Home Channeling? Our channelers About us Contact


Home > עברית > Sheldan Nidle - February 21, 2012

February 21, 2012 Thrive

 
4 הנחש, 17 קרן שמש, 8 היד
 

היו שמחים! (Selamat Jarin!  ) אנו חזרנו! ממשיכים לקרות הרבה דברים.  אנו מפקחים על המשא ומתן הסופי בין החברות הקדושות הסודיות לבין צבא העולם. ברית שנוצרה קודמת לסדרת מעצרים אשר יפילו ממשלות רבות הנשלטות על ידי האופל. הפעולה מתוכננת להתחיל ברגע שייחתמו ההסכמים וכמובן קנונית האופל עובדת בחריצות כדי למנוע זאת מלהתרחש. בני בריתנו  התערבו והם מעודדים את הצבאות שנבחרו ואת מנהיגיהם להשלים את השיחות החיוניות האלה באופן המהיר והחלק ביותר האפשרי. אנחנו גם  שלחנו בצי מלחמה זה יועצים כדי שיסבירו להם לגבי מספר תרחישים אלטרנטיביים שהיינו מעדיפים שלא נאלץ להשתמש בהם. התשובה הראשונית של מנהיגי הצבא להצעותינו היא שאלטרנטיבות אלה נשמעות "מעניינות" ולכן יש להן סיכוי טוב להיבחר על מנת לנשל את כוחן של הממשלות אשר מהוות את מנהיגי הקנוניה. לכן, אנו סוקרים את הדרך הטובה ביותר להשתמש באחת מהאופציות הרבות שלנו באשר למנהיגי צבא אלה.
 

הטכנולוגיות שלנו מאפשרות לנו בחירה נרחבת של נהלים העומדים לרשותנו. נדרש כי נהיה מסוגלים לעקוף כוח צבאי נתון כלשהו במקרה שמשתמשים בו נגדנו כדי למנוע את שינוי הממשלה. כל מה שאנו דורשים הוא הסכם ג'נטלמני לפיו מנהיגי צבאות אלה שנבחרו לא יגיבו בפעולה עצומה כלשהי כנגד מה שיש בדעתנו לבצע. על כך אנו דנים ארוכות עם רבים ממנהיגים אלה. עד כה, התוצאה הינה ההתחלה של מערכת של תגובות אשר יקרו ברגע שאנו נמסד את תוכניתנו לפרוק את המנהיגים הפוליטיקאים ה"קנויים" מכוחם. הצבא מסכים לקבל רק אנשים מסוימים שיכהנו כשרים וכמזכירות בממשלות  המעבר ומשרות אלה קשורות לענייני הצבא ולחיילים משוחררים. התוצאה של הסכם מורכב זה תהיה במספר של ממשלות מעבר. ברגע שהסכם זה בתוקף, אנו מתכננים להתחיל את המעצרים אשר יפרקו קנוניות רבות אלה המנהלות את השלטון.
 

לדעתנו, עבודה המבוצעת בצמוד לחברות קדושות סודיות אלה, היא די מעניינת. הם כולם מאד מחויבים לשנות ולהביא שלום ושפע לעולם זה. בדומה למסטרים הנעלים, אותם הם ביחד מיצגים, האיגודים מקדישים עצמם להשתמש במקורות הרבים עליהם כל אחד מהם שולט. עתה, בני הברית בכדור הארץ נעים לתוך השלבים האחרונים של תמרון משפטי אשר יעזור מאוד להגשמת מטרת קיומן של חברות קדושות סודיות רבות אלה. הסברנו כי לשמיים יש לוח זמנים וברגע שאנו נהיה בעמדה לנוע, אנו מתכננים לעשות זאת. האופל השתמש בתחבולותיו, בביטחון המופרז העצום שלו ובידע שלו על עובדי מציאות זו כדי להביס ולדחות את האור. מטרתנו היא להשתמש בטכנולוגיה הנעלה שלנו ובחוכמתנו כדי להתגבר על היתרונות של האופל.  זאת עשינו, ועתה אנו מתכוונים לממש את יכולתנו כאשר ייחתמו ההסכמים הסופיים. האוכלוסייה על פני השטח של גאיה סבלה ארוכות מכדי שאנו נמשיך להסס.
 

אנו מתכוונים ללוות  סדרת פעולות סופיות אלה בצילומים עיליים ובמצגות נרחבות יותר בשעות היום. אנחנו צריכים ליידע אתכם שאנו כאן. מה שאנו לא רוצים הוא להגזים בכך ובדרך זו לתת לאופל אפשרות כלשהי להשתמש במצגים אלה כהזדמנויות לתעמולה נגד האור.  זוהי במידה מסוימת פעולה בעלת מתח גבוה, כפי שאתם יכולים לדמיין, ואנו מתכוונים להיות נבונים במרדפינו להשגת מטרותינו. מיד לאחר שייווסדו הממשלות החדשות, יינתן גילוי באמצעות סדרת תשדירים, ואלה יבוצעו בהדדיות על ידינו באופן חיובי וגלוי. ההודעות יובילו לשיחות ביננו באשר לפעולת הקשר הראשוני ומטרותיו השמימיות.  אנחנו צריכים להתחיל ברמה של דו-שיח אתכם, אשר מאוד תורחב כאשר יושלמו הנחיתות.  חליפין חשוב זה יהיה בעיקר לגביכם והתודעה המלאה. נקודת מפנה עצומה בהיסטוריה שלכם תשפיע עליכם, וזה ידרוש דיון פתוח ומקיף לגבי מה המשמעות של כל זה עבור הציוויליזציה ועבורכם. אתם צריכים לדעת מה יהיו ההשלכות האמיתיות של עידן חדש זה.
 

ברכותינו, יקירי! אנחנו המאסטרים הנעלים שלכם! אנו באים ביום זה עם חדשות טובות. שותפינו מכינים את התוכניות בהן ישתמשו כדי לספק את שפע הקדושה שלכם ולאסור את אלה שפקדו על עבדיהם למנוע את החופש שלכם מלהיחשף. ממשלות שונות בעולמכם משתמשים ברטוריקה משמיצה/רכילותית ובכוח ברוטלי כדי להפיל את אלה אשר נאבקים באופן גלוי למען החופש. אנחנו כמעט מוכנים לשחרר למענכם כוח רוחני עצום אשר יאפשר למציאות זו להאיץ את ההתמרה אשר מיועדת לטאטא את אותם אנשים שאינם קדושים ממשרדיהם. בדומה, שותפינו הגלקטיים יהיו בקרוב מוכנים לעזור לנו לאפשר את הנס העצום להיראות.  בכוונתנו לשחרר אתכם מהאזיקים המכבידים ששמו עליכם האופל  לפני הרבה אלפי שנה. עתה, אלה מאיימים עליכם בעזות-מצח בגרימת עימות/סכסוך עצום אשר הם חושבים איכשהו ינציח את אחיזתם האיתנה שיש להם כרגע על המציאות שלכם. זה לא יקרה!
 

אנו רוצים שתהיו מסוגלים לבטא באופן גלוי את ריבונותכם שנולדה מחדש. בעקבות כך, תחול אחריות רבה. אתם צריכים להבין  שעליכם לתקן את הרשת הכלל עולמית החברתית והתרבותית ולסדר מחדש את המערכות הפיננסיות והשלטוניות. בעקבות כך תקבלו מגוון  רחב חדש של השגות לגבי הדרך בה פועלת המציאות שלכם.  זה יכול להיעשות רק מכיוון שעליתם בתודעה והתחלתם לחוות את אופן ההשפעה של התמרת מציאות זו עליכם. העולם אשר רבים מכם גדלו בו חלף, ויוחלף במשטר חדש ובשפע משגשג. לא ניתן להתייחס למציאות זו כמו לקודמת. במידת מה, מציאות זו דורשת הבנה חדשה, מחשבה חדשה ופעולה חדשה. לאחר מכן, ברצוננו  להוות  חלק מהותי מאוד מכם ולעזור לכם.  תנו להכריז על עידן חדש זה של אנושיות ותנו לכולם לחוות את השמחה הגדולה בו.
 

חייכם יקבלו משמעות חדשה לגמרי, ואחריותכם, כפי שאתם יכולים לדמיין היטב, תגדל באופן פרופורציונאלי.  עליכם לברך את משפחותיכם מכדור הארץ הפנימי ולחגוג עידן חדש זה עם אחיכם ואחיותיכם הרוחניים ואלה שבחלל. אנו שמחים מאוד שאנו מסוגלים בזמן זה לצעוד באופן חופשי בינכם, וכפי שרבים מאתנו עשו בזמנים עברו, ללמד אתכם לגבי פלאי הרוח והשמחה בלהיות חופשי מהאופל  ומהתיאולוגיות המפחידות שלו.  אנו נעים קדימה ביחד עם אהבה ואור ותומכים באימא כדור הארץ ובכל מי שגר עליה.  בין אם צמח או בעל חיים, אנו שמחים לכל מה שהם ייהפכו.  היופי של כדור הארץ, גם מבפנים וגם מבחוץ, יתגלה לכם. כל האנשים במערכת הסולארית הזו יתאחדו כדי ליצר כוכב אומה חדש, שיהווה לאחר מכן את האנרגיה המניעה לצורך התמרת גלקסיה זו ולמעשה את הכול לפיזיות.


היום, המשכנו את הדיון שלנו על אופן השינוי של החברה הגלובלית שלכם. אתם נמצאים בעיצומו של  הניסיון המטורף הסופי של האופל לחולל אסון גדול. מלחמה זו לא תקרה כיוון שישנם אלה אשר יש להם את הכוח למנוע זאת. אף על פי כן, האופל ישתמש בכל העומד לרשותו כדי להגשים עימות/סכסוך לא הגיוני זה. השבח לאדירותו של האור ולדרכיו! דעו! יקירי! האספקה  שלא ניתן לספרה והשפע האין סופי של השמיים הם באמת שלכם! לכן היו זאת! סירנים היו אחד! ושמחו!


Website: Planetary Activation Organization
Translation: Gili


Share |Donations for our translators team are received in gratitude Thank You!!
If you send us an e-mail, we will give you the specifics.


Much information from the channelings, and from many other sources,
is brought together on our other website:

TheGreaterPicture.com
Galactic Channelings

Create Your Badge