומיות ישנו את עולמכם לעד. כדור הארץ נמצא עכשיו בקו פרשת דרכים אותו הזכרנו לכם קודם לכן, והוא עומד למזג את שתי הממלכות הנפרדות שלו לאחת. שינוי גדול ומקודש זה עומד להתרחש מאוד בקרוב.  קנונית האופל אשר מנהלת את פני השטח של עולם האופל שלכם, עדיין לא יכולים להאמין ששלטונם על עולמכם מגיע לסיומו. אחרי הכל, ישנם רק סימנים קלושים שזה מתרחש. מעצרים מתבצעים, וחלק מהמעגלים הפנימיים שלהם מאבדים כוח, עם זאת שלטונם ממשיך.  מה שהם עדיין לא תפסו הוא שמציאות לגמרי שונה מאוד קרובה להתגשמות. בנוסף,  אין הם יכולים להבין שאנו הסכמנו לתכניות השמיים להביא לכם את החופש שלכם. אנשי האופל לוקחים את עצתנו ואזהרותינו המצורפות עם באמת "גרגר של מלח" (המתרגמת - ביטוי שמשמעותו - מתייחסים לעצה באופן קל, בספקנות) עצום. עם זאת, הם ישימו לב היטב למה שאנו אומרים ויתכוננו במידת מה לנפילתם הקרובה. האנרגיה סוחפת ברחבי עולם זה ועומדת להביא לידי סיום את יצירותיה המצערות. אור חדש, כולו מותמר זורח ועומד להטביע את הספקנים הקשוחים הללו.

הצי שלנו עומד מוכן לקשר הראשוני, ומספר רב של ספינות מוסוות מהוות תזכורת מתמדת לאופל שאנו נוכחים ובשירותו של האור. מספר עצום של אנשים עובדים כדי להביא עולם חדש להתהוותו ואנו כאן לתמוך בהם ולסייע לעובדי האור הרבים במטרתם הקדושה.  כל אחד מהם יודע היטב באופן מלא על בגידתה האינסופית של קנונית אופל גלובלית זו ותפקידו לסייע להם כפי שהשמיים כך הורו לנו. הרגע האלוהי עבורנו כמעט כאן, הכל ביחד, לטהר את איום האופל מממלכות אלה על פני השטח.  אנו מבקשים פשוט שאתם תשמרו על מצב של שמחה פנימית שלכם ולא תאפשרו לאכזבה או לספק לקלקל את תרומתכם החשובה למאמץ משותף זה. השמיים כמעט מוכנים לפרסם את האות הפורמלי להתמרתו הגדולה של עולמכם עם הופעתו הפתאומית של ממשל חדש. זה יוביל במהירות להודעות אשר יהיו בצורה של שידורים רשמיים אשר ישנו את עולמכם בן לילה! המערכת הפיננסית והמוניטארית החדשה תביא שפע אוניברסאלי אשר יניע שינויים גדולים, וישים אתכם ממש על סף של תודעה מלאה.

יש משימה באמת מאוד מרתיעה לעובדי אור רבים שמונו לתפקיד בתנאים זמניים קצרים אבל מאוד ממוקדים ופעילים. הכרחי עבורם להשתמש בגישה יצירתית במיוחד על מנת להתגבר על תרבות ההפקרות שנעשתה נפוצה בממשלותיכם הגלובליות, ולשם כך יש להם הנחיות מאד ספציפיות העומדות לרשותם. חוק NESARA, אשר נשמר בסוד ובכפוף לצו איסור פרסום, הוא אחד מהמשאבים עליו אנו ממליצים לאלה אשר צריכים להחזיר את הממשלה לשורשיה האמיתיים והחוקיים בתוקף חוק ומשפט מקובל.  הממשל החדש יביא לסיומו את שיעבוד החובות ויחזיר  את ריבונותכם האלוהית והאישית אליכם. אנו מבקשים כי האמיצים בממשלות הביניים ידעו שכל ניסיון על ידי האופל לחזור, ינוטרל על הסף. האלוהות מתעתדת להשתמש בנו, אופציה גלקטית רבת-עוצמה, לערוב למימוש של כל אחד וכל הצווים המקודשים של השמיים. תהיה תמיכה בכל עבודה גדולה שממשלות חדשות אלה יבצעו, בתנאי שזה יתמוך במסעכם המקודש לחופש, לריבונות ולתודעה מלאה.

כשאתם גדלים בידע על ההיסטוריה האמיתית שלכם, מוצאכם מחוץ לפלנטה, והמטרות שמאחורי ריבונותכם האלוהית האישית, אתם גם תקבלו הדרכה איך ליצור את החברות הגלקטיות החדשות שלכם ואת המידע בדבר הלוגיסטיקה של חזרתכם לתודעה מלאה. חונכים מהפדרציה כמו גם אלה שמונו על ידי השמיים, ידריכו אתכם בהיבטים הרבים של מצב הוויה מאוד שונה זה. לפני שאתם הולכים לאגרטה, אתם תרצו לדעת את הכול לגבי הנס אשר התרחש בחדר-אור שלכם וכל פרט יכוסה במהלך שיחות מקיפות ביניכם לבין החונכים שלכם. מרבית הלימוד ייעשה שימוש בטכנולוגיות שלנו, אשר מאפשרות לכם לחוות באופן חזותי ומנטאלי את המושגים שאנו מציגים לכם. ידע יכול להיות מוקנה בצורה כזו, שזיכרונכם בגין הוראות אלה יישאר ויהיה זמין לשימוש. זה יכלול את הלימוד "המקדים” ובעקבותיו תהיינה פגישות לימוד בנושא כללי נימוס והליכות מקובלים התנסותיים בתודעה מלאה אשר יכולים להתרחש רק אחרי שאתם הופכים להיות מודעים באופן מלא.

ברכות, לבבות יקרים! אנו המאסטרים הנעלים שלכם!  אנו באים אליכם ביום מיוחד זה עם חדשות טובות! המציאות שלכם מתחילה לתת ביטוי למציאותה החדשה והמשגשגת. אלה שאחראים על הנאמנויות השונות בעולם מתחילים בהליכים לשחרר קרנות עצומות אלה. בינתיים, אלה אשר גורמים לאופיו החדש של ממשל שלכם מונחים על ידי מנהליהם השמימיים כדי לסיים להרכיב את רשימותיהם על מה שהם מתכוונים להגשים ברגע ששבועת האמונים תסופק להם. בחזית השמימית, האירוע הקסום אשר מבשר שינויים נהדרים אלה בממשל, קרוב להיחשף! כמו כן, אנו מבקשים מהחברות הסודיות המקודשות שלנו לקחת את תפילותיהם וטקסיהם המיוחדים לרגעים הסופיים. אתם כמעט בנקודה, קולקטיבית, בה אתם יכולים להתחיל להבחין בקלות ביריות הראשונות החדשות של המציאות החדשה שלכם. זה יהיה רגע מרגש ביותר בהיסטוריה של חברתכם הגלובלית!

ככל שאנו מתקרבים לזמנים חסרי תקדים אלה, ישנם נושאים חיוניים מסוימים שאנו רוצים לטפל בהם איתכם. ראשית, לבבות יקרים, זכרו  שכל אחד ואחד מאיתנו שיחק חלק אשר עכשיו מגיע לסיומו. זה מתרחש כאשר מחזור אנרגטי מיוחד זה הושלם, מה שמאפשר לכולנו להתקדם. האופל מתענג על שיפוט וחוסר הרמוניה והמציאות החדשה היא כולה על אהבה.  עכשיו, המשימה העומדת לפנינו היא להביא לידי סיום את המחזורים הסופיים של מציאות זה, אשר כוללת הפרדת אלה מקנונית האופל ועובדיהם אשר מבצעים את הנהלים הבלתי הוגנים המצווים על ידי קנוניה זו. כמה ישויות אלה צריכות להסביר פעילויות לא נעימות אלה לכם בפירוט, וזה כאן, כי אתם צריכים לזכור את הקשר ואת הכוונה העליונה של מעורבותו של כל אחד בדרמה זו של כדור הארץ. אתם יכולים לגרום להשלמתו של מחזור זה באמצעות הפעלת אהבת המחילה אשר מהווה את מהותכם. לאחר מכן, הבטיחו שאנשים אלה ייתלשו מכוחם ולגמרי יבודדו מכם.

אנו באים עכשיו כדי לכבד רגע מקודש ביותר זה ולברך אתכם כולכם! אנו מגיעים גם להבטיח לכם  שחשיפתנו ביניכם תהיה משהו טבעי לחלוטין.  עלינו להקנות לכם חינוך אלוהי רב, אשר כולל בעיקר שיעורים שלמדנו בשעה שאנו התקדמנו מחיים אנושיים לחיים בני אלמוות. כל הישויות המבורכות הן בשירות לאלוהות, וזה מצריך ידע מסוים זה על טבעה של האהבה, האור וברכתם הטבעיות של השמיים. כשאתם תותמרו בקרוב לתוך ישויות אור מודעות במלואן, אתם צריכים לספוג כמות עצומה של מידע, כולל האחריות שמגיעה עם מידע מסוג זה. זה יהיה שירותנו המשמח. חינוך זה נדרש מבחינה אלוהית לפני שמתחיל שלב החונכות המלא שלכם, אשר מכין אתכם לעבור לקיום חדש בעל סגנון פלאי: תודעה מלאה. זה יהיה הכבוד שלנו להכינכם באופן זה, כשאתם מחכים להגעתם של אחיכם האלוהיים מהשמיים ומאגרטה.

היום, הגענו לספר לכם על מספר דברים שמתחילים ברצינות. הם הסמנים הראשונים בשלב הסופי של מסעכם לתודעה מלאה. האופל מבין זאת ורועד כשמגיע יום מבורך ביותר זה. הרגע מתקרב ל"ימים מלאים בפלאות ובניסים"!  דעו, יקרים, האספקה שלא ניתן לספרה והשפע האין-סופי של השמיים הם אכן שלכם! לכן היו זאת! Selamat Gajun! Selamat Ja (סירנים היו אחד! ושמחו!)


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge